[B]Domka_Czika-[/B]no ba przecież zrobił sobie nową zabawke zosia samosia normalnie:evil_lol:
[B]jbk-[/B]ale on zwykle nie rozwala zabawek,one w ogóle mają mało zabawek bo patyczki najlepsze:cool3: Ziuta np. w ogóle sie zabawkami nie bawi,nie aportuje ,nie przeciąga sie to jest poniżej jej godności:evil_lol: jak sie bawić to tylko w tarmoszenie i silowanie ręczne:loveu: do gryzienia są kości a nie jakieś dziwne wynalazki:eviltong:
Z okazji ładnej pogody Teodor dostał eksmisje na taras
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9255/p6296679vp5.jpg[/IMG]
Ziuta ma taką mine za każdym razem jak wychodze z domu nabawie sie przez nią wrzutów sumienia:roll:
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3251/p6296622lw3.jpg[/IMG]