-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Kate I Luka']Cześć Lenki :) Jak tam, Podkarpacie też dziś upalne???[/quote] Oj i to jak..:cool1: Heh, Lena bosko pozuje :cool3: Alma to piłkarka, a ona piosenkarka :eviltong: A wogóle jak tam po wczorajszym spacerze z AgnieszkąPPP i Almą?:razz:
-
Psiulka, o Dżekiego. ;-) Hm..na Przybyszówce nie byłam, może być ciekawie! Tylko powiedzcie jakim autobusem tam dojechać :-P Figa, weź Czabiego! :multi:
-
Gratulacje dla wszystkich psów i wystawców oczywiście :loveu:
-
[quote name='Nerul']Ja jak bede miec wlasnego psa po 10 lipca okolo to bede spacerowala codziennie a autobus to bedzie nasz drugi dom xD[/quote] Ja prawdopodobnie psa będę mieć już w czerwcu, lecz nie wiem jeszcze jaki to będzie. Być może będzie to Sara (jej temat: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61317&page=1"]Klik)[/URL] A z nią to nie bardzo mogłabym chodzić...Bo bardzo wielu rzeczy się boi...:-( Jak cos to przynajmniej z początku chodziłabym sama, teraz już raczej każdy termin mi pasuje ;) Pozdrawiam
-
[quote name='karenina']A ja juz sie mogę pochwalić wynikami z krosna ! Cirneco dell Etna [SIZE=3][COLOR=red]Colombian Friends Cierto Chilli : Zwyc Mł, BOB i BOG 3 !!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Charcik włoski : [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Il Cagnolino Fernando CAC, BOB i BOG 3 !!!!![/COLOR][/SIZE] :laola: :laola: [COLOR=black]Dzielne pieseczki !![/COLOR][/quote] Gratulacje ! ! :multi: Czy ktoś jeszcze już wrócił z wystawy, macie może jakieś fotki, albo wyniki? ? :cool3::cool3:
-
Łaaa Kundelki Górą ! ! ! ! :multi::multi: Hm..Beagle, VI miejsce, to tez nie tak źle :razz::razz:
-
Ja ostatnio przerzuciłam się tylko na MP, nie wiem, jakoś ta gazeta najbardziej mi do gustu przypada, z największą przyjemnością ją czytam;) Chyba zacznę prenumeratę :razz:
-
Ja również jestem chętna na taki spacer na Wilkowyi, jeśli tylko mogę :lol: Hm...Po 10 czerwca? Myślę, że dobrze byłoby 17, bo skoro 10 to niedziela, a w tygodniu nie ma jak...Czy wszyscy mogą już 17? :cool3:
-
Ua, no to jak koncert zyczeń, to ja poproszę wszelkie foty Beagle, i reszty gr. VI ! Ew. grupa VIII, wszelkie Retrievery:cool3::cool3:
-
Wiem, że 19. Ale zawse mi się kojarzy z moimi urodzinami... Zacofana jestem, nawet nie wiedziałam, ze za rok mamy międzynarodówkę!!!
-
[quote name='Nerul']Mnie mozliwe niebedzie ;( Niewiem czy mama sie wyrobi... ale miejmy nadzieje ze tak[/quote] Bu..No to i ja odpadam. Dobra, ziom poczekamy do następnej (czyżby to ta w moje urodziny? :cool3: )
-
Witajcie :loveu: Jeżeli Nerul bylaby łaskawa mnie zabrać, to ja również będę, ale jako widz niestety..Ale i to się liczy..:cool3: Co do spotkania, to niezły pomysł :razz: Ja gnałabym na ring VI gr, hm..i może VIII :loveu:
-
No co do sterylizacji to może i tak...Trzymam kciuki, żeby się udało :)
-
[quote name='drzalka'][B]jeśli we własnym zakresie to do bani..[/B] pierwsze Lenke trzeba "wyczyścić"[/quote] Ee...czy Ty liczyłaś na schronisko? Przecież jeśli zobowiązujesz się psa wziąć, to wiesz....Ale mam nadzieję, że Twoi Rodzice się zgodzą ;)
-
[quote name='drzalka']HEjo.. [B]wiecie całą rodzina zastanawia się nad Frytką... [/B]fajnie by było zeby byla wysterylizowana, i zeby byly łapki wyleczone.. w tedy rodzice zgodzilibysie na bank.. a tak niewiadomo..[/quote] No to życzę powodzenia w negocjacjach :lol: Wiesz, wątpię, że schronisko zajmie się leczeniem, nie jest ono na tyle bogate :roll: Sterylizacja też kosztuje...Myślę, że jak coś, to musiałabyś we własnym zakresie zrobić...
-
[quote name='grrrond'][B]słuchajcie, polecaliśmy tu książke Corena "tajemnice psiego umysłu" i kupiłam ją i dzisiaj czytałam na temat zmysły wzroku.[/B] Według Corena czopki są odpowiedzialne za rozróżnianie barw, natomiast w "Kynologii" (Wajdzik itd) są to pręciki... podobnie w jednym z artykułów "PSA"... możecie mi pomóc co jest dobrą wersją? dziekuje :cool3:[/quote] Ja równiez polecam. Wczoraj kupiłam tą książkę, przeczytałam 1 rozdział, ale całośc przeglądnęłam. Opisuje ciekawe zagadnienia dotyczące dziedziny psiej inteligencji, ich umysłu, i wiele innych.. Dzisiaj zainwestowałam też w 2 ksiązkę Corena - "Jak rozmawiać z psem". Opisuje ona poszczególne zachowania psów, ich mimikę, język, itd.
-
[quote name='sugarr']A ja liczyłam na Bliss ;) Ale myślę, że zaawansowanie psów (jak i właścicieli) i tak nie było zbyt specjalne. [B] Zwłaszcza malamut, rozumiem że młody, ale to jednak finały.[/B]..[/quote] No własnie....Przedtem jakoś lepiej jej szło. Bardzo źle jej poszedł jej tor Agility...:roll: Bliss była na drugim miejscu u mnie.. Taka kochana rodzinna sunia :lol:
-
[quote name='butterfly15']program spoko :D a co do AP... to serio jest juz malo programow o psach... kiedys bylo wiecej.. jak nie o rasach, to o szkoleniu itp :/ normlanie ten program na małpy schodzi :D hehe tylko malpy i malpy <blee> :D[/quote] Popieram! I to dosłownie, cały czas coś o małpach :eviltong: Czasami trafię na SPCA, ale zdarza mi się to rzadko :roll:
-
[quote name='Ania-shira']Jak zwykle fotki są super a [B]Fanta to super modelka [/B]:lol:[/quote] Popieram, jest bardzo fotogeniczna :loveu::loveu:
-
Witam :D Przyznam ,ze ta burza dzisiaj faktycznie, niezbyt sympatyczna.:stormy-sad: Aż przedtem jeszcze gradem sypnęło.. Ale Alma jak nieustraszony wojownik na strazy :lmaa: :eviltong: [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/8824/p1010237xv7.jpg[/IMG] Jakaż ona piękna :loveu: Pozdrawiam
-
Uff, na szczęscie na chwilę teraz weszłam, i zobaczyłam onowy post w tym temacie. Dzięki Figa, tak to bym zapomniała :) Dobra, lecę oglądać. No ciekawe kto wygra :cool3:
-
Hm..Malamutka ! xD
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
O, a ja właśnie kupiłam "Tajemnice psiego umysłu" i jest tam rozdział "Szósty zmysł", zaraz zabieram się za czytanie tego :razz: