Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Zaraz ją puszczę pod blok, tam będzie matulka miała kogo bawić jak jej mało :P A Felka sobie zostawię :lol: Naumiał się uciekać z klatki, wchodzić na wiatrak, a z niego na tv itp. Jego siostra jak wlazła, to zaraz wiatrak leżałłłłł ;)
  2. A co gorsza, to chyba podejrzewa Jadźkę o ten ubytek :lol:
  3. Został jej jeden, ale ona szuka tamtej :P
  4. Kto mi podpowie jak uciszyć Adi? Wydałam kociaka jednego, a ta chodzi, szuka i drze japę :]
  5. W piątek jedna z kotek miała sterylizacje aborcyjną. Faktura wysłana.
  6. Nie wiem jak ona to robi, ale mnie rozwala na łopatki. zaraz będę i ukradnę :D
  7. [quote name='malawaszka']podobają :loveu: ja siedzę cicho i ogryzam paluchy z zazdrości :errrr: ech że też się taki domator zrobiłam i leń... takie piękne widoki...[/QUOTE] Sie podpisuję :D
  8. Zaczyna wyglądać jak pies, a nie jak walec :D Śliczna mordka :)
  9. Na zimę będzie ruskiem :P mini :errrr:
  10. Trzeba założyć sobie konto na PayPal - do tego potrzebny jest adres e-mail. Na to konto wpływają pieniążki od innego użytkownika PayPal, a my je przelewamy na swoje konto bankowe. Nie jest to trudne, ale trzeba nad tym usiąść i poczytać.
  11. [quote name='Agucha']Prrr szalona! :lol: Następnym razem jak Mamę przekabacisz :eviltong:[/QUOTE] Będzie trudno, ale sama pomyśl - fajnie by wyglądała :D
  12. Na żywo wygląda lepiej głowa. Choc ja bym jej ogoliła brodę :lol: Sesese ;)
  13. Boska jest :D Głowy nie widać, ale zrobię jej lepsze foto :D Kubuś puchatek ;)
  14. [quote name='Agucha']I znów się będą nabijać z mojej (i mamy Kamilowej :diabloti: ) fantazji...? pffff[/QUOTE] Cóż.... jak się nie znają, niech się nabijają :D Dawaj!
  15. Mam nadzieję, że cos pokaże :D
  16. Już utonęłam :/ Kotostwory jedne! Sadie była dziś u Aguchy i została obciachana zgodnie z życzeniem mojej mamy. Agucha ma zdjęcia :P
  17. No jak zmarnują, to mieszkam blisko i zrobię interwencję. A ostatnio jestem na fali, o czym pani z Vectry się już przekonała :lol:
  18. [quote name='agaga21']ojej...a co się stało? :([/QUOTE] Chcę ja czarną rozszalała uwięzić w małym mieszkaniu - moim :lol: A nie mogę :( aaaaaaaaaaaaaa
  19. [quote name='malawaszka']nie płacze - jest boska! jak był Frodo to on się wydzierał jak widział kogoś, a Mamba siedzi i patrzy z nastawionymi radarami, szczeknie kilka razy i grzecznie czeka, jak wracamy ze spaceru to pędzi w stronę kojca, siada i czeka na wpuszczenie i na smakołyki - oj będą mieli z niej ludzie pociechę! jest bardzo grzeczna![/QUOTE] Wbiłaś mi nóż w serce, a teraz jeszcze nim świdrujesz :(
  20. Wilczy ale z Ciebie maruda. To nei, tamto nie, tego się nie da :P Zawsze masz jakieś przeciwności, baletnico zła :lol:
  21. A czemu dwóch nie weźmiesz??
×
×
  • Create New...