-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zapytam ta pania co on jada. masz wiadomość na pv. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Ostatnio dałam 1200 w jedną i 1200 z powrotem w 2 dni. 80 to pestka :loveu: Mogę też dołożyć ci do tej budy , tylko na jakie konto ?[/quote] Saphira, byłoby super! Jesli sie zdecydujesz na jutro daj znać. Czy chcesz żeby podać suni Sedalin? Ona ponoć boi się jeździć. Jeśli tak to musiałabyś okreslić mniej więcej godzinę odbioru suni, tak żeby ktoś godzine wcześniej podał jej Sedalin. Na priv podam ci potrezbne adresy i nr telefonów. [B]Daj tylko znać jakie sa twoje decyzje.[/B] Dokładać sie do budy nie musisz, bo brakująca sumę dołożyła już forumowiczka [B]Ludwa[/B] :loveu:(poza wątkiem). Jeśli chcesz pomóc, zawieź karmę dla Burysia ( z tego co wiem, często dostaje rozmoczony chleb, więc pomoc w postaci karmy mile widziana. pieniędzy raczej nie zostawiaj). -
"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No ja nie mam słów po prostu! Neska powinna się nazywać szczęściara! Roma, była wczoraj w świeciu, czy to niedaleko was? Nawet pomyślałam o was, ale sprawa z którą byłam była na tyle smutna, że nie miałam juz siły na odwiedziny.... Jeszcze poslizg, z którego cudem wyszłam.... Fajnie czytać takie posty i ogladać Was! -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
W jedna stronę? Kurcze daleko.... Dałabyś radę? -
Kaukazica Niunia nareszcie w SWOIM DOMU. :)
Agata69 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']Ha, Ha i kto to mówi !!!!???? :evil_lol: Jak rozmawiałysmy pół roku temu miałaś 2 czterołapy, teraz masz 4 łapy więcej. Biorę po prostu z Ciebie przykład. :loveu:[/quote] Błąd, Psota wyadoptowana:multi::multi:! Zobaczcie watek, jest zdjecie z nowego domu! Dzieci dały mi czasowy zakaz brania tymczasów, dopuki si,e nie ogarnę. Ale juz mnie korci... -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Klaudus, wielkie dzięki. Kasiu, co z allegro? Dziewczynki, witam w Nowym Roku! -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Saphira, a ile to km od ciebie? Sprawa budy: buda ma być na [B]jutro,[/B] ale brakuje [B]45[/B] zł, w sumie buda kosztowała 280 zł. [B]Gdyby ktoś zechciał się jeszcze dołożyć bylibyśmy wdzięczni. [/B] -
Te suki sa dzikie? To ważne jeżeli mają trafić do Dt.
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Agato ! A skąd dokąd ten transport ?[/quote] Z Osiecin do Torunia, niedaleko, ale ktos musi mieć auto, czas i chęć. Dzisiaj przejeżdżałam koło Chełmży..... -
[quote name='basia0607']Pipi, póki psy nie są bezpieczne nie chodż po urzędach. Zlikwidują je pod Twoją nieobecnośc a wet, podpisze oświadzczenie, że były śmiertelnie chore.[/quote] Basia ma racje!!! Nie choć po urzędach, bo załatwia sprawę najprościej.... [B]Najpierw zaopiekuj psy, potem zadyma![/B]
-
Kaukazica Niunia nareszcie w SWOIM DOMU. :)
Agata69 replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']Elzusiu - jesteś WSPANIAŁA !!!!!!!:multi::multi: Pozdrawiamy w czwórkę z Grodziska[/quote] Bambino, ty juz sie nie rozmnażaj! jak do mnie dzwoniłas pół roku temu to byłyscie we dwie....:evil_lol: wyglada na to Elza, że trzeba ci gratulować.... -
Pipi, jeszcze raz: -zdjecia psów, kazdego kolejno, wstaw na wątek -choćby po jednym trezba je umieszcząć na tymczasach i leczyć, -dopiero kiedy będa "zaopiekowane" mozna zrobić dym, typu zapytać na pismie pana wójta, jaki ma pomył na rozwiżązanie problemu bezpańskich psów w gminie, -jeśli wójt nie ma podpisanej umowy z żadnym schroniskiem, można używając gęby i oczywiście legitymacji wymóc na nim pokrycie kosztów np. stertylizacji, ale musi za toba stać jakaś organizacja, -pamietaj, że wielcy nie zawsze ci pomogą, możesz za to liczyć zawsze na zmieszanie z błotem. -bierz sie do roboty- prawdiopodobnie urobisz sie jak głupia, ale jaka będziesz miała satysfakcje... -jak sie boisz, zacznij od jednego psa (jak tak robie i uratowałam już około 30 psów). Ja ci pomoge jak tylko będę mogła.
