Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc09687n.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7567/dsc09687n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/dsc09693t.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3106/dsc09693t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc09700c.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5792/dsc09700c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img543.imageshack.us/i/dsc09701d.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1780/dsc09701d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zdjecie dnia [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsc09705.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7708/dsc09705.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  2. [URL=http://img140.imageshack.us/i/dsc09634e.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9780/dsc09634e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc09666o.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4867/dsc09666o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/dsc09667po.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9512/dsc09667po.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc09671mn.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9307/dsc09671mn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img860.imageshack.us/i/dsc09677.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9076/dsc09677.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  3. [URL=http://img853.imageshack.us/i/dsc09586e.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1726/dsc09586e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc09595ly.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5753/dsc09595ly.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc09597t.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3382/dsc09597t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc09602g.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4802/dsc09602g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/dsc09631y.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5831/dsc09631y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  4. [quote name='Agnes']ech...nikt nie twierdzi ze jest inaczej gops akurat rower to chyba jedna z niewielu rzeczy ktora wiadomo, ze jest bezpieczna dla psa ;)[/QUOTE] jak sie biega po asfalcie co czesto widuje to chyba niekoniecznie ;) [quote name='evel']Powiem Ci z własnego doświadczenia, że najgorszy jest pierwszy trening pod względem zjadania innych psów ;) Na następnych pies się nastawia na pracę, przynajmniej mój (jezu, hopkiiii! :multi:) i tylko sobie buczy pod nosem na inne psy :evil_lol: My niestety mamy jak na razie zakaz agility ze względu na serce... :shake: Jak ktoś mi mówi, że "Eeee, kundle to nie chorują!" to mam ochotę mu skopać d. :diabloti: A chciałam jeszcze nawiązać do tego "trzęsienia łap" - zdarza Wam się to jeszcze, czy od czasu jak się mięśnie wzmocniły, to nie? Bo Zu czasem tak dziwnie majta tymi łapami, jakby się przeciągała, ale wtedy jej drżą, zastanawiam się, o co chodzi... Wiem, wiem, jestem przewrażliwiona trochę :oops:[/QUOTE] no ja znam Miske na tyle ze wiem ze byloby dobrze dopuki jakis pies by nie podszedl to na dluzsza mete jest niemozliwe i napewno by wkoncu cos podeszlo a wtedy moglo by byc nieprzyjemnie niestety, fajnie ze dali wam szanse :evil_lol: wlasnie od kiedy oponuje nie zdarza sie to wogole , mozliwe ze to wlasnie kwestia wzmocnienia miesni byla . lepiej byc przewrazliwionym niz ominac powazny problem ;) [quote name='Agnes']evel ale tak czy siak nikt nie wpusci agresywnego psa na zajecia, Miska raczej do agresywnych nalezy, wiec tu nie ma co sie wpychac ;)[/QUOTE] no co TY :placz: dlaczego tak mowisz :roll: toz to aniol nie pies :shake: tylko czasami jej sie cos nie podoba :eviltong: [quote name='Agnes']No ta, jakby zobaczyla moja sucz 40 kg prujaca na innego psa juz by pewnie taka pewna nie byla:evil_lol:[/QUOTE] widzialam 40kg Aza prujaca od tylu na Miske :evil_lol: chyba od przodu zabraklo odwagi :lol: a ja mam ladne zdjecia sprzed chwili :) i zaraz je wrzuce :razz:
