-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Dzisiaj tuz przed sterylką tej drugiej suni pani odmówiła współpracy. Niestety wszyscy którzy zajmuja sie u nas zwierzętami tak mi prorokowali. Nie mogę ujawniać szczegółów na forum. Żal mi tych zwierząt, no ale co ja moge zrobić. Cieszę sie że chociaż Misi zdążyliśmy dać szanse na normalne życie. Dzięki Poker.
-
No dobrze, cieszcie sie ze mną. [B]Bella[/B] bardzo dobrze zniosła sterylkę. Jest już na nogach. Zapoznała sie ze stadem, Elą i pania Basią. Poznała też pana Andrzeja, który stwierdził, ...że jest sliczna. Bo [B]Bella[/B]... [SIZE=7]jest juz w swoim domu!!![/SIZE] Bellusia ma spore towarzystwo, bo w domku jest aż 11 piesków! I dużo, dużo kotów. Jej pani nie pracuje, przy zwierzętach pomaga jej pani Basia. Bella ma do dyspozycji ogromny ogród. Już wybrała sobie koszyk, najblizej drzwi. Nie wierzycie? Ja też...
-
A teraz koty, razem 8 sztuk. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9274/b077nz5.jpg[/IMG][/URL] Ta wieksza to kotka wczoraj wysterylizowana, kociak kocurek to nowy nabytek, słodki, wesoły. Chyba go ta kotka adoptowała po stracie ciąży, bo mały leży wtulony w jej cycuszki. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8209/b080ck9.jpg[/IMG][/URL] Czarny kocur wykastrowany, w dobrej formie, okazały. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7656/b082ww8.jpg[/IMG][/URL] Rudy kocur, 2 lata, wykastrowany. I jeszcze raz maluch, jest słodki. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7171/b088ng5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/880/b079bs5.jpg[/IMG][/URL] Kotka wysterylizowana, niby czarna ale nakrapiana rudym i białym. Wiem ze to sie jakoś nazywa, ale nie pamiętam jak. Reszta kotów nie dała sie sfotografować. Jest jeszcze piekny, duży kocur w łaty, 2 koty z chorobą skóry, podobno juz zdrowe, odrasta im sierść, ale wygladaja nie tęgo. [B]Koty maja iść do schronu.[/B]
-
No więc: Byłam dzisiaj jeszcze raz u tej pani. Wszystkie pieski są generalnie łagodne , również dla dzieci. dają sie prowadzać, głaskać itd. Bonisia jest b.łagodna ale strachliwa, chowa sie raczej po kątach, ale na spacerku OK. Pieski chyba dobrze czułyby sie z innymi zwierzakami. Żyją w niezwykłej symbiozie z kotami. Fajny jest Kubuś, odważny, pieszczoch i szczekaty. Wieczorem będzie przegląd kotów.
-
Przetarł sznurek, ale daleko się nie doczołgał.POMOCY!!! ma dom!
Agata69 replied to Milaw's topic in Już w nowym domu
Dlaczego aż 70 zł dziennie, przecież to strasznie dużo! Może znalazłby sie ktos w pobliżu kto wziąłby to biedactwo. Nużyca jest wyleczalna. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Mialam gości ze Sląska, mogli Dyzia zabrać ale pani sie nie odezwala. I cos czuję że się nie odezwie juz. Nic na siłę. Przyjdzie czas i na Dyzia. -
Elza, jakbyś piła wódkę to bym ci postawiła litra; a że nie pijesz.... będę musiała coś wymyslić. Co do dzieci i psów. Moja Mysza nie nadaje się do dzieci. Ona nie nadaje się do niczego. Marysia wie że do Myszy zbliża się na własną odpowiedzialność. Mysza tez wie, ze jak ugryzie Marysię to dostanie szczoty.
-
[quote name='ElzaMilicz'][B]Agata[/B] mam dom dla niewielkiej kudłatej suńki. Tam są małe dzieci. Wstaw zdjęcie tej, która się nadaje.[/quote] Elza , na temat dzieci mam swoją teorię. Jeżeli dzieci sa normalne, czylui wychowywane w poszanowaniu drugiego stworzenia, czy to człowiek czy zwierze, to właściwie nadaje sie do nich każdy pies. Jeżeli jednak dzieci się chowa jak oszołomy, czyli robia co chcą, to żaden pies sie nie nadaje. Zakładając, że Poker ma "normalne" wnuki, to do dzieci nadaje się Misia. O wyborze domu dla niej decydujący głos ma Poker: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2723/dsc3592mm9.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1403/dsc3588vy8.jpg[/IMG][/URL][/U] [U]Druga sunia też jest sliczna, jej stosunek do dzieci zbadam jutro, wezmę ja na spacer z Marysią:[/U] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2374/dsc3619px7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8708/dsc3620jh4.jpg[/IMG][/URL]