Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='Kasia']Agatko zrobie jak chcesz ale choc parę słow o nim/nich muszę w takiej aukcji napisać...[/quote] Napisz ich historię, że są miłe, zadbane, lubią koty. Nic więcej nie wiem.
  2. Kasiu, , wystaw Kubusia, nie ma na co czekac, tak przynajmniej będą miałay jakąś szansę. A może jeszcze Bomisię/ Mozna w sumie spróbować.
  3. [quote name='Kasia']Agata co z tym allegro? Robić je?[/quote] No ja sama nie wiem... Nic o psach ni wiemy , one rzeczywiście mogą tęsknić i być kłopotliwe. No jak myślicie? A może spróbować wystawić chociaż jednemu?
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7716/dsc3632yf1.jpg[/IMG][/URL] Lenka biega bez smyczy, trzyma sie człowieka, jak idzie przodem to staje i czeka. Fajna malutka, chciał,abym żeby została na zawsze, ale to niestety niemozliwe.
  5. obcując z tym psem, aż dziw bierze że on jeszcze nie ma domu. jest świetny. I do tego naprawde piękny.
  6. [B][SIZE=4]Zostały jeszcze 3 pieski.[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]czy ktoś mógłby dać im dom lub DT?[/SIZE][/B]
  7. [B]poker, ile potrzebujesz na sterylkę?[/B]
  8. Są jeszcze inne , ale podobne. Nie wiem czy coś na allegro wybierzecie. Za jakiś czas można sesję powtórzyć.
  9. Lenka , pies leśny... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4151/15fa5.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8598/dsc3671ww1.jpg[/IMG][/URL] Lenka sentymentalna. 'Bo ja jestem proszę pana na zakręcie..." [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7330/dsc3672cj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8469/dsc3675pz5.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4697/dsc3659bs3.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ok, kupie jej obroże, smycz jakąś mam.
  13. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6929/dsc3636pf2.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7746/dsc3640pp3.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8819/dsc3649wk7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  14. przepraszam że na wielu zdjeciach jestem ja i Maryśka , ale lenka to jest taki szaleniec, że trudno ja uchwycić , trzeba ją trzymać. Specjalnie ubrałysmy sie w ładne, kolorowe sukienki ze Lenke trochę okrasić. Do allegro moze pokadrujcie jakos te fotki. przedstawiam Lenkę, psa szczęśliwego. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5954/dsc3666de2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8352/dsc3646oh9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/558/dsc3631tc4.jpg[/IMG][/URL]
  15. irysek coś mówił o niedzieli... Przed chwila do mnie dzwoniła ta kobieta ,,,,, że jej żal Misi, bo ona będzie tęsknić, że najlepiej po dwa je wydać. ale skąd ja jej wezmę podwójny tymczas? Myslę , że może warto jednak spróbować, wyadoptować chociaż jednego.
  16. [quote name='Poker']Sama nie wiem,do wszystkich serce mi się rwie i żal ich.Pomóż mi podjąć decyzję. Przypominam uprzejmie,że ja też oferuję dom tymczasowy. W takim razie Irysek może zabrać psa we wtorek,pasuje?[/quote] Wiem , że Dt. Co do wyboru , myślę ze Misia albo Kubuś. Może misi warto dać szanse na normalne życie , ona tyle już wycierpiała. trzebaby jej zrobić sterylkę i poszukac normalnego domu.
  17. Poproszę o namiary na Fundacje, faktura będzie przelewowa myślę, żeby pieniadze nhie krążyły niepotrzebnie. Mój wet ma do mnie zaufanie. Ostatnio dostaliśmy od niego torbę jedzenia dla Lenki. A może... jakiś dyplom,musze pomyśleć , bo chłop jest wielki.
  18. Bomisia cd [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8708/dsc3620jh4.jpg[/IMG][/URL] Maksia na razienie wstawiam, bo on i tak póki co sie nie nadaje. Do jutra. Poker, prosze jutro o decyzję co do pieska.
  19. [quote name='basia0607']Agata . Ty to zawsze coś wynajdziesz, ze potem sen nie przychodzi ! Kiedy mnie odwiedzisz czarnulko ?[/quote] Myslałam o tobie dzisiaj.Chyba zapakuję moją Maryskę i przyjadę nie bawem.
  20. [quote name='Selenga']to może ja już im przygotuję allegro?[/quote] jendna sztuka jedzie do Poker, reszta moim zdniem musi trafićd do DT , żeby zobaczyć co się po nich można spodziewać. wstrzymajmy się z Allegro.
  21. Bomisia, podobna do Kubusia, ale bardzo bojaźliwa. Tężeje na dotyk. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2374/dsc3619px7.jpg[/IMG][/URL]
  22. Lenka była dzis u fotografa. Zdjecia fajne, ale dzisiaj juz nie dam rady. Postaram sie zrobisć strerylke jeszcze w sobotę. Wezma ja potem do domu na przynajmniej dzień.
  23. [quote name='Poker']Kubuś też jest słodki Agata69, w sumie nie wiem czy moja oferta DT dla któregoś psa interesuje Ciebie ?[/quote] Skad ten wniosek? Piesków jest 4, , ja jedna, jeden zaoferowany tymczas...
  24. Nadal Kubuś [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4143/dsc3605fd9.jpg[/IMG][/URL]
  25. Kubuś [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5421/dsc3595lp9.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9110/dsc3601ea0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][/U] [U][COLOR=#465584]Na razie dwa bo mi reszta nie przechodzi.[/COLOR][/U] [U][COLOR=#465584]Poker , jesteś bardzo miła... to ja i moja Maryśka, etatowa modelka przy sesjach wszystkich moich podopiecznych. Jak sie ubieramy w kolorowe sukienki, to wiadomo , że "do piesów".[/COLOR][/U]
×
×
  • Create New...