Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Piksel pojechał, będzie mi brakowało tego urwisa:shake:
  2. [quote name='Mysza2']A czemu nie można się do nich dobrać?[/QUOTE] Bo ich zacięcie broni
  3. [quote name='andegawenka']Już nie pamiętam, jajuszka to on ma czy już nie...[/QUOTE] Niestety ma i nie bardzo jest się jak do nich dobrać :-) Ja też zagłosowałam, żeby nie było :-)
  4. Osoba, która zaadoptuje Megan będzie miała wspaniałą towarzyszkę, zapatrzoną w niego, oddaną. Dla Megan nie liczą sie inne psy liczy się człowiek, smutne jest to, że pomimo takiego charakteru jeszcze nie znalazła swojego domu. To po prostu pies idealny.
  5. [quote name='olalolaa']Dyzio chyba zawsze był taki siwawy z tego co pamiętam :) zdjęcia super, widać że wypieszczony jest nieźle! najbardziej podoba mi się to w ubranku! :diabloti:[/QUOTE] Sądząc po minie jemu chyba mniej :-)
  6. Dzisiejsze zdjęcia Szafranka ale mam wrażenie, że nie są najlepsze:oops: [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/d770aab2f529dc39.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/d770aab2f529dc39.jpg[/IMG][/URL][/URL] MORDUJĄ!!!!! [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/43ddcbdce0e6426b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/43ddcbdce0e6426b.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  7. Kilka dzisiejszych zdjęć. Megan dumna [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/07f7b71d6af7ec60.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/429/07f7b71d6af7ec60.jpg[/IMG][/URL][/URL] Megan zamyślona [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/600/e6aa277645400f74.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/600/e6aa277645400f74.jpg[/IMG][/URL][/URL] Ciągle myśli [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2894/11084bddfb522e76.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2894/11084bddfb522e76.jpg[/IMG][/URL][/URL] Zdjęcie z serii: daj, tę nogę, daj tę nogę bo bez nogi żyć nie mogę... [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/600/900d018d92678e61.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/600/900d018d92678e61.jpg[/IMG][/URL][/URL] Ale to nie koniec zdjęć na dzisiaj będą jeszcze i do tego ładniejsze :-)
  8. Vini to bardzo radosny i mądry pies. Smycz zapinam mu już normalnie bez warkotu ale przypuszczam, że gdyby zmienił się opiekun to warczał by znowu, ten typ tak ma. Generalnie to pies domator tzn jak załatwi co trzeba to sam wraca do swojego kojca i oczekuje na nagrodę. Nie zna domu, schodów, czasami gdy się zapędzi to wejdzie za mna do domu ale jak tylko sie zorientuje gdzie wszedł od razu sie wycofuje, ale myślę, że gdyby była taka potrzeba to przy pomocy przekupstwa szybko by odkrył uroki przebywania w domu. Zaczął stróżować, tzn gdy widzi przechodniów to ich oszczekuje zza płotu. Na spacerach troche ciągnie na smyczy ale nie jakoś tragicznie, w kojcu czysto. Generalnie pies ideał. Dzisiaj u nas pada i Vini załatwił swoje potrzeby w ekspresowym tempie i myk do budy.
  9. W niedzielę Vini będzie kastrowany, trzymajcie kciuki aby wszystko było OK.
  10. On chyba jest juz za stary na edukację, ten typ tak ma, ale to nie znaczy, że ktoś nie może być z nim szczęśliwy a i on na szczęście zasługuje
  11. Puek to cwana bestia jest i ani się obejrzysz a będziesz mu gotować obiadki, nie daj się dziewczyno !!!! :-)
  12. Szafranek to naprawdę przeuroczy psiaczek tylko trzeba nauczyć się tolerować jego niektóre zachowania i jest cudownie. Chociaż on i tak woli być w kojcu tym bardziej teraz gdy jeszcze jest w miarę ciepło.
  13. A Szafranek dzisiaj spędził cały dzień z innymi psami w "psim pokoju" i bójki nie było :-)
  14. Treść ogłoszenia dla Megi cudowna :-) Pegi to nie do końca dzikusek, ona jest po prostu baaaardzo nieśmiała, a do tego zawsze obok czai się Megan, która jest pierwsza do głaskania i biedna Pegi po prostu się wycofuje.
  15. Zaglądam i ja, teraz net mam tylko czasami. Maluszek ciągle szuka domku.
  16. Ten zapach amoniaku z pyszczka mnie niepokoi to może być objaw choroby nerek.
  17. Szafranek coraz bardziej potrzebuje kontaktu z człowiekiem i sprawia mu to dużą przyjemność, domaga się głaskania i drapania za uszkiem. Zdecydowanie przytył, teraz to taka puchata kulka. Chętnie wchodzi do pomieszczenia, nie boi się już gdy zamknę drzwi. Teraz najchętniej bawi się z Pikselem.
  18. Sunie mają płacone z tzw góry, czyli teraz powinna być wpłata za grudzień. Mi osobiście taki system bardzo odpowiada ponieważ w razie jakiś poślizgów we wpłacie deklaracji jest zapas czasowy żeby się zorganizować.
  19. Dotarła wpłata na Szafranka. Dziękuję.
  20. I jeszcze [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/d409751c9a1f669e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/d409751c9a1f669e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/1b1908f11f20a346.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/1b1908f11f20a346.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/d9d175c5ad7a65fe.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/d9d175c5ad7a65fe.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/422c0a11c09ead86.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/422c0a11c09ead86.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/ee0f97952a1db8ef.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/ee0f97952a1db8ef.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/0fcb7bcc60fcceef.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/0fcb7bcc60fcceef.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/b50ae485428b2494.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/b50ae485428b2494.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  21. Nowe zdjęcia Dyziulca [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/90cf8a75f21e8083.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/90cf8a75f21e8083.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/eccda9b79105b4fc.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/eccda9b79105b4fc.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/5893efcb818a08be.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/5893efcb818a08be.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/0278a02719d03437.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/0278a02719d03437.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/c74b5ce3b7df8325.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/373/c74b5ce3b7df8325.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  22. Na razie jednorazowo, bo jednak Pegy jest bardzo przywiązana do Megi, ale plan jest taki, ze jak Megan trafi już do DS to Pegi zabiorę na kanapę do socjalizacji a potem fruuuu do domu stałego..
×
×
  • Create New...