  5. [quote name='*Monia*'] Pytanie do posiadaczy Pitmanowych szelek, może ktoś się orientuje - czy ten pasek między łapami jest długi? Zależy od rozmiaru czy taki sam dają do wszystkich rozmiarów? Zmierzyłam kundle i mi się złapią na styk w jednym rozmiarze :lol: :cool3:[/QUOTE] mialam 3 pitmanowe szele aktualnie nie mam zadnych wlasnie z tego powodu ze robia za krotki pasek na dole i gorze jak na moja suke w naszym rozmiarze suce wchodzila tasma pod pache , te same szelki na Miyi od Zaby leza duzo lepiej wydaje mi sie dlatego ze pies jest krotszy co do prania to ja piore czesto ,szczegolnie te obroze czesciej uzywane , praktycznie nie ma tygodnia zeby nie wyprac chociaz jednej obrozy a wszystkie to raz w miesiacu miej wiecej Kateczka swietna kolekcja! bardzo podobaja mi sie manmaty
  6. [quote name='Migori']Mam nadzieję że wiesz co robisz.[/QUOTE] ja rowniez mam nadzieje ze wszystko bd okey ;) [quote name='vege*']jak by nie wiedziała co robi to by nie ćwiczyła z psem ciągnięcia opony, proste :-) do tego konsultowała to z wetem czy może, daje tabletki na stawy więc jest ok ;-)[/QUOTE] ;) [quote name='Agnes']vege to czy jest ok okaze sie za jakis czas, skad taka pewnosc hm?[/QUOTE] pewnosci nigdy nie ma, ta samo nie mozna byc pewnym ze pies nie bd mial problemow podczas biegania przy rowerze albo aglitty. ja robie wszystko co da sie zrobic aby Miska nie miala problemow po tymi mam nadzieje ze bd ok , wiem ze chcesz dobrze ale naprawde Twoje klepanie na gg do mnie mialo jakis sens i troche dotarlo :lol: [quote name='vege*']chodziło mi, że jest ok bo gops wie co robi, tak mi się wydaje, bo wiem, że o psa bardzo dba ;-)[/QUOTE] taaaak je pedigree chodzi w chabie i ma 2 spacerki wkolo bloku :diabloti: joke
  7. [quote name='Migori']Nie byłam świadoma że tą oponę ona ciągnie 40min - ale za jednym zamachem ? Bez przerw? - sporo. Sądziłam że wykonuje się krótkie np. 100m odcinki po czym jest chwila odpoczynku/zabawy i znowu odcinek 100m. Wiem, że nie tylko TTB ciągną ciężary, ale Miśce bliżej do TTB niż do husky - dlatego o te psy zapytałam. A to że ona przystaje na filmiku ? zmęczona ?[/QUOTE] tak za jednym zamachem , czasami robimy przerwy jak widze ze jest mocno zmeczona , opona ma "tylko" 9kg plus tarcie to nie jest duzo dla Miski , ona naprawde jest silna , wiem na ile moge sobie pozwolic a na filmiku staje bo ja staje , ona zawsze jak ja staje czeka bo zazwyczaj robie jej zdjecia i kojazy aparat ze zdjeciami wiec czeka az zrobie :)
  8. Najlepszego :)
  9. [quote name='Kasia&Mela'][LEFT]a różowy rogz (z odblaskową nitką) bardzo będzie się brudził?[/LEFT][/QUOTE] ten roz z rogza wcale nie jest taki jasny , brudzi sie wiadomo ale nie jakos mocno , nie mam problemu zeby go wyprac po spacerze , potrafie nie prac po kilka spacerow wiec nie jest zle co do el perro ten pomarancz jest boski jescze nie wiem jak z brudzeniem ale mysle ze nie bd zle, ogolnie obroza bardzo fajna, nie za miekka nie za twarda tasma ,taka w sam raz akurat u mnie 5 dziurek w 3cm , napewno kupie jescze jakas el perro
