-
Posts
2960 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaLOlina
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: michu bardzo ciagnie do innych psow-wiem cos o tym...:diabloti: ale przyznasz ze mimo 'kilku' wad niewielkich jest kochany :) -
watek umarl ale ja tez prosze o pmoc: mam na DT kundla pseudo sznaucera... jaest bardzo bardzo lagodny-samiec ale wczoraj przyszedl do nas syn znajomej-9cio letni...ona go przyprowadzila...ja wiem ze on sie troszke psow boi... Michu oczywiscie poszedl na pieszczoty-maly go glaskal...pozniej Michu przyniosl swoja zabawka-pokazal malemu i zaczal sie nia sam ze soba bawic... jak ja gryzl-bokiem do chlopca-ten podszedl z wyciagnieta reke-chcial go glaskac-a Misiek doskoczyl z zebami do reki...ja mysle ze pies chlopca nie zauwazyl jak podchodzil...i sie wystraszyl tej reki-w koncu to pies ze schronu...tak samo bylo jak jadl a moja matka chciala go poglaskac-pies skoczyl jej z zebami do reki(matka podchodzila z boku psa z wyciagnieta reka)...jak je ja mu moge z pyska wyciagac-zero agresji... ale to nie koniec...maly sie wystraszyl...ja chcialam zeby matka go zabrala-bo pies wyczuje ze maly jest spanikowany-ale jego mamuska 'nie nie on sie nie boi, on rozumie ze musi byc ostrozny'... no i maly siedzial u mnie na lozku na psa patrzyl sztywno troche-za bardzo sie ie ruszal-ja na kompie jakas gre chcialam mu pokazac...Michu polozyl sie przy nim-leb przy jego stopach-i drzemal...jak chlopak sie ruszyl do mnie do kompa-pies skoczyl z zebami-to juz wygladalo groznie-gdyby nie moja komenda nie wiem co by bylo...sytuacji jak wstawal nie widzialam ale wiem ze ani psa przypadkiem nie dotknal ani nic:( mysle ze tu chodzi wlasnie o dominacje pies jest u nas krotko mnie slucha mojego chlopaka tez matke ignoruje...;) myslalam o szkoleniu ale psiak szuka domu-nie chce z nim isc mysle ze wlasciciel powinien to zrobic..ehh co robic?? czy to normalne zachowanie?? :(
-
moje tez:P
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
hehe dzis juz beda foteczki w szeleczkach:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no pewnie ze z radosci...on na ta szafke szczeka tylko jak czloweik jest blisko-jaby mowil "sluchaj sluchaj widzialem jak krolik sie tam chowal!!" ;) -
z tego co wiem pani przyjedzie dzis ok 17:) Nerus grzeczny badz:) hala nie martw sie-fajnie ze babeczka: a)nie mogla sie doczekac b)AZ taki kawal drogi przejechala c)chce zaprzyjaznic sie z nerem i go lepiej poznanc-szkoda ze u nas w schronie nie ma takiej opcji:(:(:( ona popatrzy na pieska a ty sobie popatrzysz na nia;) trzymam mocno kciuki!!
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
jednak jedziesz:P heheh jak bylam z Michem na spacerze nie bylo tak zle-znaczy sie nie leje tylko kropi:) -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
oj kudlaty cos mi sie nie chcesz w banerku zalinkowac:( -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
tylko zeby mi jeszcze dzialal:( zeby troszke ludz poogladalo 'sznaucerka' ;) misiek-skacz na 1wsza:) -
Duży Kudłacz Oskarek. Już w swoim DOMKU Z OGRÓDKIEM:)))))
kaLOlina replied to anielica's topic in Już w nowym domu
oj dalyscie mi nadzieje ze misiek tez znajdzie dom-jak czytam o oskarku to podobna opowiesc... -
hop piesku!!
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
on mi na 'trudnego'nie wyglada:p ale wiecie wszystko w domku sie zmienia:) hala sie dowie wszystkiego w niedziele:) hopaj psiaku:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
jeku sama nie wiem ktory banerek!! lupe-jestes wielka!! MISTRZYNI!! misiek wielkie hau i mokrego buziaka za to wysyla:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
o qrcze!!! jakie piekne!!! fotek nie mam ale mam dobre wytlumaczenie:) zreszta jutro sama mu narobisz:) ale sie ucieszy:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
czekamy na banerek...chetnie go sobie wkleje.. hop Misiu niech wszyscy wiedza ze jestes kochany i zaslugujesz na piekny domek!! -
zmienilam jej opis na allegro-ogladalnosc skoczyla od razu:) ehh oby cos z tego bylo:( bede ja caly czas oglaszala...
-
hop hop do gory
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
juz juz obiad zjem wlapie sie i idziemy na pscer:) to ladne fotki zrobie:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
haha karolcia zrobi jeszcze dzis foteczki ale nie teraz MAM GODZINE na produkcje 4stron z byskotliwym podsumowaniem:( -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
odsylam was do watku o poznanskim schronie-tam zobaczycie mniej wiecej na kilku fotach te niebieskie budy i obok pieski...i ocenicie... mi sie zreszta juz samej w glowie miesza...nie widzialam go calego tylko leb...i to zza krat...ehh juz sama nie wiem ale zdaje mi sie ze raczej serdniak...