nikt do Nrea nie zaglada...ja tez go porzucilam...nie inetersuje sie nim...:( przepraszam kochaniutki nadal pamietam i mysle i kombinuje...czas chyba zaczac przystojniaka oglaszac??
w ta teraz??? bardzo bardzo!!!tylko,,,:( nie moge:( znow jestem w pracy:( ja to tak mam ze weekendy pracujace po 12h:( i co ja mam zrobic??buuu nie mam nawet kiedy go odwiedzic to koszmar jest jakis:(
Nerus pekny psie...mysle o Tobie!!!! znajdz sie domku- pieknie wyglada przytyl widac ze ma u was super opieke:):):)
a jesli chodzi o ta MILOSC;) hehe wiem cos o tym...
:oops::oops::oops::oops:
a ja uwazam ze nowa pani jest swietna- ledw wczoraj Mi wydalam, dzis juz ja zobaczylam- odwiedzinki:loveu::loveu::loveu: malenka jest przesliczna, jestem ciekawa jak dogada sie z dogiem- psem rezydentem u siostry nowych wlascicieli:)
sciskamy pozdrawiamy i zyczymy duzo cierpliwosci :diabloti:
ciesze sie tez za majaa miala okazje poznac na wystawie lilszu- wiec sama wie do kogo trafil piesek ktory przebyl z nia polowe Polski:diabloti:
ciesze sie dziewczyny ze go odwiedzi;lyscie- ja musze wlaciec do niego- caly czas mysle o nim!!!! jest wielgasny, troche niesforny i niegrzeczny ale kochaniutki...powiedzcie mi jak sie zaklimatyzowal w Gaju??? spi w budzie?? bo martwilam sie ze nie bedzie chcial tam wlazic..:(
patrzcie jaki piekny banerek dla niego amm w podpisie- moze wiecej osob go dojrzy???
a swoja droga chyba poprosze o banerek dla Gaju- tylko musicia wymyslec jak ma wygladac;)
a tak w ogole to musisz ja zobaczyc- wiem wiem nawal pracy i pelno psow- szczeniorow tez...ale ona jest tak drobna za to az niezwykle!!!! taka calineczka...!!!!!