-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, sa szanse na jakieś dobre zdjęcia? -
KAMA i jej 8 cudem ocalałych dzieciaków szukają DT i DS MA DOM
Agata69 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A co z mamą? Kurcze nie mam pomysłu.... Pieski będa duże? Mogę je dać do gazety w sobotę, ale kto je przywiezie jakby co? -
[quote name='kaja69']Czyżby tylko my dwie nieimprezowiczówny :wallbash:[/QUOTE] Kochana, bez personalnych wycieczek proszę. Dwie studniówki , dzień po dniu, mozna być zmęczonym chyba... Własnie kończę piwko... Moze juro jeszcze będa dzwonić. Wysłałam jednej pani nasz wątek , szuka pieska. a nuż... Myślałam o Kajku i jakoś mam wapliwości... wiesz o czym mówię....
-
[quote name='pidzej']już nie pamiętam, co robiłam (albo i nie robiłam) na tym wątku ale też śledzę go od początku i równiez po cichu kibicuję, byście byli razem jak najdłużej, w zdrowiu, bez cierpienia... :calus:[/QUOTE] Niestety Bej dość mocno zaniemógł, wmiotował, odwodnił się szybko, zaropiał. Skończyło sie kroplówkami. Zbuntował się tez na suchą karmę , więc gotujemy ryż z mielonym i marchewką. A że suki zazdroszczą o gotujemy dla całej trójki, w porywach czwórki. Widzi coraz gorzej, słyszy b.słabo. Ale jest kochany, i on to wie..
-
Mam chętny dom na DONa z woj. łódzkiego - zdjęcia.... I zabierajcie go gdziekolwiek - bo przepadnie....
-
[quote name='ilon_n'] [B]Agato[/B], a cóż to za domek dla owczarka się zgłosił?? bo ja mam młodą (ok. 2l) fajną sunię mix ONka na wydaniu (odrobaczona, komplet szczepień, posterylkowa, super-socjalizacja) :) dziewczyna zalega w hoteliku od początku listopada i schnie z tęsknoty za własnym człowiekiem..[/QUOTE] Ludzie z Łodzi, odpowiedzieli na ogłoszenie Zamira, DONa. Podeslij zdjęcia, wślę im , ale nie wiem jaki będzie efekt
-
[quote name='Bambino']Tak,tak Grafit już ma stały meldunek w Głodnie. :multi::lol:[/QUOTE] Już mieszkasz Kacha? Mówiłam ci juz ze cię nienawidzę.....
-
Miałam dziś dwa tel w sprawie piesków. Jeden o Julkę, drugi o owczarka. Od razu mam lepszy humor. Dzień zaczełam okropnie, nie mogłam sobie dać rady z wyobraźnią do obiadu. Rano syn usłyszał, że "ludzie" którzy zamęczyli sukę husky dostali wyroki, więc zaczęliśmy grzebać i internecie. No i poczytałam sobie o szczegółach. tak tego unikam, nie karmie wobraźni, a dzisiaj mnie podkusiło. Jeszcze syn zaczął rozmowę na temat faceta z torów, wiecie o czym mówię... Dzień przesrany. A tu tymczasem 2 telefony. Czyli jest jakaś równowaga, chwała bogu. Jutro jadę do moich podopiecznch, to ciężka przeprawa dla mojego kręgosłupa. Ale i przyjemność że robię coś potrzebnego. Ania, czekam na nowe fotki do ogłoszeń.
-
Śliczna *TOSIA* zostaje na zawsze w swoim DT u Izy w Warszawie :)
Agata69 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
zapiszę................. -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
Agata69 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Mozesz ją zaszczepić już. -
*TOYA* Młoda sunia w wersji ONka! Już w DS! ~Happy End~
Agata69 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Po cieczce musisz poczekać około 2 tygodnie z sterylką, żeby hormony przestały szaleć. -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Agata69 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy DT to dobrry pomysł dla niewidomej suni...Potrzebuje trochę czasu żeby poznać otoczenie, a teraz w schronie narazie jest z biurze[/QUOTE] N a razie, tzn. do kiedy? Piszesz że na boksach ja zagryzą, więc chyba dtto pomysł więcej niż dobry. -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Agata69 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A o Dt dla niej pomyslałyście? Może to by było rozwiązanie. -
[quote name='kaja69']Rozmawiałam dzisiaj z domkiem Matiego-teraz Sapi-i wszysko ok,Mati zaklimatyzował sie znakomicie.Rano na komende budzi dziewczynki do szkoły,potem jak wrócą przetrząsa tornistry czy jakas kanapka nie została,ok.16-tej siedzi juz w oknie i wyglada na Pana,za którym podobno przepada:lol: A w międzyczasie chodzi z Pania na zakupy i wszyscy zadowoleni[/QUOTE] Kamień z serca...