  10. [quote name='Migori']A na jakich odcinkach ona ciągnie tą oponę? Jak to robią "rachowcy" ? w sensie właściciele bulków ?[/QUOTE] tak naprawde nie wiem ile to jest , ale zazwyczaj kolo 40min ciagnie , czasami robimy sobie odpoczynki jak kogos spotkamy i gadamy , no i zalezy jaka trasa ide i czy po trawie czy asfalcie, po asfalcie staram sie jak najkrocej ze wzgledu na lapy , jak widze ze jest jej juz ciezko i jest naprawde zmeczona po 20min to oczywiscie nie idziemy dalej tylko ja odpinam , ale ona juz od jakiegos czasu po tych 40min zachowuje sie jakby nigdy nic i chce biegac z pilka, wiec chyba organizm przyzywczail sie do tego ciezaru wlasciele bulkow robia treningi roznie , Ci co przygotowuja sie do zawodow robia codziennie lub z malymi przerwami 1 dniowymi duzy ciezar na krotki dystans a maly ciezar jak 1 opona na dlugi dystans , patrzac na filmiki jak jakis ttb ciagnie opone tej samej wielkosci co Miska to nie widze roznicy w sile jaka w to wklada , albo trafil mi sie ewenement albo to te ttb jakies slabe ostanio :lol: . Ci co co trenuja sobie nie do zawodow to roznie , sa tacy co raz na tydzien a sa tacy to duzo czesciej i wieksze ciezary (widzialam nawet psa ktory nie przygotowywal sie do zadnych zawodow i ciagal 4-5 opon- pies 18kg ) wp to nie jest tylko sport dla ttb faktycznie przyjelo sie ze to one startuja w zawodach, maja osobne zawody ale sa zawody takze dla roznych psow/ras widzialam westiki, jrt, samojedy ,beagle, buldozki naprawde wiele roznych ras z ktorymi ludzie trenuja a w zyciu bym nie pomysalala ze sie do tego nadadza i idzie im super , sporo roznych psow mozna zobaczyc na yt ;)
  11. [quote name='Agnes']Marta podklej mu uszy zeby staly [URL]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01278.jpg[/URL] :evil_lol: fajne wyglada:loveu:[/QUOTE] jak szelti ! :lol:
  12. [quote name='catie']oj jedną oponkę dorzucisz tylko ? weź od razu samochód:evil_lol:[/QUOTE] spokojnie i na samochod przyjdzie czas :diabloti: (joke) [quote name='vege*']albo pudziana :evil_lol:[/QUOTE] pff tak slabo ja cenisz? :razz:
  13. [quote name='catie']obaj bracia starsi? Mój z własnej woli sam nie wyjdzie z psami ;p Siostra wcześniej też nie chodziła jak jej nie poprosiłam, a ostatnio jej się chyba nudzi i wychodzi czasem z nimi jak jestem w szkole :) Jak się już tak bardzo nie męczy to usiądź na oponie:diabloti:[/QUOTE] tak starsi , duzo starsi 10 i 8 lat roznicy [quote name='vege*']jestem za :diabloti:[/QUOTE] za jakis czas dorzuce nastepna opone, narazie wystarczy jedna :lol:
  14. [quote name='catie']ślicznie jej w tej obróżce el perro :) i psina wygląda na wymęczoną. Fajnie, że macie gdzie z nią chodzić i ćwiczyć ciągnięcie opony :) i nie ma co jak pomoc brata ;p Mój by nawet ze mną nie wyszedł[/QUOTE] dzieki ;) no ona jest zmeczona napewno po takim treningu ale powiem szczerze ze co trening mniej sie meczy i zamiast spac w domu to chce isc i mendzi mi o spacer :lol: a no mamy wsumie gdzie niby przy torach ale wsumie pociag jezdzi bardzo zadko i wrazie co jest gdzie uciekac :lol: ulica tez jest malo uczeszczana bo to prowadzi tylko do 2 firm wiec wusmie tez raz na 30min cos jedzie co do brata to mam 2 , jeden jest fajnie nastawiony na to co robie i chetnie ze mna idzie pomaga niesc opone , zreszta sam czesto z Miska spaceruje do parku , a 2 lubi Miske ale wyjdzie z nia pod blok zapalic papierosa raz na miesiac to bd dobrze :lol: [quote name='vege*']a ja nie mam brata, ale za to mam starszą siostrę, która od czasu do czasu pójdzie ze mną bez problemu na spacer no i z Nuką też :-) pomine już to, że ostatnio by mi psa zgubiła przez przypadek jak wracała z Nuką od babci :|[/QUOTE] a siostry nie mam :lol: [video=youtube;6LCYNJ59cRY]http://www.youtube.com/watch?v=6LCYNJ59cRY[/video]
