Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Eee tam, Rico ładniejszy. Elza nie siej wrogiej propagandy....
  2. Jeśli pani ze szczecina wybierze jednak Akrę, to bedzie juz druga rezygnacja z niej w życiu Kamy... I myślę, ze koniecznie trzeba sprawdzić też panią ze Szczecina.
  3. A pani ze Szczecina zdecydowała sie na Kamusię z krzywa łapką. Nie wiem co teraz robić, informować ją o zmianie sytuacji Akry? Kamusia dostała swoja szansę....
  4. Kojec czeka, Koss umówiła sie ze mną na 18 stego.
  5. Koss jest poza netem do soboty z tego co wiem. zadzwonię do niej popołudniu, tylko muszę poszukać nr telefonu.
  6. [quote name='Kasia']Jeny, ale fuks! :multi: To co, innego psiaka wstawiamy??[/quote] Wystawimy koty albo Dianę. Zastanowie sie i dam ci znać popołudniu.
  7. [CENTER][SIZE=4][B]Kama własnie znalazła dom![/B][/SIZE][/CENTER] Pani która chciała zabrać do Pyrzyc Akrę zdecydowała sie na Kamę. Pani Ma dom z ogrodem. Nawet nie bede robiła wizyty przedadopcyjnej, poprosze natomiast o wizytę poadopcyjną. Wiedziałam ze sie uda. Akra, dziękuje za pomoc. Kasiu najszybsza adopcja po zrobieniu aukcji allegro;).
  8. [quote name='Kasia']Agata, krótki tekst i wrzucam ją na aukcje Aresa i szczeniorów Muszki - będzie miała 2![/quote] Własnie miałam do ciebie pisać po prośbie.
  9. Kasiu, mozemy juz ruszyć z allegro. Pieniążki weź z kata. Przy okazji; czy allegro Muszki aktualne? Kama Kama urodziła sie jako jedno z sześciorga dzieci bezdomnej suni Figi. Urodziła sie w śmieciach, pod gołym niebem. To nie najlepszy poczatek życia. Na szczęście jej mama swoja determinacją i oddaniem zwróciła uwagę dobrych ludzi i wraz z maluchami trafiła do hoteliku dla zwierzat. Tam w końcu w spokoju i bez głodu Figa mogła wychować swoja gromadkę. Kama, bo o niej jest ta opowieść, jest najmniejsza ale najbardziej niezależna z całego miotu. Urodziła sie z krzywą , przednią łapką. Jest jednak w pełni sprawna, nie kuleje, porusza sie normalnie. Ba, biega i skacze jak mały źrebak. Jej zywotność i niezależność jest wprost proporcjonalna do jej drobnej posturki. Jest tak ruchliwa, że właściwie jej defektu (krzywej łapki) trudno sie dopatrzyć. Jej bracia i siostry juz znaleźli domy, ona jeszcze czeka na swojego człowieka. Szukamy dla niej domu, który w pełni zaakceptuje wyjątkowość tej ślicznej suni.
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7366/03hb6.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1171/05fp6.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us"][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://g.imageshack.us/img100/05fp6.jpg/1/"][/URL][/COLOR][/U]
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6266/01fn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7971/02un9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img352/02un9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1168/06sn7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img352/06sn7.jpg/1/"][/URL]
  12. Czekam na więści. ja tez mama kotki. w tym piękna kotkę, mix prs, biało srebrną. Cudo.
  13. Dzisiaj wysłałam ja pani ze Szczecina. Pani chce małego pieska, ale a nuż...
  14. Oooooooo, sie kobiety poznały, jak miło. Czarownice sie na wątek zleciały...:evil_lol:. Oj, jak ja was lubię. Ja się podobno po Rico wybieram, mhh... w praktyce wyglada to tak , ze musiałabym wziąć zwolnienmie lekarskie , bo uczycielki urlopy maja latem:cool3:. Kombinuję jakis transport, może mrowa albo Reno. Najgorsze ze nie mam czasu. Rico trzymaj sie chłopie. Jajka żegnajcie.
  15. Wizyta wypadła Ok. Akra w piatek jedzie do Krakowa.
  16. Estote, ile Muszka ma lat ? I czy sprawdziłyscie jej stosunek do dzieci?
  17. No to muszę jutro odebrać kame z DT. Prosze , nie pytajcie, zostawie to bez komentarza...
  18. Wiem, że państwo chętni na Rico próbują się zalogować, ale jakos nie mogą. Może ktoś udziliłby jakiejs rady jak to skutecznie zrobić.
  19. [quote name='ElzaMilicz']Oto nasza piękność-[B]Niunia[/B],która zajęła miejsce [B]Riccardo[/B] : [IMG]http://images45.fotosik.pl/20/1c5ad3fd4741ac6cmed.jpg[/IMG] Ho, ho, ale cudo.
  20. Pisałam do asior, ona nie moze tego pilotować, moze ty bys sie zgodziła?
  21. Aha, doczytałam że w Krakowie.Pani mieszka na Rżąta czy cos takiego. Pieski sa rzeczywiscie bardzo podobne, więc bez sensu wieźć jednego przez półPolski, a drugi bedzie siedział w schronoie pod nosem tej pani.
  22. Gdzie jest obecnie piesek? I czy to piesek czy sunia?
  23. [IMG]http://images28.fotosik.pl/282/e0c7544289dad352med.jpg[/IMG] Cudne te piechy. Kurcze, wystawiłam swoje szczeniaki na allegro i ludzie prawie sie bili. Dlaczego starszych piesków nikt nie chce? ja bym nie chciała szczeniaczka. Za nic w swiecie...
×
×
  • Create New...