-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
fajnie wygląda w juliusach już po tym zdjęciu widzę że jest dużo mniejszy niż moja suczka :) bardzo fajne .
-
słodki ten 4pawz, bardzo fajnie Bono wygląda :) edit: słodki bo te kółeczka kojarzą mi się z ciastkami
-
dzięki dziewczyny , mi też się ten kolorek strasznie podobał dlatego kupiłam mimo szerokości :lol: [quote name='paulaa.'][B]gops [/B]kolorek jest świetny, ostatnio mam jazdy na wszystkie odcienie zieleni dla kudłatego.:loveu: to jakaś firma ?[/QUOTE] firma to nobby , aż poszukałam metki po kieszeniach [quote name='Migori']Moja sucz nosi 2cm :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale tak źle na niej to nie wygląda. Przywykliśmy do szerokich obroży dla Miśki i pewnie dlatego :razz:[/QUOTE] na mojej okropnie :eviltong:
-
mój pies w 2cm :evil_lol: i niech mi ktoś powie że to wygląda dobrze, jak dla mnie nitka :diabloti: ale pasuję mi do szelek , do adresówki w sam raz. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/zdjcie0275g.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4907/zdjcie0275g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
moja miała takie buły jak ją pies kagańcem obił i to były zwyczajne napuchnięte siniaki , samo zeszło z czasem . -
ło jeny nie spodziewałam się tego :evil_lol: nie wygląda źle , takie chucherko teraz :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
gops replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hania i Terierek wyglądaja na większe :lol: między Rekinem i Emilką 2kg różnicy tez nie widać . Franio chyba waży w sam raz? samiec staffika tak powinien ważyć ? widziałam na staffikowym forum 23kg staffika nie wyglądał jak dla mnie dobrze, jakby tak Franowi dodać 5kg straszne :lol: -
a ja kupiłam przepiękną limonkową , walącą po oczach obróżke w zoologu , jeszcze nie wiem po co mi ona bo ma tylko 2cm ale ma tak świetny kolor że musiałam ją kupić , najwyżej będzie po domu nosić .
-
[B]drzałka[/B] Lki są dużo dłuższe i będą za długie chyba , w tych nie jest źle .
-
eukanuba dla małych psów ma bardzo małe granulki ale nie są miękkie tylko takie jak każda karma za to malutkie , mój pudels jadł dobre 4 lata ale jak miał już duże braki w uzębieniu to jadł puszki animondy plus ryż i warzywa i to wam polecam bo wiem jak mojego po suchej potem dziąsła bolały a ciężko jeść sucha bez połowy zębów :) .
-
jak podasz wymiary to na pewno czy tu na dogo czy sklep maszer pomoże Ci dobrać rozmiar , zakładając psu materiałowy kaganiec zrobisz psu krzywdę , pies musi mieć możliwość dyszenia bo w ten sposób sie ochładza bez tej możliwości może nawet dostać udaru . kagańce fizjologiczne są najlepsze i można spróbować dobrać tak by nie był wiadrem . fizjologi robi firma maszer i chopo oba można powyginać w jakimś stopniu.
-
fotki będą dopiero po majówce , pogoda zdradliwa raz słońce i 20 stopni a zaraz deszcz z gradem i burza :) za duże ryzyko wziąć aparat. na majówkę jedzie z nami Asia i Kleo więc fotek będzie na pewno trochę .
-
świetnie wyglądają świnie! sama bym je chciała ale ciągle sobie wmawiam że u nas się to nie sprawdzi .
-
ja już nic nie mówię :evil_lol: dla mnie to czarna magia i pewnie zawsze tak będzie , gdyby nie matma to bym mature zdała bez żadnego problemu . pierwsza matura 4 maja polski to na luzie :lol: a u nas jakoś nudno i spokojnie ostatnio :diabloti: żadnych podbiegaczy , żadnych przygód nuda .
-
moja żre marchew jak kość , weźmie całą między łapy i chrupie :) a pudels dał się pokroić za jabłko , każdy lubi co innego może Broom smakuję njabardziej marchewka , to zdrowo chociaż :lol: i nie tuczące z czystym sumieniem można dawać chociaż .
-
zapisuję i chętnie będę czytać :)
-
świetne zdjęcia! zabawy goldenów efektowne :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
gops replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Franio boski:loveu: -
a ja miałam znowu nieprzyjemną sytuację , nie wiem czy to chamstwo czy zwykła głupota . to już drugi raz jak miałam identyczną sytuację z tym samym właścielem i tym samym psem . idzie dziewczyna z 2 lata starsza odemnie czyli lekko po 20stce na smyczy ma suke amstafa Here (wiem bo kiedyś głaskałam tego psa pod sklepem jak był z innym właścielem i to świetny pies był !) ja wracam z rynku z moja suką na smyczy , widzę ich muszę je minąć więc normalne że skracam smycz biorę psa w lewą rękę tak aby moje nogi odzielały oba psy a dziewczyna co ? nie skraca smyczy , idzie jakby nigdy nic , pies jak nas mijał wyskoczył tak że dziewczyna się zachwiała i pies miał morde 5cm od mojej suki a moja dłużna nie była tylko że dziewczyna nadal nie skraca smyczy pozwala swojej suce kilka cm przed moja kłapać mordą . ja nie jestem spokojnym człowiekiem najchętniej tego psa bym zwyczajnie kopnęła w morde bo na prawdę taka odległość to mega niebezpieczna sytuacja tym bardziej że mówię obie do siebie rwały (i moje nogi były zaraz obok jakby złapała?), miałam mega ochotę opieprzyć dziewczyne , spytać czemu nie skróciła smyczy, czemu skoro wie że jej pies się rzuca sama ją jeszcze podjudza , ale się zwyczajnie boję! nie dziewczyny że mi coś powie czy zrobi(poradziłabym sobie ) , boję się że skoro jest tak hmm głupia to może puścić w końcu tego psa na moją suke i będę tylko zwłoki zbierać z chodnika. to już drugi raz taka sama sytuacja , druga raz identyczna . powiedziałąm o tym bratu który też wychodzi z suką czasami , jeśli spotka je to na pewno powie jej co uważa o jej zachowaniu oczywiście mając nasza suke na rękach :) (co nie jest wcale łatwe bo mało nie waży) strasznie mnie zdenerwowały te sytuację , zwyczajnie to wielki stres widzieć taką wielka morde która chcę Ci zabić psa kilka cm przed własnym psem.
-
szelki faktycznie wyglądają świetnie! tylko właśnie dziwnie długie ale nie wygląda to źle tak jak myślałam .
-
ile Twój pies ma kg ? pamietaj że przy MINI i siodło jest mniejsze i jest cieńsze dużo paski , bo w rozmiar to moja też by może na styk weszła ale wyglądała by głupio w za małym siodle i cienkim pasku na przodzie :)
-
mi nie odpisał 3 razy , na 4 :) więc już sobie całkiem darowałam .
-
też myślę że go sprawdza :) moja tak sprawdza brata , co chwilę słyszę "rzucała się na tego białego sąsiadów " a ze mną nawet nie mruknie :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
gops replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hania do góry kopytkami :loveu: -
specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?
gops replied to motyleqq's topic in Sprzęt i akcesoria
a ja jestem jeszcze za darmowa wysyłką :) zazwyczaj kurier jest darmowy od 99zł ale jest sklep gdzie jest wysyłka od 50zł za darmo i to tez przyciąga klientów.