Jump to content
Dogomania

kaLOlina

Members
  • Posts

    2960
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaLOlina

  1. :evil_lol: michu bardzo ciagnie do innych psow-wiem cos o tym...:diabloti: ale przyznasz ze mimo 'kilku' wad niewielkich jest kochany :)
  2. watek umarl ale ja tez prosze o pmoc: mam na DT kundla pseudo sznaucera... jaest bardzo bardzo lagodny-samiec ale wczoraj przyszedl do nas syn znajomej-9cio letni...ona go przyprowadzila...ja wiem ze on sie troszke psow boi... Michu oczywiscie poszedl na pieszczoty-maly go glaskal...pozniej Michu przyniosl swoja zabawka-pokazal malemu i zaczal sie nia sam ze soba bawic... jak ja gryzl-bokiem do chlopca-ten podszedl z wyciagnieta reke-chcial go glaskac-a Misiek doskoczyl z zebami do reki...ja mysle ze pies chlopca nie zauwazyl jak podchodzil...i sie wystraszyl tej reki-w koncu to pies ze schronu...tak samo bylo jak jadl a moja matka chciala go poglaskac-pies skoczyl jej z zebami do reki(matka podchodzila z boku psa z wyciagnieta reka)...jak je ja mu moge z pyska wyciagac-zero agresji... ale to nie koniec...maly sie wystraszyl...ja chcialam zeby matka go zabrala-bo pies wyczuje ze maly jest spanikowany-ale jego mamuska 'nie nie on sie nie boi, on rozumie ze musi byc ostrozny'... no i maly siedzial u mnie na lozku na psa patrzyl sztywno troche-za bardzo sie ie ruszal-ja na kompie jakas gre chcialam mu pokazac...Michu polozyl sie przy nim-leb przy jego stopach-i drzemal...jak chlopak sie ruszyl do mnie do kompa-pies skoczyl z zebami-to juz wygladalo groznie-gdyby nie moja komenda nie wiem co by bylo...sytuacji jak wstawal nie widzialam ale wiem ze ani psa przypadkiem nie dotknal ani nic:( mysle ze tu chodzi wlasnie o dominacje pies jest u nas krotko mnie slucha mojego chlopaka tez matke ignoruje...;) myslalam o szkoleniu ale psiak szuka domu-nie chce z nim isc mysle ze wlasciciel powinien to zrobic..ehh co robic?? czy to normalne zachowanie?? :(
  3. hehe dzis juz beda foteczki w szeleczkach:)
  4. no pewnie ze z radosci...on na ta szafke szczeka tylko jak czloweik jest blisko-jaby mowil "sluchaj sluchaj widzialem jak krolik sie tam chowal!!" ;)
  5. z tego co wiem pani przyjedzie dzis ok 17:) Nerus grzeczny badz:) hala nie martw sie-fajnie ze babeczka: a)nie mogla sie doczekac b)AZ taki kawal drogi przejechala c)chce zaprzyjaznic sie z nerem i go lepiej poznanc-szkoda ze u nas w schronie nie ma takiej opcji:(:(:( ona popatrzy na pieska a ty sobie popatrzysz na nia;) trzymam mocno kciuki!!
  6. jednak jedziesz:P heheh jak bylam z Michem na spacerze nie bylo tak zle-znaczy sie nie leje tylko kropi:)
  7. oj kudlaty cos mi sie nie chcesz w banerku zalinkowac:(
  8. tylko zeby mi jeszcze dzialal:( zeby troszke ludz poogladalo 'sznaucerka' ;) misiek-skacz na 1wsza:)
  9. oj ciezko ciezko-podziwiam cie kobieto!!!
  10. oj dalyscie mi nadzieje ze misiek tez znajdzie dom-jak czytam o oskarku to podobna opowiesc...
  11. łeee :( a juz myslalam ze fajnie..a co musze zrobic?? ehh znowu zasmiecam forum pytaniami:P skorek kochany juz nam wiecej nie uciekaj!!
  12. on mi na 'trudnego'nie wyglada:p ale wiecie wszystko w domku sie zmienia:) hala sie dowie wszystkiego w niedziele:) hopaj psiaku:)
  13. jeku sama nie wiem ktory banerek!! lupe-jestes wielka!! MISTRZYNI!! misiek wielkie hau i mokrego buziaka za to wysyla:)
  14. o qrcze!!! jakie piekne!!! fotek nie mam ale mam dobre wytlumaczenie:) zreszta jutro sama mu narobisz:) ale sie ucieszy:)
  15. czekamy na banerek...chetnie go sobie wkleje.. hop Misiu niech wszyscy wiedza ze jestes kochany i zaslugujesz na piekny domek!!
  16. zmienilam jej opis na allegro-ogladalnosc skoczyla od razu:) ehh oby cos z tego bylo:( bede ja caly czas oglaszala...
  17. hop hop do gory
  18. juz juz obiad zjem wlapie sie i idziemy na pscer:) to ladne fotki zrobie:)
  19. haha karolcia zrobi jeszcze dzis foteczki ale nie teraz MAM GODZINE na produkcje 4stron z byskotliwym podsumowaniem:(
  20. odsylam was do watku o poznanskim schronie-tam zobaczycie mniej wiecej na kilku fotach te niebieskie budy i obok pieski...i ocenicie... mi sie zreszta juz samej w glowie miesza...nie widzialam go calego tylko leb...i to zza krat...ehh juz sama nie wiem ale zdaje mi sie ze raczej serdniak...
×
×
  • Create New...