Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Wow, ale sesja! Rozczulające są te Maluchy.. :loveu:
  2. [quote name='Nera-']Jedyny zoologik gdzie widze 3kg Hillsa Puppy Mini tak to musialam kupowac w sklepie internetowym, różne obroze i smycze m.in Hiltona (myśle nad drugą szansa dla tej obrozy) oraz duzy wybor zabawek- ogólem można popatrzec i zajrzec a jak nie no to niezawodny sklep Iguana w Rotundzie (dawnej Reducie na Okulickiego ;))[/quote] Ja bym nie zaryzykowała po takim wypadku, ale ze swojej strony, na małego pieska, tylko i wyłącznie małego, hiltona mogę polecić. Mamy, i trzyma się jeszcze. ;) Nie, nie mogę popatrzeć, bo wyjdę z rękami pełnymi siatek i pustym portfelem. Zawsze tak się kończy moje "tylko zajrzę". :cool1: Iguana, czy jakkolwiek inaczej zwał ten sklep, masakra, jeśli chodzi o ceny, bo asortyment faaajny... Był taki sześciopak naszych ulubionych piłek, na nim cena chyba 7,8zł. Pytam, czy to za całość, dowiedziałam się, że za jedną sztukę. No to podziękowałam, ze świadomością, ze na Krakvecie ta sama piłka kosztuje 2,5zł.. :/
  3. [quote name='Nera-']Babci nr 2 :evil_lol: Otworzyli na B3 nowego zoologika i wlasnie przez szybe widzialam maja wszystko czego pragnę :cool3::cool3::cool3:[/quote]Buuu już myślałam.......:eviltong: a cóż tam jest ciekawego?
  4. [quote name='Nera-']Dzieki dziewczyny :loveu: Zaraz bedzie domowa sesyjka. Wogole to znalazlam kolejnego swietnego zoologika kolo mojej babci- jutro z rana tam pędzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Koło której, jeśli można wiedzieć ? 8) może nie znam jakiegoś koło mnie.. :lol: ?
  5. Odesłane. :) Chyba mam bezproblemowego psa... :lol:
  6. Piękne te Czadowe fotki! :loveu: Szerokiej drogi!
  7. Wrrrr, skaczą te posty... :shake:
  8. Piękne Dzieciaczki :loveu: Ależ rosną! [url]http://lh4.ggpht.com/_4461VtJvga8/SVY7zV808vI/AAAAAAAADY0/iHeMGNuhVFE/s800/viki.%C5%9Bwi%C4%99ta%20003.jpg[/url] - To zdjęcie jest zabójcze! Ciocia też przecudna.. :loveu:
  9. [quote]Nie ma w Rzeszowie czegos takiego orgaznizowanego :roll: Pisałam maile z zapytaniem do szkoleniowców z Rzeszowa- jakos dziwnie brak odpowiedzi albo że nieprowadzone są :roll:[/quote]Ależ owszem, są. Pierwszy e-mail, pewnie był (może raczej powinien być) być do oddziałowego szkolenia psów z ZK - Pani Agnieszki Piergi. Jest też oddział Cywila, także Pani Iwona Zygler prowadzi takie szkolenie. Pani Dorota Piwowar też prowadzi szkolenia, nie wiem czy też PP, tu trzeba już zadzwonić. Nietrudno to znaleźć w sieci, tylko trzeba chęci.
  10. tak sobie cichutko skrobnę, że bym Leniasty pychol na fotkach chociaż chciała zobaczyć.. :razz: PS Managerze dzięki za reklamę :lol:
  11. Dziękuję. :loveu:
  12. [quote name='BBeta']Mój jest, zdarzało mi się krzyknąć i jakoś nie zaczął się mnie bać, ani nie stracił do mnie zaufania, nawet na strachliwego psa nie można przez cały czas chuchać i dmuchać[/quote] Widocznie aż tak strachliwy nie jest. A ja myślę, że można. Bo nie po to się chucha i dmucha, żeby potem to zniszczyć jednym krzykiem.
