Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Figa, normalnie sie wzruszyłam. Dziękuję.
  2. [quote name='ElzaMilicz']Jeden z "moich terenowych DT" :razz: weźmie ją.[/quote] Elza, jestes pewna? Jutro pogadamy. Dzisiaj padam na twarz, bo właśnie umieściłam Muszke i jej 6 dzieci w DT w Toruniu. Czy ktos zna jakiegoś dobrego psychiatrę? Pilnie potrze:evil_lol:bny.
  3. Muszka juz w Dt w Toruniu. Wszystko jest OK. Dzieci sliczne, Muszka bardzo zestresowana. Myślę że będzie dobrze. W sobotę odwiedzę rodzinke, porobię zdjęcia i opracujemy strategię działania. Dziewczyny z Dt bardzo troskliwe. Nie musimy się martwić.
  4. Figa tęskni za maluchami, popiskuje, szuka ich. na szczęście zostały przy niej jeszcze dwa. Co będzie jak zostanie w hoteliku sama? Może ktoś zaoferowałby tej biduli DT? Ja trzeba nauczyć czystości, chodzenia na smyczy. Ona tak pragnie być z ludźmi. A w hoteliku wiadomo, siedzi sama, tylko jedzonko dwa razy dziennie. Martwie sie o nią. To \takie psie serduszko na dłoni.
  5. no to czekamy na wieści od Marzeny.
  6. Wszystko będzie dobrze. Pusienia raz dwa wydobrzeje i do... Bambino.:multi:
  7. DIF, nie masz czym sie przejmować jesli chodzi o opieke nad psia rodziną. Wystarczy dawać dobrze zjeść i zdobyć zaufanie suki (patrz jedzenie). Małe wychowaja sie same. Ja niedawno miałam suke z maluchami 3 dniowymi, teraz to takie kluchy, połowa juz w swoich domach. Będzie dobrze.
  8. Prosze jeszcze raz o wsparcie, przed nami sterylka i czyszczenie zębów Figi,,, no i musimy opłacić hotelik po 12 września. Miejmy nadzieje , że nie długo...
  9. Kolacja, wszystkie sa strasznymi obżartuchami. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8272/b003ao6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=212&i=b003ao6.jpg"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8272/b003ao6.95718fade1.jpg[/IMG][/URL] A tu pani inspektor Maria usypia DEpiego. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/453/b005ad8.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj z mama został tylko Depi i Kama:-(.
  10. Takie foteczki znalazłam z piątku. Słabe bo było juz późno, u weta zabawiliśmy 1,5 godziny, robiło juz sie ciemno a długa droga do domu... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8922/b001hq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=b001hq6.jpg"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8922/b001hq6.a07e250dca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4152/b002zs4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=212&i=b002zs4.jpg"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4152/b002zs4.6dd751f23e.jpg[/IMG][/URL]
  11. Kasiu, nie trzeba wznowić allegro Figi? I czy ktoś mógłby porobić Fidze ogłoszenia? Tekst przeslę.
  12. W poniedziałek bedziemy wiedzieć co z transportem, jezeli sie nie uda, trzeba bedzie na cito kombinować transport płtny.
  13. Wczoraj zrobiliśmy szczepienia calej rodzinie. Wet obejrzał też brzuszki, uszy itd. Wszystko jest OK. Figa została zaszczepiona od razu na wściekliznę. Dzisiaj do domków jadą: Aga, Alma, Bubu i Luna. Życze im szczęścia i trzymam kciuki. Z mamą zostanie jeszcze przez tydzień Depi, no i Kama z krzywa łapką. Szukamy dla niej domu, który zaakceptuje wyjątkowość suni. No i Figa. To kochana, biedna psina. Przez cały mój pobyt u weta musiałam ja trzymać za łapinę. Jak tylko puszczałam, Figa natychmiast podawała drugą. Patrzy cały czas w oczy, jest posłuszna, grzecznie jeździ samochodem. Nadal boi sie smyczy, ale myśle , ze jak szczeniaczki pójda w świat, można zacząć z nią spokojnie pracować. Za 3 tygodnie zrobimy sterylkę i przy okazji wyczyścimy ząbki, które sa w fatalnym stanie:shake:. Figa nie umie trzymać czystości, akle moze jakby trafiła do domu krótka praca nad nia przyniosłaby reezultaty. Myśle jednak że Figusia mogłaby mieszkać nawet na zewwnątrz, w ciepłej budzie. Ideałem byłby dom z ogródkiem i ciepła, kochająca pani. Hotelik mamy zapłacony do 12 września:shake:. NIestety skończyły sie juz pieniążki. [B][SIZE=4]bardzo prosze o pomoc.[/SIZE][/B] Może ktoś mógłby nas poratować, może jakis bazarek wystawić. Ja mam jeszcze dług za kwarantannę Figi w klinice w Toruniu.
  14. Właśnie dostałam potwierdzenie, ze DT jest OK. Dziewczyny zaufane i doświadczone. Marzena porozmawiaj po męsku z męże. Jeżeli si.e określisz to pieski moze znajda krótka przystań w Kaliszu. I daj suce troche mięsa.
  15. Marzena, mówiłaś o wtorku, środzie, na ile to pewne?
  16. mARZENA, MAM NADZIEJĘ, ŻE OPRÓCZ MAKARONU I KASZY DAJESZ SUNI MIĘSO, ONA TEGO BARDZO TERAZ POTRZEBUJE.
  17. [quote name='Bonsai']Czy został znaleziony już transport? Ja myślę i kombinuję. Może uda mi się dowieźć za zwrotem kosztów paliwa sunię i maluchy 5go września do Konina. Ewentualnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, mogę pojechać 5go po nią i na kilka dni tymczas w Kaliszu, żeby było pewne, że nic im się nie stanie.[/quote] Ponieważ mąż Marzeny zobowiązał sie do przewiezienia suni do Torunia , a będzie to najprawdopodobniej wtorek, sroda, to myślę, żeby nie mnożyć kosztów, ze najlepszym wyjściem będzie zabrać ja do Dt do Kalisza, jesli Marzena nie załatwei czegoś innego, na 100% pewnego. Kasiu, ja dzwoniłam do Marzeny , wszystko jest OK.
  18. [quote name='Agata69']50 zł od Koss, dziękujemy. W sobotę szczepimy.[/quote] O kurcze, myślałam że wpisuje na wątku Figi. Oczywiście szczepimy Figę i jej szczeniaki a nie Muszkę. Marzena sie nie odzywa.
  19. 50 zł od Koss, dziękujemy. W sobotę szczepimy.
  20. Marzena ma jutro rozpoczęcie roku szkolnego, pewnie dlatego sie nie odzywa. mam tylko nadzieję , że sunia dostaje regularnie jeść. Mam nadzieję, że uda nam się ja uratować.
  21. Kochane dziewczyny! Pewnie umknęło wam w tym smutnym czasie, że Dziadziuś swym pojawieniem sie u was wypełnił bardzo wazną misję, uratował jedno psie życie... zycie Czapi. To dzięki niemu i jego wstrzasajacej historii zjawiła sie u mnie Czapi, to dzięki niemu ela wypatrzyła suczke w lecznicy i przyjęła do swego domu. To dzięki Dziadziusiowi Czapi z gnoju trafiła do prawdziwego DOMU, jest kochana i szczęśliwa. Dziadziu, dziekuję Ci za życie. Czapi
  22. No nic. Czekamy na zdjęcia Budryska i szukamy.
×
×
  • Create New...