Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Za oknem lecą płatki śniegu:-( Dla Axy to będzie długa i smutna zima w betonowym kojcu:placz:
  2. Skakaj do góry Axuniu. Może ktoś Cię odnajdzie i pokocha tak jak ty kochasz świat.
  3. Nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale wydaje mi się, że bezdomnych psów jest coraz więcej:shake::shake::shake:
  4. Owszem ja też tak myślę. Ale dziewczyna nie chce się zgodzić bo ten kot podobno bardzo boi sie psów.:-(:-(
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/2/472e4b72c761a4b4.jpg[/IMG][/URL] Oto Axa w całej okazałości. Umiem wklejać zdjęcia:multi:
  6. Na Pomorzu
  7. No i po transporcie:placz: Dziewczyna wiezie kota. A jak wiadomo nieznany kot i nieznany pies w jednym samochodzie to może być mieszanka wybuchowa:diabloti:
  8. Ale ja nie wiem jak i nie wiem co. Zawsze byłam raczej czytelnikiem niż działaczem:oops: Poza tym gdy zaczyna być mowa o pieniądzach to pojawiają się różni ludzie i tylko psują krew sobie i innym.
  9. Czy darmowy to jeszcze nie wiem. Ale moje fundusze są ograniczone:oops:
  10. Skaczemy, skaczemy:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  11. Znowu mi Axa za nisko spadła:-(
  12. Zobaczcie na 2 stronie jaka AXA jest pięknotka. Ale to raczej typ wolnego ducha nienawidzi być zamknięta strasznie wtedy skomli i skacze na siatkę. W domu tez jej nie bardzo pasuje bardzo niepewnie się czuje. Bardzo możliwe, że dlatego, że czuje moje psy a z nimi ma niezbyt miłe wspomnienia:shake: Powiem tak pojawiła się szansa na nowy domek tymczasowy ale strrrraaaasznie daleko na razie próbuje zorganizować jakiś darmowy transport ale z tym kiepsko. Axa jest na razie skazana na kraty:placz: Niestety tylko tyle mogę jej zaoferować:shake:
  13. Niestety nikt:shake::shake::shake: Szkoda bo to taki sympatyczny piesek i tak bardzo potrzebuje domu.
  14. Skaczemy do góry.
  15. Na koniec dnia HOPAJ Axuniu do góry. Jutro nowy dzień, może lepszy od dzisiejszego?
  16. I znowu do góry:lol:
  17. Axa sie przypomina i prosi o wspaniały domek:dog::dog::help1::help1:
  18. Znowu trzeba się wspinać do góry, a tak szybko się spada.:shake::shake::shake:
  19. Nie spadamy, nie spadamy:diabloti:
  20. Skaczemy do góry:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  21. Nie ma ale np. allegro założę jej sama. Do tej pory liczyłam, że ogłoszenia w lokalnych gazetach coś dadzą ale się przeliczyłam:-(
  22. Gdyby nie agresja moich "starych" psów AXA zostałaby ze mną ale cóż. Jest jak jest i musi się męczyć. Takiego psiego oddania jeszcze nie widziałam. Chciałabym aby moje psy tak na mnie patrzyły, ale one mają poprzewracane w głowach:diabloti: Axa jest wspaniała i zasługuje na dobry dom.
  23. Hopaj!:help1::help1::help1::help1:
  24. AXA zamknięta. Zawsze strasznie mi przykro gdy muszę jej to robić. A ona potem tak strasznie płacze:placz:
  25. Idę teraz do AXY od rana biega po podwórku ale muszę ją teraz zamknąć bo wypuszczam swoje psy i pewnie by ją zaczęły podgryzać:shake:
×
×
  • Create New...