  15. skorzystalam z pogody i wzielam nawet aparat :) obcielam Miske po 2tyg nie obcinania (maszynka mi padla a nowa 400zl ehh) i jednak jest roznica, moze na tych zdjeciach bd lepiej widac lapy [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsc09574r.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7707/dsc09574r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc09567g.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/623/dsc09567g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img546.imageshack.us/i/dsc09569.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1391/dsc09569.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/dsc09580h.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7830/dsc09580h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] tak reagujemy na "uwaga z lewej idzie jakis pies" a brat zamiast odgonic psa robi zdjecie [URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc09573p.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3035/dsc09573p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] pozniej zgram filmik z dzisiejszej oponki bo dosc dlugo sie wsadza na yt
  16. gops

    Barf

    [quote name='MakeBelieve']Mama wzięła taką mniejszą właśnie, więc dam wieczorem mniejszą część, zobaczymy czy sobie poradzi ;) A jak z kurczaka, to co najlepiej?[/QUOTE] z kurczaka najlatwiejszy do pogryznienia bd wedlug mnie korpus ,skrzydelka moja je praktycznie miazdzy w pysku wiec york powinien sobie poradzic spokojnie ;) tylko dla yorka to chyba 1/4 korpusu , musisz sprawdzic, zwazyc go zeby nie dac za duzo
  17. [quote name='vege*']A ja z Nuki jestem dumna, bo wczoraj jakiś pies za siatką, zaczął szczekać i piszczeć, więc podeszłam do niego z Nuką, a ta zaczęła się cieszyć i też piszczeć z radości :loveu: jak ja bym chciała, żeby ona była taka do każdego zwierzaka :p do ludzi też jest już lepiej bo nie powarkuje i nie szczeka tyle, tylko spokojnie przechodzi koło obcego nie zwracając na niego uwagi :p oby tak dalej :-) a u mnie pogoda straszna :placz: wiatr, co jakiś czas pada taka mżawka, zimno, błoto przez co nie mogę iść na łąki z nią :angryy: a już było takich kilka dni ładnych po 15 stopni + słoneczko :loveu:[/QUOTE] no to super ze Nuka robi postepy ! u nas zimno dosc ale slonko powoli wychodzi teraz , wlasnie zaraz ide na trening z opona poki jest w miare fajna pogoda ;)
  18. [quote name='vege*']no rozumiem rozumiem :-) tak? ja myślałam, że miśka trochę młodsza jest od mojej Nuki, że przynajmniej 6 mies różnicy między nimi jest :lol: szkoda, że bliżej siebie nie mieszkamy to byśmy sobie na spacery z psami pochodziły :-) identyczne wielkościowo są więc byłoby ok :lol: chciałabym z Nuką ćwiczyć agility, ale najbliższe prawdopodobnie mam dopiero w warszawie, a nie mam z kim jeździć 70 km ciągle <ryczy>[/QUOTE] no Miska sie urodzila 29 kwietnia 2008r noo moze i by jakos dalo rade szkoda ze kawal drogi jest faktycznie ja z Miska tez bym chciala ale po 1 mnie nie stac najblizej mam w Sopocie i chca kupe kasy plus pieniazki na dojazdy musialabym miec , po 2 Miska sie nie nadaje bo pewnie by chciala pozjadac wszystkie psy tam
  19. [quote name='vege*']ja też kiedyś nie przepadałam za glanami, wydawały mi się ciężkie i strasznie sztywne, ale okazało się, że się pomyliłam, znalazłam glany mojej siostry okazały się na mnie w sam raz i są bardzo wygodne :eviltong: jak idę wieczorem gdzieś sama albo wracam od kogoś to się bezpieczniej w nich czuję :lol: ps. Nuka ma jutro urodziny, to już 3 :multi: i dziś w niecałe 5 min nauczyła się nowej sztuczki "turlaj się" :multi: :loveu:[/QUOTE] tzn nie w sensie ze wydaja sie niewygodne ale nie moj styl , nie pasuje mi takie cus ;) ooo to nasze sucze w jednym wieku sa :lol: Miska konczy 3 lata 29 kwietnia wiec tez niedlugo , Twoja sucz pojetna bestia jest :razz:
