Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Jak jest fest srakulec, to pić musi, jeśli woda nie powoduje wymiotów. Coby się nie odowodnił. Mozna zaszaleć ze smectą :evil_lol:
  2. Nie chce nikogo usprawiedliwiać, ale podobno nie można całego na raz :roll: rezonansować. Może TDT w tamtych okolicach?
  3. [quote name='malawaszka']na swój kręgosłup? kurna ZUSy srusy płace - to jest kredyt pre paid :angryy:[/QUOTE] E, to jest obowiązkowy datek na bandę sępów :loveu: Ale pwiedz - na swoją operację wzięłabyś? Bo ja się grzecznie staram o skierowanie na rezonans kregosłupowy i wsio z tym związane, a to tylko kilkaset złociszy :diabloti:
  4. [quote name='malawaszka']szczerze mówiąc to nie wiem, ale się dowiem jak to jest, wg mnie warto - nie robiłabym jakby Punia miała kilkanaście lat, ale ma 7 i pół życia przed nią, dla swojego psa też bym tego chciała i wzięłabym pewnie jakiś kredyt :D[/QUOTE] To się dowiedz i pisz! A na leczenie swojego kręgosłupa wzięłabyś kredyt :razz: Babo :lol: Nie mówię, żeby jej nie robić czy nie warto, potemu od razu pytałam ile ona ma alt. Tylko mnie takie kwoty przerażają. Szczególnie, że dla domnego psa, to by było więcej pewnie i koszty kredytu tez swoje... Ech :(
  5. Moje wszystkie tymczasy nie mają ostatnio, nie powinnam ich skazywać na mnie :mad: Osz kurde, ale piwko też dla zdrowia dobre :D
  6. Ło masakra :-o Jakby tak mojego psa dopadło, to nie wiem czy bym robiła :shake: A to jest dożywotnie, czy jest ryzyko, że znów pies oślepnie?
  7. [quote name='agaga21']macierzyństwo jest męczące ale też wspaniałe. może nie dla wszystkich ;) ale ja bym w życiu z tego nie zrezygnowała.[/QUOTE] Męczące to mało powiedziane :lol: Pamiętam moją mamę 15 lat temu, dziś wygląda młodziej i tryska energią. Praca na 3 etaty: dom, dzieci i praca zawodowa. Masakra nie do przeskoczenia :shake:
  8. No ale wcześniej było ok, jak byli u kogoś kto ma kota czy u mnie, gdzie są 4? Zresztą nie to mi nie pasuje, ale nie będę roztrząsać, bo to nie ma sensu. Szkoda mi ich, bo się do ans przywiązują, a to już jej drugi powrót :(
  9. A to fajnie :) Nic nie pamiętam, skleroza ;) A tak z ciekawości - ile płaciłaś?
  10. Na białaczkę. Czytałam gdzieś, że jak się opornie leczy zapalenie dziąseł, to warto tą opcję rozważyć.
  11. Agucha - a robiłaś jej testy?
  12. Nawet jak odda, to zła jestem, bo ten kot się poniewiera niepotrzebnie. Ale ok się zachowuje, cieszyła się na widok wszystkich :) No i nie wierzę, w nic już nie wierzę :] Ta czarna sunia już zgłoszona do schroniska, pewnie niebawem ją złapią :( A ja nic nie moge zrobić :(
  13. Alergia. Dogoniłam nawet do Ciebie w przypływie furii, czy to możliwe, ze tak szybko i ostro, ale sobie przypomniałam, ze znajomy nawet do domu w którym mieszkały koty wejść nie może. No i że już prawdy nei dojdziemy. Jeszcze zapomniał książeczki :angryy:
  14. :pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed::pissed:
  15. Bo to trza czapkę zakładać obowiązkowo... A ja mam chyba kłopoty z głową, bo myślałam, że Punia do domu jedzie... :lol: a przeca już o tym wyjeździe słyszałam :lol:
  16. Czy malinowa łapie się jako czerwona?:lol: Co za czasy nastały, kiedyś kawa czy herbata? A teraz? Jaka... jak mi ktoś ostatnio się zapytał o biała, to zwątpiłam :D
  17. [quote name='Saththa']A mi każa pływac ehhhhhhhhh od 5 miesiecy na basen nie dotarłam. A pływałam dokłądnie 1 raz u Magdy w jeziorku ehhhhh[/QUOTE] A mi ratownik prowadzący kursy i ogólnie się zajmujący pływaniem na poważnie pływać zakazał póki się nie nuczę pływać z łbem pod wodą, bo takie wygięcie kręgosłupa wcale nie jest dobre! Najlepiej pływać na plecach podobnież.
  18. Watacha, a hirbatki? :p Wpadajcie wsie na browca :D Jednego na spółkę dostaniecie :lol: Się gnojki urodziły przełom czerwca i lipca, więc niby za wcześnie na rujkę. Ale Kicia z czerwca jest, a w listopadzie miała pierwsza rujkę. Mam prawie pełnojajecznego kocura, będzie pseudo u zerduszko :evil_lol: I teraz właśnie zaobserwowałam, że on ją łapie za skórę na karku... na razie nic nie robi, zaczynają się bawić, ale... Po co ja mam znosić brudasy do domu, jak sobie namnożę. tfu wyhoduję :evil_lol:
  19. Jest jak dorastająca nastolatka, zmienia nastrój z prędkością światła.
  20. Tak, Negrusia :) A oryginalne imiona to Hary i Negra, o ile Negrę odgadłam, to Harutka nie od razu rozszyfrowałam :D
×
×
  • Create New...