Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Milena9']A lepsza do trzymania jest ta smycz z taśmy rurowej z czy ABS? I np czarna smycz z każdą obrożą wygląda dobrze, a czarna obroża z każdą smyczą też?[/QUOTE] abs dużo lepsza , używam tej smyczy już kilka miesięcy i lepszej nie miałam jeśli chodzi o ślizganie się bo nie ślizga się w ogóle . mi rurowa się szybko podziurawiła pies lekko łapał zębami a były dziurki nie na wylot tylko dziurki - jakby przegryziona jedna strona tylko , ale brzydko to wyglądało .
  2. [quote name='Unbelievable']:mdleje: do Asi- nie grzesz kobieto bo ci pies na stawy siądzie![/QUOTE] wiesz tego tak nie widać ale jak głaszczesz Kleo to czujesz każde żebro i kościsty tyłek :lol: Kleośka przy 56-7cm w kłębie waży może z 22-23kg myślę że jakby przytyła z 2kg to by jej nie zaszkodziło no ale to nie możliwe bo jak ktoś widzi ile ten pies je i ile biega (ma adhd) a nie tyję a wręcz potrafi schudnąć :evil_lol: widocznie tak ma być i tyle , mogę tylko pozazdrościć Asi bo to świetny pies do sportów , nie widziałam jeszcze psa który tak wysoko skacze :diabloti:
  3. [quote name='Agnes']Slicznie tam:loveu: Rewelacyjne miejsce:loveu: Zazdroszcze i podziwim:razz: Bardzo fajnie sie Kleo rozbudowala o czym juz pisalam, ale chce zeby wlascicielka przeczytala:eviltong:[/QUOTE] miejsce świetne to prawda :lol: Asia i tak uważa że Kleosława jest za chuda :diabloti: [quote name='Ewa&Duffel']Świetne miejsce ! To zdjęcie robi wrażenie ;) [URL]http://images50.fotosik.pl/1191/a0670a3d7f436184med.jpg[/URL] Fajne światło, a Kleo pozuje jak modelka :) [URL]http://img10.imageshack.us/img10/5743/dsc02347tl.jpg[/URL] Misia jaka uśmiechnięta :loveu: widać, ze zadowolona ;) [URL]http://img337.imageshack.us/img337/2066/dsc02335j.jpg[/URL][/QUOTE] zabytkowy las położony na skraju [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysoczyzna_Elbl%C4%85ska"]Wysoczyzny Elbląskiej[/URL], znajdujący się w granicach administracyjnych [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Elbl%C4%85g"]Elbląga[/URL]. Przez Bażantarnię przepływa [URL="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Srebrny_Potok&action=edit&redlink=1"]Srebrny Potok[/URL]. z wikipedi :evil_lol: Kleo pięknie pozuję to prawda, można ją ustawić bez problemu to tylko Miśka nie lubi aparatu .:roll: a dziś brzydka pogoda , strasznie zmienna ta jesień najpierw piękna słoneczna a następnego dnia pochmurna i deszczowa :roll:
  4. [quote name='catie']ładne tereny spacerowe macie :) i ślicznie jesienne fotki[/QUOTE] szkoda że ten las tak daleko :roll: nie mamy za często okazji tam spacerować bo trzeba iść bardzo długo miastem żeby tam dojść , na dodatek tam trzeba wybrać najgorsze szlaki bo po tych głównych chodzi dużo ludzi z dziećmi i psami ,więc musiałabym mieć cały spacer psa na smyczy . ale jak już pójdziemy to porządne trasy robimy :lol: jakieś zapodziało się [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/8893/dsc02356jn.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1181/829d55bbc46bd0e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1144/5db221e2c5555c94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1191/a0670a3d7f436184med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='zaba14'] Muszę przyznać, że spaniel zdecydowanie lepiej prezentuje się w tych szelkach, niż Misia od gops, rudemu super w takich kolorkach!! no i jak dla mnie szelki okej.[/QUOTE] dokładnie! na rudym super pasuję ! i rozmiar według mnie dobry , pasek dość daleko od pach ale tak powinno być .
  6. [quote name='Unbelievable'] no mam nadzieję :diabloti: zależy co się urodzi. I będzie zaskoczenie, oj będzie :evil_lol: ja sama jestem zaskoczona swoją decyzją :diabloti:[/QUOTE] jak zaskoczenie to może york :eviltong: mówiłaś kiedyś że chciałabyś staffika może ...? a pudlocoś bardzo ładne :loveu:
  7. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/443/dsc02352m.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5035/dsc02352m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc02347tl.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5743/dsc02347tl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc02287dj.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3887/dsc02287dj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc02219d.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9154/dsc02219d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc02258b.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/811/dsc02258b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] KONIEC
  8. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc02301rk.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/239/dsc02301rk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/dsc02335j.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2066/dsc02335j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/dsc02339bf.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1378/dsc02339bf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc02337t.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7544/dsc02337t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/408/dsc02340sw.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8133/dsc02340sw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc02271hw.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5180/dsc02271hw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc02273vh.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3050/dsc02273vh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc02290f.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9602/dsc02290f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc02291cy.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/203/dsc02291cy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/511/dsc02333g.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8714/dsc02333g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  10. dzisiaj od rana było słonecznie mimo to chłodno ale z Asią i sukami poszłyśmy do lasu , w lesie zrobiłyśmy 2 całe szlaki ! jakieś 15-20km plus do domu jakieś 4-5km miastem , dawno nie byłam tak wykończona! psy oczywiście zmęczone ale mają lepsza kondycję od nas :evil_lol: poszłyśmy nowym szlakiem , nie wiedziałyśmy czy jest trudny a okazał się miejscami koszmarny , stromo z górki po korzeniach i liściach pod którym błoto więc pięknie się można było poślizgnąć :lol: oprócz tego zaraz obok "przepaść" więc piękna trasa :lol: pół dnia nam zeszło w tym lesie , wróciłyśmy padnięte ale porządny spacer zaliczony , tylko czasu i siły mi już nie starczyło żeby wyjść z Basterem i mu fotki porobić , postaram się niedługo . fotki :cool3: skąd my przyszłyśmy ? :evil_lol: mamy słabą orientację [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/dsc02240a.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1786/dsc02240a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/dsc02223t.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2313/dsc02223t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc02250xn.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/17/dsc02250xn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc02260ak.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3420/dsc02260ak.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc02267pr.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8116/dsc02267pr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  11. [quote name='Metheora']np. [URL]http://allegro.pl/super-obroza-stozki-skora-producent-i1891291228.html[/URL][/QUOTE] również mam od nich obroże , i polecam , także na indywidualne zamówienie . my mamy taką [url]http://allegro.pl/obroza-skorzana-romby-producent-i1883485243.html[/url]
  12. [quote name='zaba14']No w końcu Miśka :P :P to u was już też tak zimno? :P[/QUOTE] w dzień tak względnie 10-12 stopni , ale wieczorami i z rana masakra :lol:
  13. [quote name='Agnes']No na zdjeciu wydaje sie luzno zapieta ta obroza ale sama widzialam jak gops zaklada obroze, zawsze sa mocno zalozone, tak ze pies wyjsc nie powinien, ale na taka chyba nie ma mocnych jak widac ;)[/QUOTE] ;) [quote name='*Monia*']Łysy Miś :loveu: Ja chodzę z dwoma psami i aparatem, zawsze dajemy radę do czasu pojawienia się zwierzyny łownej :mad:. Na widok psów i ludzi nauczyłam kundle że mają dać się złapać za obroże, zwykle same się podsuwają żebym mogła je przytrzymać bo wtedy bezkarnie mogą mordę wydrzeć ostrzegawczo ;) [B]gops[/B] a dlaczego półzacisków nie używasz jak Misia wyłazi z obroży? Hexolina mi też potrafi łeb z obroży wyjąć ale odkąd dowiedziała się że jednak z półzaciskiem jest problem to już nie próbuje tak często. Czekamy na Basterka :lol:[/QUOTE] ja muszę uważać na inne psy , na ludzi w 99% nie reaguję a te 1% to oszczeka ale to na prawdę rzadko. używałam dużo półzacisków do pewnego pięknego dnia kiedy prawie nie udusiłam własnego psa , łapałam ją szybko bo biegły na nas w intencji pogryzienia 2 obce psy i złapałam za obroże w miejscu zacisku czyli tam gdzie jest lekko luźno , tamte psy skakały w koło i próbowały złapać mojego psa a moja tak się okręciła niefortunnie że moje palce się wplątały tak że pies się dusił a ja miałam łzy w oczach z bólu bo prawie palce połamałam , właściciele jakoś złapali psy ja musiałam chwile uspokajać Miśke (ciągle dusząca się) i jak się uspokoiła wyrwałam palce z obroży mimo potwornego bólu , palce bolały dobre 2 tyg ale psa nie udusiłam . nigdy więcej zaciskowych obróż , boję się zwyczajnie że znowu stanie się to samo . Basterka nie obiecuję ale się postaram jeśli tylko dziś dojdzie polarek od Taks bo nie mam w co go ubrać a jak chcemy iść na dłużej niż 5min to musi być ubrany .
