[quote name='jbk'] A ten mróz, który mnie rano powitał, jak wyszłam z Vadirem.... katastrofa. Trawa psu pod nogami skrzypiała! Zima idzie! A co tam, niech przyjdzie, białaski lubią śnieg ;) Ale niech zima będzie biała i słoneczna, nie ciemna i mokra....[/quote]
Takie rzeczy to tylko w erze:eviltong::evil_lol::evil_lol: u mnie już był pierwszy śnieg;)