-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Figa, normalnie sie wzruszyłam. Dziękuję. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Jeden z "moich terenowych DT" :razz: weźmie ją.[/quote] Elza, jestes pewna? Jutro pogadamy. Dzisiaj padam na twarz, bo właśnie umieściłam Muszke i jej 6 dzieci w DT w Toruniu. Czy ktos zna jakiegoś dobrego psychiatrę? Pilnie potrze:evil_lol:bny. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Muszka juz w Dt w Toruniu. Wszystko jest OK. Dzieci sliczne, Muszka bardzo zestresowana. Myślę że będzie dobrze. W sobotę odwiedzę rodzinke, porobię zdjęcia i opracujemy strategię działania. Dziewczyny z Dt bardzo troskliwe. Nie musimy się martwić. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Figa tęskni za maluchami, popiskuje, szuka ich. na szczęście zostały przy niej jeszcze dwa. Co będzie jak zostanie w hoteliku sama? Może ktoś zaoferowałby tej biduli DT? Ja trzeba nauczyć czystości, chodzenia na smyczy. Ona tak pragnie być z ludźmi. A w hoteliku wiadomo, siedzi sama, tylko jedzonko dwa razy dziennie. Martwie sie o nią. To \takie psie serduszko na dłoni. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na wieści od Marzeny. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Figa do góry. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wszystko będzie dobrze. Pusienia raz dwa wydobrzeje i do... Bambino.:multi: -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Prosze jeszcze raz o wsparcie, przed nami sterylka i czyszczenie zębów Figi,,, no i musimy opłacić hotelik po 12 września. Miejmy nadzieje , że nie długo... -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kolacja, wszystkie sa strasznymi obżartuchami. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8272/b003ao6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=212&i=b003ao6.jpg"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8272/b003ao6.95718fade1.jpg[/IMG][/URL] A tu pani inspektor Maria usypia DEpiego. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/453/b005ad8.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj z mama został tylko Depi i Kama:-(. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Takie foteczki znalazłam z piątku. Słabe bo było juz późno, u weta zabawiliśmy 1,5 godziny, robiło juz sie ciemno a długa droga do domu... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8922/b001hq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=b001hq6.jpg"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8922/b001hq6.a07e250dca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4152/b002zs4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=212&i=b002zs4.jpg"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4152/b002zs4.6dd751f23e.jpg[/IMG][/URL] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasiu, nie trzeba wznowić allegro Figi? I czy ktoś mógłby porobić Fidze ogłoszenia? Tekst przeslę. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Figa z dziećmi prosi o pomoc. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek bedziemy wiedzieć co z transportem, jezeli sie nie uda, trzeba bedzie na cito kombinować transport płtny. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zrobiliśmy szczepienia calej rodzinie. Wet obejrzał też brzuszki, uszy itd. Wszystko jest OK. Figa została zaszczepiona od razu na wściekliznę. Dzisiaj do domków jadą: Aga, Alma, Bubu i Luna. Życze im szczęścia i trzymam kciuki. Z mamą zostanie jeszcze przez tydzień Depi, no i Kama z krzywa łapką. Szukamy dla niej domu, który zaakceptuje wyjątkowość suni. No i Figa. To kochana, biedna psina. Przez cały mój pobyt u weta musiałam ja trzymać za łapinę. Jak tylko puszczałam, Figa natychmiast podawała drugą. Patrzy cały czas w oczy, jest posłuszna, grzecznie jeździ samochodem. Nadal boi sie smyczy, ale myśle , ze jak szczeniaczki pójda w świat, można zacząć z nią spokojnie pracować. Za 3 tygodnie zrobimy sterylkę i przy okazji wyczyścimy ząbki, które sa w fatalnym stanie:shake:. Figa nie umie trzymać czystości, akle moze jakby trafiła do domu krótka praca nad nia przyniosłaby reezultaty. Myśle jednak że Figusia mogłaby mieszkać nawet na zewwnątrz, w ciepłej budzie. Ideałem byłby dom z ogródkiem i ciepła, kochająca pani. Hotelik mamy zapłacony do 12 września:shake:. NIestety skończyły sie juz pieniążki. [B][SIZE=4]bardzo prosze o pomoc.[/SIZE][/B] Może ktoś mógłby nas poratować, może jakis bazarek wystawić. Ja mam jeszcze dług za kwarantannę Figi w klinice w Toruniu. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
DT czeka, wszystko gotowe. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam potwierdzenie, ze DT jest OK. Dziewczyny zaufane i doświadczone. Marzena porozmawiaj po męsku z męże. Jeżeli si.e określisz to pieski moze znajda krótka przystań w Kaliszu. I daj suce troche mięsa. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Marzena, mówiłaś o wtorku, środzie, na ile to pewne? -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
mARZENA, MAM NADZIEJĘ, ŻE OPRÓCZ MAKARONU I KASZY DAJESZ SUNI MIĘSO, ONA TEGO BARDZO TERAZ POTRZEBUJE. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Czy został znaleziony już transport? Ja myślę i kombinuję. Może uda mi się dowieźć za zwrotem kosztów paliwa sunię i maluchy 5go września do Konina. Ewentualnie, jeśli zaistnieje taka potrzeba, mogę pojechać 5go po nią i na kilka dni tymczas w Kaliszu, żeby było pewne, że nic im się nie stanie.[/quote] Ponieważ mąż Marzeny zobowiązał sie do przewiezienia suni do Torunia , a będzie to najprawdopodobniej wtorek, sroda, to myślę, żeby nie mnożyć kosztów, ze najlepszym wyjściem będzie zabrać ja do Dt do Kalisza, jesli Marzena nie załatwei czegoś innego, na 100% pewnego. Kasiu, ja dzwoniłam do Marzeny , wszystko jest OK. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']50 zł od Koss, dziękujemy. W sobotę szczepimy.[/quote] O kurcze, myślałam że wpisuje na wątku Figi. Oczywiście szczepimy Figę i jej szczeniaki a nie Muszkę. Marzena sie nie odzywa. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
50 zł od Koss, dziękujemy. W sobotę szczepimy. -
Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe
Agata69 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Marzena ma jutro rozpoczęcie roku szkolnego, pewnie dlatego sie nie odzywa. mam tylko nadzieję , że sunia dostaje regularnie jeść. Mam nadzieję, że uda nam się ja uratować. -
Kochane dziewczyny! Pewnie umknęło wam w tym smutnym czasie, że Dziadziuś swym pojawieniem sie u was wypełnił bardzo wazną misję, uratował jedno psie życie... zycie Czapi. To dzięki niemu i jego wstrzasajacej historii zjawiła sie u mnie Czapi, to dzięki niemu ela wypatrzyła suczke w lecznicy i przyjęła do swego domu. To dzięki Dziadziusiowi Czapi z gnoju trafiła do prawdziwego DOMU, jest kochana i szczęśliwa. Dziadziu, dziekuję Ci za życie. Czapi
-
Ares adoptowany , trzymamy kciuki za powodzenie!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No nic. Czekamy na zdjęcia Budryska i szukamy.