-
Posts
2960 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaLOlina
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
spie:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001816.jpg[/IMG] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
spie jak zabity:) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001818.jpg[/IMG] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
ehhh znowu zdjecia ;) [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001820.jpg[/IMG] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
kochaj mnie!! [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001799.jpg[/IMG] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
czekam na domek:(:(:( [IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001794-1.jpg[/IMG][URL="http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001794-1.jpg"][/URL] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i164.photobucket.com/albums/u4/poziomekalolek/S5001796.jpg[/IMG] -
koniecznie do weta!!!
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
hmm pewnie nie bedzie wykastrowany:( Michu jak go bralismy nie byl...:( -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Misiek nie moze sie doczekac:) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
ehh teraz ma sie juz lepiej:) wystraszyl sie chlopiec-on taki przyjazny a tu taki kropek spotkany(bez smyczy oczywiscie latal, a wlasciciel daleeeeko daleeeko)...micha dzis czeka kapiel...a kolezanka chce go zabrac nawet do fryzjera-u lala moze wyciagniemy z niego teriera:P hehe a co do fot to ciezko mu je robic jak jestem sama bo od razu przychodzi sie potulic...a jak widzi aparat to sie wierci:P hehe MISIEK HOP PO DOM!! -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
lupe thx za pomoc jeset tylko problem-ja ciemnota nie widze w edycji podpisu tej ikonki z gorkami:/.... tssssssss hopaj kudlaczu do domu!! -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no i Michu nadal nie chce jesc:( nie wiem co mam mu jeszcze podac... macie jakies pomysly?? musi byc silny bo intensywnie mysle o kastracji... -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
wystawiaj wystawiaj!! Michu jest sliczny przekonywalam go przez pare min zeby podszedl do kraty i mysle ze jeszcze chwilke i moze by sie przelamal...widac ze boi sie tamtego pas:( siedzi tez z innymi psami-one maja po dwie klatki polaczone jednym przejsciem...ale on tylko 'filcuje' sie w tej budzie...ciekawe kiedy jadl ostatnio??:( pies 'nie wiadomo jak duzy jest' ale mysle ze do kolan siega...zaje mi sie moze to byc psiak 15-20kilowy... -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
dzis rano na spacerze Micha zaatakowal pies-kropek:( nic mu nie zrobil bo michu byl na smyczy, a ja go dzielnie bronilam...skoczyl na niego, chwycil tez za ogon:( z Michem wszystko ok ale bardzo sie wystarszyl-skulil sie przy moich nogach i zaczal piszczec.. a pozniej caly 'oklapl' polozyl smutne uszka po sobie, przestal mnie ciagnac, chcial do domu...zmienil sie w tego wystarszonego psa ze schroniska:(...ehhh pewnie ma pare siwych wloskow na pyszczku wiecej... bardzo PILNIE potrzebuje dla Micha domu:( hop Misiek -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
dobranoc Misiek!! znajdziemy ci dom...a teraz spij spokojnie sloneczko... -
o bosh no nie!Skorek kochanie znajdz sie bidulo :(:(:( radze jednak piwnice przeszukac i lazic lazic lazic dookola domu-zwlaszcza jak jest ciemno-wtedy jest spokojniej mniej halasu psiak moze skomlec jak uslyszy wolanie albo nawet wyjsc...ja juz tak zwierzaki odnajdowalam-ZAWSZE blisko domu i ZAWSZE w dziwnych miejscach...on jest malutki mogl wleciec w ta 'wneke' przy oknach piwnicznych...nie wyparowal w domu go nie ma wiec trzeba szukac poza domem!!
-
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kaLOlina replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
mozesz dac na allegro mysle ze takie maluszki znajda szybciej dom...a mamuska-zostaje czy tez szukamy?? -
łeee banerek mi sie nie wkleil..z kudlaczem moim kochanym...nerus 3mam kciuki bardzo mocno!! :)
-
nero zasluguje na dom:)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
wystawic go jutro na allegro???? co??? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
oo ja tez chce ten banerek bo PIESEK I JEGO LOS BARDZO MI LEZA NA SERDUSZKU...!!!tylko ja ciemnota nie wiem jak go pobrac:( :( :( a kudlaczek jest przesliczny nie moglm sie od krat oderwac...z tym ze ja w ten dzien juz miska zabralam na tymczas-mialam nadzieje ze ta slicznota szybciej wyjdzie... mi on przypomina nie sznaucera a raczyj mini-wodolaza:) jest sliczniutki a siersci ma peeeeeellllno... :) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
poczekajcie na foteczki jak bedzie wygladal po kapieli:) ulala:) a teraz cioteczki mam nadzieje ze sie nie gniewacie, ale ucalowalam miska w jego wilgotny nos od was wszystkich:) NIECH WIE ZE MA BIG FAMILIE KTORA 3MA ZA NIEGO KCIUKI:)!! -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
wiem wiem musze troszke panikowac-znasz mnie:P hehe PEWNIE ze znajdzie:) oby Nero tez znalazl!! :) -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
kaLOlina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
misiek idziemy na spacerek a pozniej mnie tu nie bedzie:( wiec hop w gore podnosze cie,nie spadaj!!