  20. [quote name='vege*']u mnie jest to samo tylko Nuka nie reaguje tylko na mężczyzn, ale i na każdego jak jest ciemno i podejdzie zbyt blisko mnie, dlatego ja też z jednej strony się cieszę, że Nuka by mnie obroniła (moją mamę już raz obroniła przed 3 dresami) i krzywdy by nie dała zrobić ale jeszcze dla pewności gdybym ja miała ją obronić noszę glany na nogach :evil_lol: zapewniam dostać takim butem boli jak cholera, mnie koleżanka kiedyś niechcący walnęła w kolano jak niosła je w torbie z szatni w szkole to myślałam, że mi kolano odpadnie :eviltong: [URL]http://img844.imageshack.us/img844/5765/dsc09536w.jpg[/URL] jakie policzki :evil_lol: [URL]http://img714.imageshack.us/img714/916/dsc09551w.jpg[/URL] boże jaki on jest uroczy :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] glany nie sa w moim stylu ale potrafie kopnac celnie w adidasach jakby co ;) [quote name='*Monia*']Biedny Misiak ofutrzony będzie chodził :shake: Zaczęłam przez Was u Hexoliny widzieć miękkie nadgarstki :evil_lol: Osobiście wolę żeby mnie pies nie bronił, a mam niestety obrońcę widzącego zagrożenie w każdej napotkanej osobie i rozglądać się muszę czy przypadkiem ktoś np. dla żartów nie będzie chciał mnie nastraszyć czy np. ktoś nie machnie ręką w naszą stronę (może to być dziecko czy osoba upośledzona), itp. Może trochę przesadzam bo młodej się na spacerze nigdy nie zdarzyło nawet warknięcie czy szczeknięcie na człowieka ale wiem do czego jest zdolna w domu w stosunku do obcych dla niej osób :roll:. Za to Hexolina niby ciapa a w razie zagrożenia umie się postawić. Wprawdzie zębów raczej nie użyje ale narobi hałasu ;). Będąc z nimi dwoma boję się żeby nikt się przypadkiem nie przyczepił :evil_lol: Basterek trochę taki nieuczesany jakby dopiero wstał po odsypianiu imprezki :lol:[/QUOTE] no niestety troche potrwa zanim kupie krotsze ostrze :roll: no moja na sczescie w miare odroznia przed czym ma mnie bronic a przed czym nie , ostanio bylam z tata po zakupy do samochodu i wzielam suke bez smyczy bo to pod blok i moment i do ojca podszedl kolega jakis jak podawal mu reke to Miska sie na niego rzucila, skoczyla mu do reki :roll: uznala go za zagrozenie , na szczescie na moje krzykniecie odeszla szybko co do Basterka to on spi cale dnie :eviltong:
  21. [quote name='Kiłi']słuchajcie miał ktoś z Was styczność z plecakami dla psa trixie? Takimi: [URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6311&cat=204[/URL] Zastanawiam się czy psom nie kupić, nosiłyby se lonże na spacery, piłki, kto wie może i zakupy ;) :P Byłabym wdzięczna za info, jeżeli ktoś wie coś o nich ;)[/QUOTE] z trixie to nie wiem , ale wiem ze kiedys TAKS miala na bazarku wlasnie takie plecaki ale jakby bardziej zabudowane z kieszeniami ,raczka i kupila go Karlika z tego co pamietam mozesz spytac jej jak sie nosi i poprosic taks . bo te co dalas link jakos nie wygladaja na porzadne wedlug mnie ;) sama o czyms takim mysle juz od dluzszego czasu suka w el perro 3cm [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsc09574r.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7707/dsc09574r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. swietne zdjecia! a szeleczki super jej pasuja :)
  23. [quote name='evel']Ludzie to by się mogli popukać w puste łby zanim coś powiedzą :roll: Ostatnio, jak jeszcze było bardzo zimno, moja przyjaciółka była ze szczeniakiem u weta, szczeniak ze schroniska, chory, przeziębiony, w trakcie leczenia i był w "kubraczku" z rękawa bluzki ;) i jakiś facet zaczął coś chrzanić, że te ubranka dla psów to idiotyzm, że odporność spada, że coś tam, bla bla bla :roll: Zu za to jak ja coś głośniej powiem, ew. coś odstraszam [SIZE=1](psy ze wsi przyłażą, więc chyba gorący sezon cieczkowy w pełni)[/SIZE] to od razu włącza tryb "atakujemy, nie?", bo mama wrzeszczy to ja też, co? :evil_lol: To bardzo fajne, że Twoje psy mają tak ciepłe relacje. Też bym chciała, żeby moje w przyszłości takie miały, ale pewnie będzie ciężko :roll: Smaruję do Ciebie pw :cool3:[/QUOTE] ludzie lubia sobie dopowiadac rozne rzeczy ;) moja atakuje jak czuje zagrozenie , albo jak ktos na nas krzyczy, mocno gestykuluje, albo jak czuje ze ja jestem zdenerwowana, prosty problem ktory mam od zawsze z nia tzn to nie jest niby problem ale jednak w pewnym sensie, ona jak jest ciemno a