Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Ta sunia jest na zewnątrz, tylko w katronie? Czy w klatce? Tam trzeba zanieść kilka kocy jakąś kołdrę i codziennie wymieniać pieskom, żeby mogły sie w coś zagrzebać. Sunia ma gładka sierśc nie ogrzeje ich. Ustalcie jak długo bedzie na tej kwarantannie. U nas mozna koce kupić za grosze (7 - 3 zł) w lumpeksie. Potem trzeba ja zabrać. Czyli trzeba szukać DT lub hotelu. Czy ktoś moze ja przywieźć gdyby hotel znalazł sie gdzieś dalej w Polsce? Ja sie napatrzyłam na macierzyństewo mojej Figi i nie mogę patrzeć na tragedie tej suni. Suni trzeba nosić jedzenie 2 razy dziennie. Ja wiem ze to jest wysiłek, ale tak po prostu trzeba. Nie pomoge fizycznie bo jestem daleko ale spytam o DT. Jak z finansami, czy ktoś zaoferuje pomoc? Zrobimy suni i maluchom allegro. Damy radę tylko ktos na miejscu musi to pilotować.
  2. [quote name='Bambino']Słuchajcie wszystkie maniaczki psie! - Elza, to nie kobieta, to wiedźma-czarownica. Byłam u niej, kiedy z piątku na sobotę była burza z piorunami a jej 7 psów nawet nie szczeknęło, hałas robiło tylko moje Bambino. Ale spokój domowych psów Elzy tez uspakajająco na nią wpłynęło. Cieszę się bardzo,że zabieramy z moją miśką Puszaczka, ale też mam czasem wątpliwości, czy jej będzie dobrze u nas ( U Elzy 6 psów, u mnie 1). Elza twierdzi, że nie mam sie obawiac; czarownicy wypada wierzyc, tym bardziej, że zapewniała mnie,że jej Meda nie zeżre mojej Bambino- ledwo na nią spojrzała, a moja miśka widocznie uznała, że ta duża tu rządzi, bo w ogóle nie pisnęła. Aha! Mąż Elzy, to jeden z tych nielicznych świętych chłopów.:multi::loveu:;):multi::loveu:[/quote] Amen. [COLOR=white]W caej rociagosci, amen.[/COLOR]
  3. [quote name='w-lenka']jk idzie adopcja? do mnie w sprawie szczeniakow miała przyjsc babka wczoraj ale dobrze ze nie przyszła bo jakas dziwna była przez tel- a i napewno piesek byłby zabawka dla dzieci :mad:[/quote] 3 maluchy zarezerwowane, domy sprawdzone. Dla 3 dalej szukamy, ale myśle ze po wydrukowaniu ogłoszeń ze zdjęciami nie będzie problemu z adopcją. Wybieramy tylko dobre domy.
  4. Ta sunia jest identyczna jak moja Figa w podpisie. Teez sie oszczeniła w śmieciach, pod schodami. Jest w hoteliku, szczeniaczki (fot. na 13 i 14 str. śliczne, ida jak śwoieże bułeczki, figa będzie wysterylizowana i tez znajdziemy jej dom). Błagam zróbcie to samo dla tej suni, bo warto. Trzymam kciuki.
  5. [quote name='elainfo']ok- roboczo nazwijmy go Merlin;-)) a wiec Merlin przeżywa traume w schronie.. lezy na betonie, . bez swiatła.. niechce tam jesć ani pic, boi sie ruszyć..jest bardzo zestresowany tą sytuacją, wciąz ma wenflon w łapie..troszeczkę sie ośmielił jak z nim dłużej posoiedziałam w betonowym boksie.. nawet podjadał mi chrupków z ręki ale ogólnie pies ma doła i jest wystraszony jak niewiem co.. przykleił sie do betonu w kaciku ai ani go ruszyc stamtąd..[/quote] Szybciutko hotelik jakiś, piesek śliczny, moze komus zginął a jak nie to napewno dom sie jakiś znajdzie.
  6. Pozdrowienia od Czapi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6929/b199xu5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4222/b189sq8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4348/b201fr3.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4969/b203dt4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/6593/b188yl1.jpg[/IMG][/URL]
  7. I jeszcze Luna i Depi szaleja w kojcu. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1139/kinga000133vl2.jpg[/IMG][/URL]
  8. Depi, duzy, silny, wesoły. Za nochal w kropki złoty medal. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5339/kinga000116gr7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7710/kinga000115ja8.jpg[/IMG][/URL]
