[quote name='basia2202']
[B][COLOR=purple]a w ogóle.... [U]są sukcesy wychowawcze Zuzki!![/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]niewielkie, ale są;) ostatnio na spacerze z Misiem wypatrzyła chlebek... dostała taki opierdziel... ża jak na kolejnym spacerku spróbowała znowu i Mariusz zareagował, to sama chlebek wypuściła z mordy! :evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]tak piękne, że aż niemożliwe :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote]
Uuuuu no to musicie gadzine twardą ręką trzymać :razz: