-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
gops replied to omry's topic in Foto Blogi
ale mała świruska :lol: a jaka szybka :) -
ło jeny :evil_lol: ja mam morze obok siebie ale do Kołobrzegu mam mega kawał drogi a myślałam że do was podjadę na spacer na godzinke jakby było mniej niż te 250km ale nie jest :lol:
-
biedna Zuzanka teraz musisz jej kubraczek zakładać :diabloti: a tak serio widziałam wczoraj yorka w kubraczku , fakt że na dworze 13 stopni było ale jednak to już czerwiec... gdzie Wy nad to morze jedziecie? :razz:
-
specjalistyczny sklep sportowy-czy potrzebny?
gops replied to motyleqq's topic in Sprzęt i akcesoria
było by super jakbyś załatwiła większy wybór rzeczy MAGA w Polsce , oficjalna strona: [URL]http://www.magweb.cz/[/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
gops replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ja niestety nie dam rady w lipcu sie wyrwać do wawy na wystawe a bardzo bym chciała , spróbuje pojechać do białegostoku na pbs . -
czerwony, fioletowy, zielony na pewno będzie pasować, pomarańcz będzie fajnie wyglądał . nowy psiak ? edit: już doczytałam na pudlach w potrzebie , i nawet widze że u mnie w mieście DT .
-
o jaki piekny szarpaczek :diabloti: widać że nówka :evil_lol: pudels u mnie tak robił , porzucał sam sobie piłke i ja łapał .
-
[quote name='zaba14']Nie najgorzej ;) a pokaże ktoś stafika? :D :D[/QUOTE] dokładnie, mi się nawet podoba :lol:
-
Jaka to może być rasa sznaucer czy parson russel terrier?!
gops replied to ziele77's topic in Wszystko o psach
z wyglądu to ze sznaucera nie ma nic ;) -
staffik też by dobrze wyglądał bez ucha :diabloti: ale wtedy to w ogóle by był "ten morderca" . jeszcze staffy uszy maja fajne ale jak widzę asty z rodowodem z uszami jak bulterier to coś nie halo :lol:
-
[quote name='zaginiona sara']Na allegro są tanie flexi jakby ktoś szukał, kilka sztuk różne.[/QUOTE] te w licytacji ? mają bardzo drogą wysyłke
-
jedna z obróż ,4cm na polarku [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9391/zdjcie0330t.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1149/zdjcie0331v.jpg[/IMG]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
gops replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Kurcze tak wiecie abstrahując ze to sie nie powinno stac To raczej lepiej jak suczka est większa niż samiec. Wyobrazcie sobie odwrotnie. Suczka jamnik ojciec wiekszy. I ogromne szczeniki. O Matko :shake:[/QUOTE] to pewnie śmierć dla suczki niestety raczej nie dałaby rady urodzić dużych szczeniąt .:shake: [quote name='omry']Koniecznie :) Nie dość, że ja sama o tym marzę, bo nienawidzę cieczek i nie mogę się doczekać końca, żeby już tego więcej z nią nie przeżywać, to jeszcze zobowiązałam się do tego podpisując umowę adopcyjną :)[/QUOTE] a no tak nie pomyślałam że w umowie takie coś jest . bo niestety biorąc ze schronisku nie podpisujesz nic takiego . -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
gops replied to omry's topic in Foto Blogi
u nas tez był taki agent na dzielnicy , mix sznaucera mały z 10kg a był wszędzie tam gdzie cieczki , raz przeżyłam niezły szok jak zobaczyłam go dobre 6km od naszej ulicy gdzie sama jechałam tramwajem po zakupy , niestety wpadł pod auto pewnego razu i nie przeżył . więc jak jest cieczka trzeba mocno uważać , planujecie sterylke później ? -
myśle że jak taśme wzięłaś 2,5 to min 3,5 przód ;) k.4cm . bo pianka wystaję jakieś 5mm z każdej strony pewnie jak polar czy eko. więc przy tasmie 3cm na przodzie będzie miała koło 3,5-4cm .
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
gops replied to omry's topic in Foto Blogi
to że jest duży nic nie znaczy musicie bardzo uważać , znajomi mieli suczke mix onka z jamnikiem bo psy były jednego właściciela i na ich oczach było krycie , a jakie było zdziwienie potem że jednak się dało .. :lol: -
a u nas minęło 3,5 roku a suka widząc skręt do weta siada i nie chcę się ruszyć , dlatego między innymi zmieniłam weta.
-
ja tez na razie wzięłam tylko pod jedną obroże czarna pianke ,ale jak się sprawdzi u nas to zamówię jeszcze jedną , może będą już jakieś kolory . omry pochwal się jak dojdą rzeczy .
-
o jeny , te jego uszy :evil_lol: może je masuj ? mi wet kazał masować ucho w górę jeśli chce by stanęło a w dół by klapło codziennie parę minut a ja nie robiłam nic.. i mam teraz psa z jednym takim drugim innym.
-
[quote name='vege*']A pianka w jakim kolorze? :-) Koniecznie daj zdj jak dojdzie :-)[/QUOTE] pianka czarna , nie dam bo nie mam aparatu chyba że komórką . [quote name='chrupcia']to DS też ma już piankę :o ?![/QUOTE] DS ma już dawno piankę tylko się nią "nie chwali" :lol:(kupili pod szelki ala juliusy z tego co pamiętam czyli dawno. a ja byłam przekonana że to inna pianka niż AD dlatego nie kupiłam ale skoro to ta sama tylko dużo taniej to od razu wzięłam .
-
dokładnie w schronisku ciężko powiedzieć o charakterze psa , znajoma brała suczkę mimo że parę osób o niej mówiła "ona jest dzika" suka okazała się mega adhdowcem niewybieganym , za to bardzo mądrym psem i znającym zarówno mieszkanie w domu jak i jazde samochodem a jej uroda zachwyca i długo się zastanwiałam czemu tak długo czekała na dom ,ale jak ludzie w schronisku każdemu chętnemu mówili "ten pies jest dziki" to ja się nie dziwie, i nie mówię że to źle że tak mówili , według nich tak było , była to kwestia wybiegania psa i zasad, a teraz jest idealnym psim towarzyszem już ponad rok. sama teraz miałam dylemat brać psa ze schroniska czy szczenie z hodowli , i zdecydowałam się na hodowle , bo zwyczajnie bałam się brać dorosłego psa ze schronu do mojej suki mimo zapewnień że niektóre na pewno sie nadają , nie miałabym serca oddać z powrotem jakby wyszły jakieś nieprzyjemności między psami.
-
jeszcze whitewolf [URL]http://www.whitewolf.eu/produkty/nord-salmon.html[/URL] ;)
-
no to teraz się roztyję :evil_lol:
-
[quote name='Migori'][B]Gops[/B], jaką wzięłaś szerokość ?[/QUOTE] 2,5 neonek plus pianka razem 3,2cm i łańcuszek :lol: nie mogę się doczekać aż przyjdzie.
-
[quote name='A&L']Jak byście mogły to napiszcie jeszcze na jakim mięsie oparte są te karmy. Mam grymaśnego psa niestety :shake:[/QUOTE] [URL="http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-grain-free-pure-sea-with-salmon-68kg-promocja,17007,956.html"]canidae [/URL] rybka , [URL="http://www.krakvet.pl/taste-wild-high-prairie-canine-formula-68kg-p-12825.html"]totw[/URL] bizon lub przepiórka oba mają wysokie białko, a brit care jest na jagnięcinie