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Na bude mamy ju z 235 zł zebrane, to juz cos. Niestety nie ma kto dowieźć suni, kory, do DT albo chociaż do mnie. Ja na razie mam kłopot w poruszaniu sie. -
Myśle, że suki maja daleko posunięta nużycę. Trzeba je uśpić i przewieźć w bezpieczne miejsce, egdzie dostana dobrze jeść i będą leczone. a sie boę takiego szumu jak proponujecie. z mojego doświadczenia: jak ktos zacznie szumieć, psy zostana przez np. wójta otrute i temat przyschnie. proponuję najpierw pomóc psom a potem robić szum. Pipi, jeśli masz w sobie determinację i np. kojec z budą na swojej posesji to proponuje ci: jakims sposobem umiescić suki w tym kojcu właśnie zacząć je leczyć i oswajać oczywiscie pieniądze sie znajda , nie martw sie, jak znam ludzi z dogo nie zostawia cie sama, zrób zdęcia, popros weta o pisemną opinie o stanie zdrowia suk, poproś jeszcze o radę madrych, napisz do emir, ona ma doswiadczenie, teraz możesz robić dym. Jeśli zawiadomisz najpierw schronisko, suki zostana złapana i zabiten (moje własne doswiadczenie). działaj .nie bój sie , dasz radę. Nie mam zbyt duzo żeby sie podzielić, ale grosz dorzucę.
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss'][SIZE=3]Tekst poprawiłam ( to zmiany kosmetyczne) jest aktualny-jesli Wam odpowiada -prosze sie częstowac...:diabloti:[/SIZE][/quote] Boże , Koss, co ty masz za banerek w podpisie... Ja ty cos znajdziesz to już napewno z nóg zwali... Mój Boże... -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń; [B][I]Piorunek to piesek, którego życie zaczęło sie bardzo pechowo, od porzucenia. Puchate psie niemowle ktoś bez serca pozbawił nagle matki i pozostawił samo na trawniku na jednym z osiedli. I wtedy los sie usmiechnął... Piesek został przygarniety przez pewną młodą rodzinę. Dostał od losu prezent w postaci pana, pani i małego chłopca do kochania. Otrzymał także imię - Piorun. Państwo Pioruna włożyli wiele trudu w nauczenie go czystości i posłuszeństwa, dzielnie znosili psoty szczeniaka. Troszczyli sie o niego i dbali. Tak minęło pół roku. Niestety pech powrócił. Piorun nie moze zostać z obecnymi właścicielami z powodu choroby dziecka. Piorun musi odejść. Jeśli nie znajdziemy mu domu, czeka go zimna i smutna rzeczywistość schroniska. Piesek czuje, że cos jest nie tak, jest smutny, grzeczny, przymilny.... jakby prosił o litość...[/I][/B] [B][I]Piorun ma 6 miesięcy, sięga poniżej damskiego kolana. Ma mięciutką, puszystą sierść o ciekawej maści. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Piorunek to piesek bardzo żywiołowy, uwielbia biegać za patykiem i bawić się z innymi psami. Ma świetne relacje z dziećmi. Poszukujemy dla niego domu i nowych właścicieli, z którymi będzie mógł pozostać już na zawsze.[/I][/B] Namiary na mnie, chętnym podam na priv. Kasiu dodaj coś ładnego bo ja nie mam weny dzisiaj... -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń napiszę jutro. -
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
Agata69 replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Karo (tak ma teraz na imię) dzisiejszą noc spędza w swoim domu, u wspaniałych ludzi i w towarzystwie 3 kotów. Na koty nie reaguje, jest grzeczny i bardzo spragniony snu. W hotelu się nie wysypiał, u nowych państwa zaczął w pewnym momencie głośno chrapać. Tafił do domu pełnego ciepła i ... muzyki. Pani jest śpiewaczką operową. Dom znalazła wśród swoich znajomych kobieta-anioł, która sfinansowała mu hotel a nie mogła dać mu domu ze względu na reakcję swojego psa Cziko. Kwotę, która została z darowizny (200zł), mam przeznaczyć na psa w potrzebie. Napiszę na wątku, na którego przeznaczę. Przy adopcji tego psa poznałam wspaniałych ludzi i po smutnych przeżyciach pod koniec roku, znowu jestem pełna optymizmu.:multi:[/quote] Jutro ide na pogrzeb, a potem do szpitala do ciężko chorego, bliskiego mi człowieka. Adopcja tego psa to mój pierwszy usmiech od wielu dni. Tamb, gratulacje. -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'].śliczny jest, dac go do Metra? a jaki oddział Wyborczej jest we Włocławku? z Bydgoszczy?[/quote] Nie mam pojęcia... Każde ogłoszenie ma sens. Kasia zrobi allegro tylko mudszę tekst napisać, a prawde mówiąc nie mam głowy... Moze mnie nie być kilka dni na forum, prosze zadbajcie o moje psiaki... -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Prosze zajrzyjcie do Pioruna. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zwykla-historia-pioruna-blagam-o-ogloszenia-128001/#post11505723[/URL] -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z nadzieją... -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1239/03wk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img70/03wk8.jpg/1/"][/URL]