  13. Brawa :klacz: dla Ciebie, za to, że przygarnąłeś Mini. Śliczna jest. :loveu:
  14. Bez przesady...:lol:
  15. [quote name='BBeta']I nie martw się, od klaśnięcia/krzyknięcia pies nie zamknie się w sobie :diabloti:[/quote] Polemizowałabym.. Jeżeli pies jest strachliwy, krzyk nie jest najlepszym rozwiązaniem..
  16. [quote name='Nera-']Dziekuje dziewczyny naprawde bylam zdenerwowana teraz sie bedziemy jedynie chwalic na podworku :multi::multi::multi:[/quote] Te negatywne emocje nie mogą nami targać przy jakichkolwiek relacjach z psem, trzeba się opanować, i tak jak napisała Ania, spokojnie - fe, sprzątnąć, i wychwycać potem pozytywne zachowania. ;) Ja teraz nawet jak się bardzo wkurzę za coś na Meg, po prostu zostawiam to, ignoruję, wolę to, niż potem mieć jakieś nieporządane skutki moich niemądrych zachowań - krzyku, itd.
  17. [B]Jamicze[/B], dziękujemy za życzenia :calus: Raz.. przechowalnia podpisu [URL="http://www.design.cambel.pl/"][IMG]http://www.cambel.pl/d1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.megi.cambel.pl/"][IMG]http://www.cambel.pl/d2.png[/IMG][/URL] » [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f553/chodzi-lisek-kolo-drogi-cichutenko-stawia-nogi-czyli-galeria-megi-przyjaciol-74856/"]Galeria Meg[/URL] Dwa..zapraszam na bazarek!! Strona WWW wykonana przeze mnie na Mysiastego - opłacenie hoteliku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/strona-www-na-oplacenie-hotelu-mysiastego-127820/#post11490845[/URL]
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/strona-www-na-oplacenie-hotelu-mysiastego-127820/#post11490845[/url] Może ktoś się skusi.. :lol:
  19. Zaraz zrobię mały bazarek.... Napiszcie jeszcze, czy jest jakiś termin, do kiedy trzeba wpłacić pieniądze? do kiedy może trwać bazarek?
  20. [quote name='Nera-']W pewnym sensie sie tym nieprzejmuje tylko ze straż miejska ma juz mnie na oku że pies jest niezarejestrowany w urzędzie :roll: Wogole to Nera wlasnie zrobila swoja potrzebe w domu- a bylam z nia na polu i niezrobila- dostala za to w tylek- czy teraz bedzie miala do mnie jakis respekt? Mam dosc olazlam sie jak glupia a ona do domu wrocila i to robi.[/quote] Respekt? :mdleje: raczej strach...Nie rób tego, bo tylko przestanie Ci ufać... Nie wiem, dlaczego w ogóle pies ma odczuwać wobec Ciebie respekt. Dla mnie pies to przyjaciel, nie gorszy, tylko równy ze mną, albo i lepszy..owszem, jesteś jego właścicielem, przewodnikiem, ale przez bicie takiego pozytywnego respektu raczej nie uzyskasz... Jeśli chodzi o kobietę, to z czasem uodpornisz się na takich ludzi. Niestety jest ich na pęczki, ja już nawet nie reaguję na takie idiotyczne "docinki"... Takim straszeniem SM się nie przejmuj....
  21. :roflt: [URL]http://i41.tinypic.com/71o6kl.jpg[/URL] piłka mu się przykleiła do pyska?? nowe szkiełko się spisuje:loveu:
  22. [B]Bila1[/B], mój lis to wybryk natury. 8) [B]Talia[/B], jeśli chodzi o zabawę, to lis to wulkan energii, ona zawsze ma na nią chęć, ale nie wszystkim. :evil_lol: od północy do 1;30 mogła być, bo akurat wyszłam na pasterkę, może się wymsknęła...:cool3:
  23. [quote name='bila1']wybredne stworzonko :evil_lol:[/quote]Lisy tak mają..:lol:
×
×
  • Create New...