Noooo:cool2: wiecie że jak sie jest w górach to sie kaca nie ma:evil_lol:
[B]jbk[/B]- w środku sezonu to ja najgorszemu wrogowi pobytu w Zakopcu nie życze:diabloti:
Ale nie tak brutalnie to trzeba etapami i poooowoli.....wiesz jaki ja szok przeżyłam jak mi tak bez obciachu powiedzieli że mikołaja nie ma:-(:diabloti:
Tu jeszcze chrzest po góralsku;)
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/896/p1274471gw9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5716/p1274461ld8.jpg[/IMG]
:cool3:
nie wkleje więcej bo sie imageshack tnie:roll:
Aparacik wyjechał więc wrzucam troche starych komórkowych zdjęć z gór
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9986/zdjcie009le6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3320/zdjcie036jt4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/1366/zdjcie050zb7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/4923/zdjcie033hx8.jpg[/IMG]
buahahahaha wiesz coś w tym jest ja właśnie dziś dostałam zaproszenie na szkolenie od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych:roflt::roflt::roflt: Może będziesz występować 22-go:evil_lol:
[quote name='jbk']Fialka nam też zabawek nie rusza, ani patyków ani żadnych takich, ale Vadir jak to szczeniak ;) Wszystko co mu w zęby wpadnie ;) Pewnie mu to przejdzie :)[/quote]
Jednak nie ma to jak damy:cool1:
Nie wiem czy przejdzie:shake:Misio ma 9 lat i nie przeszło:shake::eviltong:
Moje w ogóle nie umieją podrodze chodzić nie to że biegają za samochodami one poprostu nie patrzą na samochody i potrafią wejść prosto pod nadjeżdżające auto:roll: takie gapy:roll:dlatego po drodze i w pobliżu tylko i wyłącznie na smyczy.
Bez mleka:eviltong: zalewasz odrobiną gorącej wody dodajesz łyżeczke miodu a reszta to już od fantazji zależy;banan,śliwka,gruszka,jabłko,brzoskwinia,rodzynki... itd.:cool3: