Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='Poker']a czy doszło doszło do sterylki? Napisz mi na pw co się dzieje?[/quote] Sunia nie została wysterylizowana. Nadal przebywa u tej pani i nadal będzie się rozmnażać przy każdej cieczce.
  2. Dzisiaj tuz przed sterylką tej drugiej suni pani odmówiła współpracy. Niestety wszyscy którzy zajmuja sie u nas zwierzętami tak mi prorokowali. Nie mogę ujawniać szczegółów na forum. Żal mi tych zwierząt, no ale co ja moge zrobić. Cieszę sie że chociaż Misi zdążyliśmy dać szanse na normalne życie. Dzięki Poker.
  3. [quote name='ElzaMilicz']Dziś już nie zdążę. Za chwilę mam niespodziewanych gości. Przepraszam...[/quote] Elza, pokazuj tylko Misię.
  4. No dobrze, cieszcie sie ze mną. [B]Bella[/B] bardzo dobrze zniosła sterylkę. Jest już na nogach. Zapoznała sie ze stadem, Elą i pania Basią. Poznała też pana Andrzeja, który stwierdził, ...że jest sliczna. Bo [B]Bella[/B]... [SIZE=7]jest juz w swoim domu!!![/SIZE] Bellusia ma spore towarzystwo, bo w domku jest aż 11 piesków! I dużo, dużo kotów. Jej pani nie pracuje, przy zwierzętach pomaga jej pani Basia. Bella ma do dyspozycji ogromny ogród. Już wybrała sobie koszyk, najblizej drzwi. Nie wierzycie? Ja też...
  5. Lenka juz po sterylce. Jest teraz pod troskliwą opieką Eli. Rachunek wysle pocztą, prosze o szybkie uregulowanie , bo nie chcę zawieźć zaufania mojego kochanego Weta.
  6. A teraz koty, razem 8 sztuk. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9274/b077nz5.jpg[/IMG][/URL] Ta wieksza to kotka wczoraj wysterylizowana, kociak kocurek to nowy nabytek, słodki, wesoły. Chyba go ta kotka adoptowała po stracie ciąży, bo mały leży wtulony w jej cycuszki. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8209/b080ck9.jpg[/IMG][/URL] Czarny kocur wykastrowany, w dobrej formie, okazały. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7656/b082ww8.jpg[/IMG][/URL] Rudy kocur, 2 lata, wykastrowany. I jeszcze raz maluch, jest słodki. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7171/b088ng5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/880/b079bs5.jpg[/IMG][/URL] Kotka wysterylizowana, niby czarna ale nakrapiana rudym i białym. Wiem ze to sie jakoś nazywa, ale nie pamiętam jak. Reszta kotów nie dała sie sfotografować. Jest jeszcze piekny, duży kocur w łaty, 2 koty z chorobą skóry, podobno juz zdrowe, odrasta im sierść, ale wygladaja nie tęgo. [B]Koty maja iść do schronu.[/B]
  7. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2619/b102tt0.jpg[/IMG][/URL]
  8. Zdjecia Bonisi z dzisiaj [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5251/b097vt9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/185/b101pw4.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name=' Słodka,prawda?[/quote'] Misia cudna. Dzieci też.
  10. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4697/dsc3659bs3.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze razem szczęśliwi. Dobrze że chociaż Bary spotkał swoje przeznaczenie w osobie Ani. Aniu..:multi:.
  11. Bary spakowany ale transportu ni widu ni słychu. Szukamy, szukamy... Bez Barego Lenka sie zapłacze...:placz:.
  12. No więc: Byłam dzisiaj jeszcze raz u tej pani. Wszystkie pieski są generalnie łagodne , również dla dzieci. dają sie prowadzać, głaskać itd. Bonisia jest b.łagodna ale strachliwa, chowa sie raczej po kątach, ale na spacerku OK. Pieski chyba dobrze czułyby sie z innymi zwierzakami. Żyją w niezwykłej symbiozie z kotami. Fajny jest Kubuś, odważny, pieszczoch i szczekaty. Wieczorem będzie przegląd kotów.
  13. Dlaczego aż 70 zł dziennie, przecież to strasznie dużo! Może znalazłby sie ktos w pobliżu kto wziąłby to biedactwo. Nużyca jest wyleczalna.
  14. Czy robicie coś w sprawie DS dla suni? Jutro sterylka.
  15. [quote name='basia0607']Mialam gości ze Sląska, mogli Dyzia zabrać ale pani sie nie odezwala. I cos czuję że się nie odezwie juz. Nic na siłę. Przyjdzie czas i na Dyzia.
  16. Nikt tu do nas nie zagląda. I tak damy sobie radę.
  17. Elza, jesli jutrzejszy test z Marysia wypadnie OK, możesz pokazać też ta druga sunię. Też jest sliczna; no i na razie bez szansy.
  18. Elza, jakbyś piła wódkę to bym ci postawiła litra; a że nie pijesz.... będę musiała coś wymyslić. Co do dzieci i psów. Moja Mysza nie nadaje się do dzieci. Ona nie nadaje się do niczego. Marysia wie że do Myszy zbliża się na własną odpowiedzialność. Mysza tez wie, ze jak ugryzie Marysię to dostanie szczoty.
  19. [quote name='ElzaMilicz'][B]Agata[/B] mam dom dla niewielkiej kudłatej suńki. Tam są małe dzieci. Wstaw zdjęcie tej, która się nadaje.[/quote] Elza , na temat dzieci mam swoją teorię. Jeżeli dzieci sa normalne, czylui wychowywane w poszanowaniu drugiego stworzenia, czy to człowiek czy zwierze, to właściwie nadaje sie do nich każdy pies. Jeżeli jednak dzieci się chowa jak oszołomy, czyli robia co chcą, to żaden pies sie nie nadaje. Zakładając, że Poker ma "normalne" wnuki, to do dzieci nadaje się Misia. O wyborze domu dla niej decydujący głos ma Poker: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2723/dsc3592mm9.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1403/dsc3588vy8.jpg[/IMG][/URL][/U] [U]Druga sunia też jest sliczna, jej stosunek do dzieci zbadam jutro, wezmę ja na spacer z Marysią:[/U] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2374/dsc3619px7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8708/dsc3620jh4.jpg[/IMG][/URL]
  20. Najwieksza bieda ze zdjeciami Bonisi, a ona też jest sliczna i bardzo przymilna. Nie wiem jak te pieski miałyby sie odnaleźć na jakiejś działce w budzie, albo w schronie.
  21. A to Maksiu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9889/dsc3622va8.jpg[/IMG][/URL]
  22. To też Kubuś chyba;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4260/dsc3609xs1.jpg[/IMG][/URL]
  23. Misia, trochę inne ujęcie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6560/dsc3591wr4.jpg[/IMG][/URL]
  24. Takie jeszcze znalazłam , to jest Kubus. On jest chyba najładniejszy. Może jakoś skadrować pieska. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4254/dsc3603qt4.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Poker']Agata,to może poproś w tytule wątku o pomoc w ogłaszaniu[/quote] Już napisałam do Selenga z prośbą o allegro. Troche mało zdjęć, wypadaja po dwa na jednego pieska, trzeba by powtórzyć sesję.
×
×
  • Create New...