mijamy mezczyzne obojetnie w jakim wieku jak ubranego i w jakim miejscu , ona odrazu sie spina jezy warczy i musze trzymac ja krotko bo bardzo prawdopodbne ze zlapala by niczemu winnego faceta , wydaje mi sie ze ona mnie broni ,czuje zagroznie i broni , ale ja przynajmiej jestem pewna ze w razie czego ona zawsze mnie obroni a nie bd uciekac i tak naprawde czuje sie z tym dobrze :diabloti: [quote name='zaba14']Moja atakuje dopiero jak ja tupne nogą na psa ;) co do miekkiego nadgarsta tak jak u mojej suki były lekko wygięte, gdy była mała ;)[/QUOTE] jak tupne to oczywiscie tez odrazu atak , stram sie nie tupac :lol: zaczelam przygladac sie suce i nie widze zeby jakos inaczej jej sie przednie lapy ukladaly , ona ogolnie ma je dziwne bo czesto np szeroko rozstawia , jak ciagnie to tez mocno rozszerza lapy na boki , ale zeby jej sie nadgarstek przy normalnym siedzeniu wyginal to nie zauwazylam, wiadomo ze jak ciagnie to inaczej lapy uklada
  24. Basterowy nie wyjsciowy troche ale co tam :lol: czeka go strzyzenie ,kapiel i moze wkoncu jak bd cieplej pojdzie na dluzszy spacerek , bo narazie to trzeba go zmuszac do wyjscia na dwor [URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc09551w.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/916/dsc09551w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc09557j.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5229/dsc09557j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dzisiejsza sytuacja , mama wyszla z psami pod blok z rana , oczywiscie nie wziela smyczy bo po co :roll: do Bastera podszedl na oko 40kg owczarek mix chyba jakis bezdomny bo wczesniej go nie widzialam u nas a nie mial obrozy , Miska jest bardzo ale to bardzo przewrazliwiona na punkcie Bastera i nie pozwala zadnemu psu go wachac itd bo zazwyczaj psy Bastera atakuja czuja ze jest slaby i np gwalca , Miska dlatego reaguje zawsze i psy u nas na podworku wiedza ze Baster to swietosc i nie mozna do niego podejsc nawet ;) a ze jakis nowy niewiadomo skad przyszedl to biedny nie wiedzial , ale Miska mu wytlumaczyla :roll: oczywiscie dobiegla i zebami wytlumaczyla ze ma nie podchodzic blizej do niego , nie rzucila sie zeby pogryzc tylko go nastraszyla zeby odszedl , na cale szczescie pies zrozumial usiadl sobie 20m dalej i patrzal :evil_lol: a MIska czujnym okiem patrzala czy napewno sie nie zbliza z jednej strony sie ciesze ze ona tak go broni wiem ze napewno zaden pies go nie skrzywdzi, napewno nie te z podworka bo Miska to ogolnie prawie ze postrach dzielnicy , kilku ludzi jak nas widzi to odrazu psy na rece/smycz chociaz Miska nie podbiega nigdy i mnie w 100% slucha jesli chodzi o to ale widocznie widzieli kilka akcji na smyczy i nie ryzykuja , lepiej dla mnie ;) ale zebyscie widzieli jak ona go lize po pysku , jak on spadnie ze schodka to ona idzie za nim i pilnuje czy nie spada znow (Bastera znosimy w dol bo czesciej spadal ale na schody wchodzi sam zazwyczaj ) , jak Bastek ma atak to ona usiadzie i patrzy ,nie podchodzi wie ze nie moze , czeka az mu sie polepszy a wtedy idzie do niego i go lize po pysku , ja poprostu lepszych relacji miedzy nimi nie moglam sobie wymarzyc , po Basterze widac z miesiaca na miesiac ze jest gorzej , a Miska jakby wiedziala i coraz czesciej kladzie sie kolo niego i pozwala mu na wiecej . zawsze zima to najgorszy okres Basterka, na wiosne zazwyczaj jest troche poprawy wiec pewnie tak i teraz bedzie . sie rozpisalam :oops: ale cos mnie tak wzielo dzisiaj ..
  25. u mnie rowniez dobrze dziala zacisk rogza ale zauwazylam ze im dluzszy zacisk tym wlasnie gorzej dziala , tzn czasami zacisk jest za duzy do psa , normalnie uzywam 7-8cm zaciskow jak kupuje na zamowienie albo z bazarku od taks , a rogz L ma az 11cm zacisk i roznica jest ogromna, duzo bardziej wole te krotsze ;)
×
×
  • Create New...