  14. [quote name='Vectra']pytałam o inną kwestie , reakcje na hasło "spacer" już na spacerze , nie w domu :)[/QUOTE] wtedy nie ma żadnej reakcji :)
  15. [quote name='Sania']W linku jest pies w tym kagańcu i mój wygląda tak samo. Ponad to w Polsce nie masz obowiązku chodzić z psem w kagańcu. Jedynie w komunikacji miejskiej musi go mieć i przy wizytach u weterynarza. Współczuję Twojemu psu skoro katowałaś go latem kagańcem, aż zdarł sierść. Ja nawet stanika latem nie noszę i w życiu bym psu na upał kagańca nie założyła. Mało kto kupuje, bo ludzie nie wydadzą tyle pieniędzy dla psa, nawet mięsa nie kupują a co dopiero dobry kaganiec.[/QUOTE] widocznie nigdy nie miałaś agresywnego psa , są takie psy które muszą nosić kaganiec codziennie i po to kupiłam kaganiec fizjologiczny żeby psu było wygodnie, a nie było ;) i sama zobaczysz że Twojemu psu w lato w waszym kagańcu też nie będzie wygodnie . myślę że ludzie nie kupują tego modelu nie ze względu na pieniądze a dlatego że jest za mocno zabudowany .
  16. [quote name='Sania']Jak możecie robić krzywdę swoim psiakom :( To straszne... Przecież wiadomo, że kagańce dostępne w normalnych sklepach nie nadają się dla naszych czworonogów. Po pierwsze są za małe (pies w nich nie otworzy pyska, nie napije się wody, nie może w nich ziać!!!) i po drugie są wykonane w taki sposób, że robią im krzywdę. Przy ruchu obcierają skórę tworząc rany! Po trzecie... psa nie trzeba przyzwyczajać do kagańca. To tak samo jakbyście chcieli siebie przyzwyczaić do niewygodnych butów... Po prostu to jest niemożliwe. Trzeba kupić mu kaganiec, który jest odpowiedni dla psiaka! Polecam dla owczarka niemieckiego: [URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/Chopo-kaganiec-bojowy-Owczarek-Niemiecki-pies/3545[/URL] Mój 14-miesięczny owczarek do dnia wczorajszego nigdy nie miał kagańca na nosie, bo po pierwsze był jeszcze dzidziusiem, a po drugie dopiero niedawno natrafiłam na jedyny, który można kupić. Polecam po założeniu zachowywał się normalnie, jakby go nie było. Nie krzywdźcie swoich przyjaciół :([/QUOTE] akurat ten model kagańca to kiepski pomysł na lato , fizjologi są dobre ale te nie zabudowane . mojej suce właśnie wersja pro która ma szeroki pasek na nosie (a ten co pokazałaś ma jeszcze większe zabudowanie) wytarł sierść na nosie , a w lato było za gorąco i pies nie chciał nosić mimo że rozmiarem był dobry ( miała luz) musiałam kupić wersję bez szerokiego paska i dopiero ten kaganiec jest w 100% fizjologiczny . chętnie zobaczę Twojego psa w tym kagańcu bo ten model rzadko kto kupuję a ciekawe jak to wygląda na psie .
  17. gops

    Barf

    [quote name='ladySwallow']Jest napisane w sposobie podania: "1. Gotować w opakowniu ok. 20 min. 2. Rozmrozić w mikrofalówce i podać w temp. pokojowej 3. Rozmrozić i podać bez gotowania"[/QUOTE] dzięki , coś dzisiaj nie myślę .
  18. gops

    Barf

    dziewczyny kupowałyście kiedyś w tym sklepie takie mięso dla psów [URL="http://ekozwierzak.pl/Psy/Surowe-mieso/As-Pol-wolowina-z-chrzastka-1-kg.html"]TUTAJ[/URL] mają spory wybór . można to gotować ?
