Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Dziki Bosman atakuje Waldka. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4343/dscf0013id4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/296/dscf0009rm4.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jaki piękny!!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2674/dscf0010pe9.jpg[/IMG][/URL] A teraz sprawdzenie czystości włosów. [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9577/dscf0016wj7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [COLOR=#465584]Zagryzł Waldka, zagryzł kaczkę i leży - pies zabójca.[/COLOR] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3072/dscf0018lu5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#465584][/COLOR][/U]
  2. Oooo, ale urosłam. Kiedyś pewna pani powiedziała mi , ze ratując zwierzęta otwieram sobie na ziemi bank dobrej energii i szacunku ludzi. Teraz przyszło mi z tego czerpać. Dziękuje wam kochani. Mam na sumieniu te zdjęcia Bosmana, ale ponieważ cały swój czas ostatnio poświęciłam Fidze i szczeniakom, nie miałam czasu a wieczorem siły zeby te zdjecia powstawiać. Ale teraz przyszedł czas. Chce wszystkim powiedzieć, że Bosman to moja DUMA, ukoronowanie mojej dotychczasowej działalności. Był to pies do odsztszału, nie rokujący, NIKT nie potrafił go odłowić, miał zginąć. Ale Bosman miał przeznaczona Anię, i dzięki niebiosom za to. Bosiu był u mnie 7 dni, po dwóch juz go kochałam. Bez cienia wątpliwości zawiozłam go do Katowic, wiecie, kobieca intuicja. I powiem tak: Adopcja Bosmana do szanty to także moja DUMA. Bosman, sSzanta i reszta: to wy dajecie mi siłę i energię nawet wtedy gdy jest źle. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/444/dscf0002su4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6434/dscf0008dr2.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Bambino']Agata69 maluchy śliczne, ale na razie wybieram sie do ElzyMilicz i Puszeczki. Z 3 psami sąsiedzi by mnie wywalili z bloku. Podaj konto mailem ( mój adres masz- pisałaś do mnie dziś o 9-45 ););););)[/quote] Bambino, właśnie rozmawiałam o tobie z Elzą. Nie piekły cie uszki? Szczeniaki poleć znajomym. I ucałuj Puszkę, moja bursztynooką ulubienicę.
  4. Pani Kasia przełożyła wizyte czy przyjedzie w sobotę?
  5. [quote name='Kasia']Agata możesz liczyć ;) Zrobię maluchom allegro ale musisz o każdym z nich skrobnąć cos bo nie śledzę wątku i nie znam psiaków...[/quote] Kasiu jak tylko znajde chwilę jak położę małą spać to napisze ci tekst. W sobotę pojade do nich zrobić dobre zdjęcia. Na razie musimy wykorzystać te które sa. Dziękuje że jestes ze mną. Jak zawsze.
  6. Luna (największa, z dłuższym włosem) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5793/lunabx3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2141/luna1bw9.jpg[/IMG][/URL] Drugi chłopczyk jutro. Niektóre zdjęcia trzeba powtórzyć, robilismy w pośpiechu.
  7. Kama [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/875/kamaiw1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6613/kama1zl6.jpg[/IMG][/URL]
  8. Bubu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7096/bubuvj6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9176/bubu1an5.jpg[/IMG][/URL]
  9. Alma [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2007/alma1ft7.jpg[/IMG][/URL]
  10. Aga [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3470/agaiz2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4692/aga1jv1.jpg[/IMG][/URL]
  11. Mam super wieści z domu Bosmana. jak tylko znajde chwilę wstawię zdjęcia. Cierpliwości!
  12. [quote name='Mośka']Dobrze Agata, ze znalazlaś ten tymczas, bo taka opieka to... :shake:[/quote] Figa jedzie do hoteliku, bardzo dobre warunki. Płatne. O tym wecie wypowiadały sie juz dziewczyny z Torunia, niestety na tamta chwile nie było innego wyjscia. Biedna Figa, przerzucana z miejsca na miejsce. mam nadzieje że to juz przedostatni raz. jak tylko szczeniaki pójda do adopcji zrobie Fodze sterylkę i znajde jej jakis ciepły domek na zawsze. To jej obiecałam juz wczesniej.
  13. Niestety Aresa nie chcą, bo psina niewybiegana kopie im doły i psuje krajobraz. A co ma robić husky?
  14. [quote name='Poker']wiem,dlatego przesunęłam termin i byłam zaskoczona wypowiedzią p.dr :crazyeye:[/quote] Znam takich wspaniałych wetów. dla nich pies ze schronu to śmieć. Niech sie wykrwawi podczas zabiegu, a co. Poker, pozdrawiam. Ja też jestem zaszokowana tym, co dzieje sie na Dogo.
