Polarna Legendo wielkie, wielkie dzięki w imieniu Rexa za allegro dla niego :loveu: :calus:
Jest na prawdę super, tylko taka mała sugestia z mojej strony... :oops: Może by tak następnym razem zamienić fotki i zaraz pod opisem wstawić te dwie, na których Rexiu jest taki wesoły i bawi sie piłeczką zamiast tych robionych przez kraty?! :oops: :razz: