Jump to content
Dogomania

kaLOlina

Members
  • Posts

    2960
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaLOlina

  1. nikt do Nrea nie zaglada...ja tez go porzucilam...nie inetersuje sie nim...:( przepraszam kochaniutki nadal pamietam i mysle i kombinuje...czas chyba zaczac przystojniaka oglaszac??
  2. no hala hala...ladnie ladnie:):):) gratuluje...bo zostalas z super niani - MAMUSia;) soniu grzeczna badz;)
  3. w ta teraz??? bardzo bardzo!!!tylko,,,:( nie moge:( znow jestem w pracy:( ja to tak mam ze weekendy pracujace po 12h:( i co ja mam zrobic??buuu nie mam nawet kiedy go odwiedzic to koszmar jest jakis:(
  4. bardzo sie ciesze!! wiedzialam juz wczesniej, ale dogo mi umarlo:( dziekuje supergogo to twoja zasluga!!! super;)
  5. bardzo sie ciesze !! super:):):):):):):):) jupiiii ja jej !!!!
  6. Nerus pekny psie...mysle o Tobie!!!! znajdz sie domku- pieknie wyglada przytyl widac ze ma u was super opieke:):):) a jesli chodzi o ta MILOSC;) hehe wiem cos o tym...
  7. :):):):) super sie to czyta:) ciesze sie za malutka jest u was:) a dogo mi umiera:(
  8. teraz powinnien byc link do stronki z banerkiem:)
  9. a tu nikt nie zajrzal no nie...:(
  10. Goniu tu banerek dla malej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93591&page=6[/URL] post 54...a tu nikt nie zgalada:(
  11. super...ale czy to napewno dobre niemcy;) ??
  12. :oops::oops::oops::oops: a ja uwazam ze nowa pani jest swietna- ledw wczoraj Mi wydalam, dzis juz ja zobaczylam- odwiedzinki:loveu::loveu::loveu: malenka jest przesliczna, jestem ciekawa jak dogada sie z dogiem- psem rezydentem u siostry nowych wlascicieli:) sciskamy pozdrawiamy i zyczymy duzo cierpliwosci :diabloti: ciesze sie tez za majaa miala okazje poznac na wystawie lilszu- wiec sama wie do kogo trafil piesek ktory przebyl z nia polowe Polski:diabloti:
  13. ja tez jak co moge podleciec na spacerek zabrac...
  14. a czt w Poznaniu tez mam porozwieszac??
  15. maluszki pokazujcie sie na 1wszej!!!:)
  16. ciesze sie dziewczyny ze go odwiedzi;lyscie- ja musze wlaciec do niego- caly czas mysle o nim!!!! jest wielgasny, troche niesforny i niegrzeczny ale kochaniutki...powiedzcie mi jak sie zaklimatyzowal w Gaju??? spi w budzie?? bo martwilam sie ze nie bedzie chcial tam wlazic..:( patrzcie jaki piekny banerek dla niego amm w podpisie- moze wiecej osob go dojrzy??? a swoja droga chyba poprosze o banerek dla Gaju- tylko musicia wymyslec jak ma wygladac;)
  17. a tu u nas cisza i nkit do nas nie zaglada:( jak tylko se ogarne beda foteczki- mam pelno nowych:)
  18. hahaha pomysla ze go bijesz i szybciej pojdzie;)
  19. witam bedzie mnaluska- wielkosci ratlerka moze troszke wieksza...moj wet jej jeszcze nie wiedzial...mniej wiecej ma ok 7-8tygodni...
  20. nikt tu do ciebie nie zajrzal nawet, nikogo nie interesujesz:(
  21. Hala ona nie chce zebys ja zostawila...!!!:diabloti::diabloti::diabloti:
  22. a tak w ogole to musisz ja zobaczyc- wiem wiem nawal pracy i pelno psow- szczeniorow tez...ale ona jest tak drobna za to az niezwykle!!!! taka calineczka...!!!!!
×
×
  • Create New...