  15. [quote name='Ania+Milva i Ulver']wtedy nie było tez wyjścia i trzeba było psiaki gdzies umieścic w bezpiecznym miejscu....teraz juz bedzie wszystko ok!!!!!musi:) a czy zdjecia wczoraj jakies zostały zrobione???[/quote] W-lenka robiła ale była sama, szczeniaki si.e rozłaziły i nic z tego nie wyszło. Wezmę aparat, porobie im dzisiaj. martwie się że ta bidulka nadal nie ma wody nawet. Na szczęście juz nie długo.
  16. Wczoraj psy cały dzień były zamknięte, bez miski z wodą. Wode dostały dopiero na prosbę w-lenki. Złe opinie o tym wecie bybły jednak w zupłności uzasadnione.
  17. [quote name='Mośka']Mam nadzieję, że u Figi wszystko OK. Jak maluchy? Skonczyl sie moj bazarek. Niestety zebralo się jedynie 25,00 pln. Agata - wpłacę tę kwotę na Twoje konto jak tylko dziewczyny mi zapłacą. Twoje konto nam (od Ani ;) )[/quote] Figa i maluchy zdrrowe. Mośka, dobre i 25 zł. To prawie dwie doby w hoteliku. jutro zabieram Figę do lepszego zycia, na razie tymczasowego ale zawsze. Przyspieszyłam odebranie z lecznicy bo wet przeniósł ja do garażu i siedzi zamknieta.:angryy:
  18. [quote name='Ania+Milva i Ulver']fajnie jakbyś jakies zdjatka szczeniaków mogła zrobic...chyba powoli mozna je ogłaszac[/quote] Aniu, w piatek je obfocę z każdej strony. Sa naprawdę śliczne. Figa też bedzie miała fotki.
  19. Szczupła Pusia ma w sobote wizytę prawda? Fajnie tu macie na wątku. sami przyjaciele. Zajrzyjcie casem do Figi.
  20. Jestem po rozmowie z wetem. Suka miała 2 dniowa biegunkę, jest po kuracji (cokolwiek to znaczy), sytuacja teraz jest stabilna. szczeniaki zdrowe, sa dokarmiane 3 razy dziennie namoczoną puriną. Dzieki temu sunia nie rzuca się tak juz na jedzenie jak wygłodzony wilk. Wynegocjowałam że Figa zostanie na obserwacji do czwartku, piątku. To będzie 8 dni kwarantanny. Czy to wystarczy? Moze wypowie sia fachowiec. Wet w Toruniu mówi o marginesie 14 dni, ale to 700 zł.:shake: jestem dobrej myśli. jutro wybiore sie tam,,,, moze uda mi się zabrac fotografa to zrobilibyśmy sesje zdjeciową. Prosze myslcie juz o domach docelowych dla suni i małych.
  21. Agata -dziś kończy się mój bazarek dla FIGI: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118431[/URL] Przesle CI nalezność jak tylko wszyscy wpłacą. Dużo tego niestety nie będzie, ale zawsze coś...[/quote] Bardzo dziękuję Mośka. rozważam umieszczenie Figi w hoteliku, wiec pieniadze się przydadzą. Zaraz bede negocjować z wetem.
  22. Bardzo prosze o opuszczenie wątku przez wszystkie osoby mi [B]zupełnie bezinteresownie nieprzychylne. [/B] [B]Nigdy [/B]nie obraziłam nikogo na watku, nigdy. Za to jestem non stop obrzucana inwektywami przez ludzi , którzy kompletnie nie znaja sytuacji [B]Mam duzo pracy w związku z sytuacja Figi więc dajcie mi w końcu spokój.[/B]
  23. Jutro nie ma kto iść do suni. szkoda bo ona przyzwyczajona jest do gotowanego miąska z ryżeeeeeeeem. Co prawda jest Purina kupiona przez p. Jolę ale byłabym spokojniejsza gdyby Figa dostała swoja michę żarełka. Może jeszcze Lena ... Ja wczoraj dezynfekowałam auto i śmierdzi w nim jak na basenie. Jutro koniecznie myjnia. Raczej nie dam rady pojechać do Torunia, chyba że trzeba będzie odebrać pieski od weta, to wtedy będe musiała. Pojade we wtorek, może uda mi sie porobić fotki. Jest jedna sunia śliczna: cała biała tylko na boku czarne kółeczko i nad jdnym okiem czarny cień jakby zaczęty makijaż. Jest tez pieseeeeeeeeek trikolorek z jasnym nochalem w kropki. Stęskniłam sie za Figą, ta suczyna to oddanie i pokora w czystej formie.
  24. Elza, pomyśl koniecznie o sterylce. Potem trudno będzie tego dopilnować. Trzymam kciuki. No i nieustające ukłony oczywiście.;)
  25. Takie psy sa bardzo poszukiwane, moze warto go zabrać gdziekolwiek i poogłaszać?
×
×
  • Create New...