[quote name='Hala']do mnie też ta Samdra pisała. Tyle mogę dodać, żenapisała, że piesek ma być dla dziadka na imieniny. :cool1:[/quote]
hahahahaaaa
do mnie tez pisala:)
hmmm napisalam ze moge jakies pieski zaoferowac, ale tez polecam przejechac sie do schronu na bukowska-tam tyle slicznot:diabloti: :diabloti: :diabloti:
i ze dla dziadka to lepiej starszego pieska coby umial juz wychodzic na dwor i kup nie robil wszedzie w domu;)