  9. Jest jeszce cudny piesulek, pasibrzuch, ale Depi potem.
  10. A teraz pieski, które nie maja jeszcze rezerwacji. Sunia, biało czarna z elementami płowymi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5817/kinga00015yj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/163/kinga000114rd0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/889/kinga000118qy5.jpg[/IMG][/URL] Sunia pręguska z białymi skarpetkami, ma zniekształconą prawa , przednia łapkę (widać to na pierwszym zdjeciu). Kama [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3673/kinga00018wd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7610/kinga00017oq7.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9325/kinga000117la7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=143&i=kinga000117la7.jpg][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9325/kinga000117la7.5eb993e842.jpg[/[/COLOR][/U]
  11. No ślicznotko, z takimi zdjęciami to damy rade napewno. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7171/kinga000132qc4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5007/kinga000129lg7.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/7186/kinga000127to7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#465584][/COLOR][/U]
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/903/kinga000125ar4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8572/kinga00013do4.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7332/kinga000126cm4.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][/U] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/2741/kinga000128px0.jpg[/IMG][/URL][/U] [U]Jaka piekna![/U]
  13. Figa, powinna mieć na imię Dzielna. Tyle juz przeżyła. Teraz czeka na dom. [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=92&i=kinga00011vp4.jpg"][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9506/kinga00011vp4.60c4483d82.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3240/kinga00011co2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=297&i=kinga00011co2.jpg][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3240/kinga00011co2.a309508ce5.jpg[/IMG][/URL]
  14. A ja czekam na bambino. I zycze jej dużo cierpliwości dala tej biednej suczyny. Juz ja widzę jak siedzi w kąciku, drży.. nie wie co sie z nia dzieje.
  15. szukajcie Dt, szukajcie. Nie zostawiajcie go w schronie.
  16. Witaj Koss, dobrze ze wracamy do normy, czyli znów ci sami, fajni ludzie na wątku. Wczoraj byłam u szcenikaów, sa do zjedzenia, każdy inny każdy na swój sposób piękny. Rzucaja sie na jedzenie jak wilki (zawiozłam im kurczaka z makaronem). Mam zdjecia wstawię wieczorem. Głównie chodzi mi o Figę, jej będziemy robić ogłoszenia. Musi znaleźć super domek. A wcześniej sterylka oczywiście. Ta sunia juz nigdy nie oszczeni sie na śmietniku, juz nigdy nie będzie głodna. Figa musiała być głodzoina, bo jedzenie wywołuje u niej histerię. To samo smycz. Nie widziałam jeszcze takiej paniki na widok smyczy. Jeszcze jedno: jedna z suczek, najmniejsza ma zdeformowana przednią łapkę, tu moze być problem z adopcją.
  17. moje szczeniaki kończą dzisiaj 4 tygodnie. Sa cudne same juz jedzą. Ale one miały o niebo lepiej bo miały mamę. (i tysiace słow złych ludzi zeby je uśpić). Ciesze sie ze kruszyna juz OK. A tu moja Aga [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3470/agaiz2.jpg[/IMG][/URL]
  18. Elza, tylko błagam, naciskaj na sterylkę. obiecałam sobie ze ode mnie nie wyjdzie juz żadna sunia z macicą.
  19. No początek dobry, bo przecież mógł tam umrzeć z wycieńczenia. Ale nie, ratujemy. Będzie dobrze, tylko znajdzie DT. Koniecznie. Uda się, trzymam kciuki.
  20. [quote name='Mośka']Agata, właśnie zrobiłam Ci bazarkowy przelew na Figę i jej gromadkę. Bedzie to 40,00 pln. Mam nadzieję, że się przyda.[/quote] Mosia, dzieki bedzie na jedno szczepienie. 3 maluchy zarezerwowane;).
  21. o Kurcze, niedobrze, niedobrze. Ja niestety nijak nie moge pomóc.
  22. [quote name='vena&vivi']Po zdjęciach widać, że jest co świętować:multi::multi: Myśle, że takie zdjęcia są uwieńczeniem Twojej ciężkiej pracy:multi:[/quote] Takie adopcje prowadzonych przeze mnie psów jak adopcja Bosia sprawiaja , że nie bolą kłótnie w domu, o to że za mało czasu poświęcam dzieciom, przyjemności, których trzeba sobie odmówić, bo pół pensji idzie na zwierzaki, chwile zwatpienia i załamania, wakacje całe spędzone w miescie, łzy wylane w poduszkę, jeszcze pot i krew, czasami zniewagi.. To wszystko było warto. Bosiu, synuś, bądx szczęśliwy. Aniu, dziękuje za wszystko.
  23. Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał... [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1774/dscf0053ta9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1498/dscf0085ut5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9373/dscf0050cc1.jpg[/IMG][/URL]
  24. A to Milka, miłość Bosia. No cóż, serce nie sługa. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/586/dscf0022io1.jpg[/IMG][/URL] Przystojniaczek. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8761/dscf0028bf3.jpg[/IMG][/URL] Cudo nie pies! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6751/dscf0035jn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=181&i=dscf0035jn6.jpg][IMG]
×
×
  • Create New...