  19. moja suka na hasło "na spacer" lub "idziemy?" skacze i wariuję , czeka na założenie obroży , smyczy i ciągnie jak szalona po schodach , jak otwieram drzwi szczeka w progu i szuka ewentualnej ofiary , więc staram się tak nie mówić do psa , raczej po prostu biorę smycz , ona siada zapinam i spokojnie schodzimy , nauczyłam ją że pod blokiem idziemy szybko , nie załatwia się i idziemy na pola bo tam mogę ją puścić i tam nie ma psów które ewentualnie by podbiegły . jeśli spacer jest tylko pod blokiem to ona się nie cieszy , bo to oznacza smycz i kaganiec więc nawet zbytnio iść nie chce to raczej takie "dobra pójde ale zaraz wracamy". jak jesteśmy na działce to najchętniej ciągle by chodziła na spacery poza , działka to dla niej jak mieszkanie z tą różnicą że można zrobić siku ;) więc wszystko zależy od psa, moja by się zamęczyła nie chodząc na codzienne dłuuugie spacery z chwilą czasu "dla siebie" . Marta ładna jest ta eko pod obrożą :lol:
  20. [quote name='vege*']Nuka mi na szczęście nigdy głowy z obroży nie wyjęła, nawet chyba nie wpadła na to, że jak się cofnie to mogłaby sobie zdjąć obrożę :lol:[/QUOTE] ciesz się ciesz, Baster też nigdy nie wpadł na taki genialny pomysł :lol: [quote name='Migori']Spoko spoko się nie kłócę, na zdjęciu wygląda na luźną. Noł stres, peace i te sprawy.[/QUOTE] wiem, tylko mówię bo faktycznie na fotce może się tak wydawać , a wiem że jak zakładam to ledwo dopinam ;)
  21. [quote name='Migori'][URL]http://img843.imageshack.us/img843/8943/dsc02190t.jpg[/URL] nie wylazła Ci z tej obroży? Ma bardzo luźno założoną, bałabym się że suka mi łeb wyjmie z niej. Ze skórzanymi jest niestety zabawa, bo nie ma płynnej regulacji, tak za luźno, a tak za ciasno.[/QUOTE] możesz mi wierzyć , to jest bardzo ciasno , palca tam nie wcisne , a wydaję się tak bo obroża podszyta jest czarną skórą i dlatego widać jakby była przerwa między szyją , a przerwy nie ma żadnej .
  22. [quote name='fistaszek20']Cześć, czy moglibyście mi powiedzieć jaka karma (jeśli taka jest) ma naprawdę małe granulki (dla dorosłego psa średniej wielkości - 25 kg)? Mniejsze niż moneta 1 gr.[/QUOTE] aż takie małe mają tylko karmy dla psów małych ras ale myślę że 25kg pies może takką jeść , wtedy prawie każdej firmy będą tak małe , najmniejsze granulki jakie miałam to była eukanuba dla małych psów adult . dla większych psów z małych granulek to taste of the wild ale one są większe niż 1gr moneta, ale małe w porównaniu do innych .
  23. [quote name='Ewa&Duffel']Oj, to nieciekawie...Ale z niej spryciara z tym wyjmowaniem łba z obroży :shake:[/QUOTE] kiedyś sobie krzywde zrobi w ten sposób bo zapinam na prawdę ciasno a i tak próbuję i czasami się udaję jak widać . ona nie akceptuję żadnych suk które na osiedlu mieszkają i co najlepsze bardziej musze psa pilnować pod blokiem , mieć na smyczy i w kagańcu niż gdzieś na polach bo tam raczej sąsiedzi nie chodzą a do obcych suk sama nie biegnie tylko patrzy na mnie czy coś powiem , i na moje nie wolno nie pójdzie wtedy mogę złapać ją bo wiem że jakby mijały się z bardzo bliska to by nie wytrzymała i poszła. kupiłam Basterkowi polarek taki jak ma Miś od Taks , może jak będzie słonko w weekend to go wezme na rękach na pola żeby zrobić mu jakieś fotki na zewnątrz , o ile ktoś ze mna pójdzie bo tego upilnować to dopiero wyczyn ;)
  24. [quote name='motyleqq']bardzo fajna obroża![/QUOTE] dzięki , niestety z tej tez potrafi wyjść a ciaśniej się zapiąć nie da bo psa udusze . wczoraj wyszła z obroży i rzuciła się na suke sąsiada , na szczęście nic poważnego się nie stało żadnej , tylko chyba będzie musiała popylać w szelkach i obroży na raz bo nie miałam jej nawet za co odciągnąć od tej suki bo obroża została w ręku .
  25. [quote name='catie']Mam ten sam problem z tym że ja wychodzę prawie zawsze z dwoma psami o zupełnie różnych charakterach, które lubią zupełnie inne rzeczy, więc jak są spuszczeni to ciężko jeszcze się czymś innym zająć[/QUOTE] tylko ja się boję że nie zdąże psa złapać jeśli ona pierwsza wyczai jakiegoś psa ;) ale masz rację z dwoma to pewnie jeszcze ciężej , nie wyobrażam sobie ogarnąć takich 2 Miś i aparatu . [quote name='Unbelievable'][URL]http://img98.imageshack.us/img98/7756/dsc02171ta.jpg[/URL] ona tu wygląda jakby w polarze była :evil_lol: [URL]http://img848.imageshack.us/img848/8517/dsc02173c.jpg[/URL] i tu też :evil_lol:[/QUOTE] ;)
×
×
  • Create New...