Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i40.tinypic.com/2j196jb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2wd8svk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/25jbo68.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/r19yro.jpg[/IMG] i babcia Centa w pogoni za piłką :loveu: [IMG]http://i43.tinypic.com/24loegi.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i42.tinypic.com/29kzz4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/126cs49.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/23ljo60.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/mjsaps.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vwwwhl.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i40.tinypic.com/2d0g84x.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2m43kus.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2sbk2ma.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2cni8gg.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6pools.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i39.tinypic.com/nv8kqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/nld028.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/16bgi2t.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jtuwjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2s8n2vl.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i41.tinypic.com/2ryhrp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/261kgea.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/dp9s9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/4zyvfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/642o7a.jpg[/IMG]
  6. ależ proszę bardzo :grins: Krystynka [IMG]http://i41.tinypic.com/30iwcd1.jpg[/IMG] Vala [IMG]http://i42.tinypic.com/2qtfwue.jpg[/IMG] lis stróżujący 8) [IMG]http://i42.tinypic.com/2mrwktw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/kehkl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/5mmzh2.jpg[/IMG]
  7. [B]Darianna, :oops: [/B]aktualizacje na mojej stronie ostatnio są niestety od święta :shake: ostatnim świętem było 1-3 maja, jakie mamy następne ? :diabloti: [B]Kojotki[/B], Twojej wiernej naśladowczyni :loveu: nikt nie przebije aport mówisz...:cool1: [B]arris[/B], witamy! :multi: [B] Asiaczku[/B], super, ja również dziękuję! :) *** Wczoraj naszą pracę [obedience 0] oceniała sędzina Elżbieta Hader. Tak w wielkim skrócie, to Megi jest fajna, tylko ja popełniam masę błędów. :eviltong: no, ale jeszcze 3 tygodnie do pierwszych zawodów...mam wskazówki i wszystko jeszcze zdążymy wypracować ...zobaczymy, jak to będzie... :lol: a póki co zmykamy na agility :cool3: wieczorem Was pewnie pozanudzam fotkami.;) pozdrawiam
  8. super! :klacz: gratulacje!!!
  9. O, Diankowe w kundelkach... :lol: co tu tak cicho!? :hmmmm: :mad:
  10. [B]Asiaczku[/B], ehhhh szkoda nerwów...ja nie natknęłam się, tfu, tfu - na Twoje Baski...ale np. znalazłam Tollerkę Chilli od Guciek.... [B] Kisses[/B], jak tylko znajdę trochę czasu, to oczywiście, że zmienię zdanie :lol:[B] Agathee[/B], taa, lis jest idolem dzieci :grins: :evil_lol: a piłeczkę sama przekłuwałam (nie polecam, męczące :eviltong:) i przewlekłam sznurek z innej piłeczki :lol: ale też natknęłam się na podobne ostatnio...ja szukam jakiejś malutkiej na sznurku, typowo na szkolenie, ale nie mogę znaleźć nic miękkiego, a te typu [URL="http://ipo-sklep.pl/images/0726.gif"]gappay[/URL], nie robią na Megi wrażenia :lol: [B]psiulka[/B], o tym właśnie pisałam...obydwa konta są tej samej osoby, spójrz na ten sam specifyczny styl przeostrzenia moich zdjęć :/ mi pasowałoby całą galerię na stronie podpisać i jeszcze raz wrzucić...:mdleje: na NK już nawet nie chcę szukać, nie chcę doznać szoku :lol:
