Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Sesja super, ale na rączkach nie lubi za bardzo chyba [url]http://i50.tinypic.com/f1cp5u.jpg[/url] Ps. Lobaria - nie cytuj zdjęć plissss :)
  2. [quote name='krakowianka.fr']nogi sa na obu ostatnich zdj (tych po prawej), wiec nie wiem ktorego wkleic na nowy plakat [/QUOTE] Ale psiak stoi tylko jeden, drugi siedzi ;)
  3. [quote name='__Lara']Moja Megi też goni wszelkie mniejsze zwierzęta, oblizuje się na widok królików, wcześniej chomiczka. Dobrze, że Masajek tam nie trafił, bo pewnie któregoś dnia wydarzyłaby się tragedia.[/QUOTE] Moja też gonią, ale mieszkają w zgodzie z kotami, królikami i nawet chomikami. I jak? Pani dzwoniła?
  4. Niestety dla modów nie ma czegoś takiego i mogą zamknąć bazar :( Albo pies szuka domu i wówczas jest w DT, albo nie szuka i jest w DS.
  5. Mam omamy? Na pewno były jakieś z patykami :P Może nie on... może nie u Ciebie :lol: Skleroza? ;)
  6. [quote name='malawaszka']nie dramatyzuj - chwyt był bylejaki bo patol ukradziony Zgredkowi :D [/QUOTE] Już nie pierwszy raz to u niego widzę :D
  7. [quote name='Margi']ale na psie życzenie :lol:[/QUOTE] Tym gorzej ;) [quote name='malawaszka']zerduszko nie czytaj tak dużo tej literatury bo to szkodliwe jest ;)[/QUOTE] To nie z literatury :P
  8. Jak patrze, na psy tak noszące patole, to mnie ciary przechodzą [url]http://img542.imageshack.us/img542/7281/dsc0389g.jpg[/url] Kiedy mam wpadać na roboty budowlane? ;)
  9. [FONT=Arial][COLOR=#000000]Turid Rugaas rzekłaby zapewne na info o piłeczce - znęcanie się nad psem :lol: [/COLOR][/FONT]
  10. A co to ma z brakiem netu? ;)
  11. To dobra jesteś skoro tu piszesz :)
  12. Trzeba w takich chwilach znaleźć siłę, nie myśleć tylko o sobie. Ja wiem o kilkunastu kociakach szukających domu, mających awaryjny dt na kilka dni. I to tylko na moim osiedlu. Wolałabym ratować już te co są.
  13. Kiepsko bardzo :(
  14. Szkoda zawsze wydawać te fajne :( Ale mus... czasem ;)
  15. Bardzo wczesna ciąża była, nawet wczoraj ją wet macał i nie było czuć. Na USG też by pewnie nie było widać. Także czas był. Tylko szkoda. Nei lubię tego :(
  16. Tak szybko? Oby z pozytywnym wynikiem :)
×
×
  • Create New...