Ludzie boją się brać stare psy...
Kiedyś pewna pani zadoptowała starszą sunię, oczywiście nie w tak pięknym wieku jak bahater wątku. Zapytana dlaczego zdecydowała się na "psią babcię" odpowiedziała:
"Ja jestem stara i ten pies jest stary...:lol: przynajmniej będziemy miały o czym porozmawiać... Młode psy powinny trafiać do młodych ludzi, ja nie wiem ile jeszcze pożyje... Nie chcem aby mój pies kiedyś trafił do schoniska. Dlatego właśnie, wybrałam Tinę"
Trzymam kciuki za małego i mocno wierzę, że jest gdzieś taka osoba, taka sama jak ta, która adoptowała 12 letnią Tinę...