I Lamcia,w listopadzie rozpocznie 15 rok życia.Niestety w tym roku już widać po niej jej wiek,posiwiała,zrobiła sie wolniejsza,ostatnio zrobiła sie jakaś taka niespokojna:roll: wiecznie żywa,wesoła,zabawowa wiecznie młoda radosna pannica ehh życie:-(
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3079/p6296573mg2.jpg[/IMG]