  11. dziękujemy za miłe słowa :loveu: [B]Kisses[/B], nie po drodze nam jakoś na Słocinę.. :eviltong: jakiś czas nie wstawiałam zdjęć, pewna sytuacja mnie nieco ..osłabiła... mianowicie czytając w galerii Cerber, że ktoś skopiował zdjęcia jej psów i wstawił jako swoje na psy.pl [notabene podając nick cambelmandala], sprawdziłam i ja najpierw na psy.pl... od tak, po prostu...w życiu nie spodziewając się tego, co zobaczyłam... jakaś....no dobra bez takich $#%$^ - "dziewczynka", wkleiła zdjęcia Megi, jako swojej, bokserki Leny, jako suki ciotki, beagielki Rosy i Kentuckiego, jako psa, którego ulubionym zajęciem jest lizanie skarpetek właścicieli (heh, braku wyobraźni nie da się jej zarzucić). - Wszystkie te zdjęcia z mojej strony - działów galeria i przyjaciele... no ale to przecież nic takiego, jednorazowy wyskok, wystarczy napisać do niej ostrzeżenie i do redakcji, usuną. Ale wygooglowałam parę innych portali, gdzie też dodała Lisicę jako swoją.........:angryy: do tego, na pupile.com, potrafiła innemu kradziejowi zdjęć Megi zwrócić uwagę, cytuję "usuń zdjęcia [U]mojego [/U]psa z tej stony :/". Maniaczka jakaś :o nie pomogły e-maile z prośbami, grośbami...czułam się bezsilna, [a ona potrafiła zalożyć następne konto na psy.pl podszywając się pode mnie], ale na szczęście redakcje portali pousuwały to wszystko, bo ja byłam już na tyle zdesperowana, że ze screenami stron miałam zamiar iść na Policję. Mam nadzieję, że ta gówniara da sobie spokój..jeśli nie, to inaczej będę z nią rozmawiać... gdybyście widzieli zdjęcia Megi, na jakimkolwiek portalu (ja sama na takie nigdy nic nie wklejam), dajcie znać. a póki co 5 dzisiejszych pstryków paskudnie podpisanych jak widać, zaczęłyśmy aport, mimo początkowego mojego kryzysu szkoleniowego:cool1:, teraz jest coraz lepiej :multi: tu komenda "trzymaj" :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/zl7o08.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/icth6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/14t3kub.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1imtrn.jpg[/IMG] i "biegaj" z piłeczką :grins: [IMG]http://i40.tinypic.com/2dvimas.jpg[/IMG] pozdrawiam
  12. e tam pustki, ja na bieżąco oglądam śliczne fotaski :loveu:
  13. [B]Basia_Bonnie[/B], hmm w zwykłym sklepie typu właśnie Euro RTV AGD itp, raczej nie kupisz D50/70, w końcu nie są już chwilę produkowane, podobnie jak ostatnio wycofany D80, chociaż jeśli o D80 chodzi to pewnie jeszcze coś się znajdzie...;) pozostają używane.. :lol:
  14. widziałam już na Waszym blogu :loveu: piękne maluszki, gratulacje! :multi: niech zdrowo rosną :)
  15. ostatnie 2 - pozująca Megi :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/15oaqtx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21cbbqx.jpg[/IMG] pozdrawiam
  16. [IMG]http://i41.tinypic.com/2s0dzle.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/e6pp2c.jpg[/IMG] Latający Kerrak :o [IMG]http://i44.tinypic.com/2gv0zm1.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2l9igrt.jpg[/IMG] i Lis [tu polowała na myszkę... :lol:] [IMG]http://i41.tinypic.com/2pt1ov5.jpg[/IMG]
  17. Dziś byłyśmy z Megi w odwiedzinach u Magdy (dgm Zebra) i jej Kerrakowych dziewczyn [które kiedyś się tu przewinęły przy okazji relacji z treningu agility..]. :loveu: Po zakudłaczeniu Magdzie mieszkania (wszak Kerraki sierści nie gubią, w przeciwieństwie do lisa :evil_lol:) poszłyśmy na spacer, jednak pogoda nie sprzyjała gonitwom, upał był okropny...:lol: Semi to nie przeszkadzało, uparcie zapraszała lisicę do zabawy. [IMG]http://i44.tinypic.com/2yoyae9.jpg[/IMG] Leci Kerrak :loveu: ona jest niesamowita... :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/xg8y1.jpg[/IMG] Queenie & Semi [IMG]http://i42.tinypic.com/51re5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ayoub6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2crvqrp.jpg[/IMG]
  18. [quote name='g_o_n_i_a']graciasss za spacerrros :loveu::loveu: mam nadzieję, że następnym razem uda mi się wpaść z Fry :lol: Miź dla Liska :multi:[/quote]liczę na to :cool1:
  19. [quote name='Asiaczek']Czyżby baski miały cieńsze szyjki niz Megi...?:crazyeye: Pzdr.[/quote]na pewno :lol: Baski mają takie smukłe piękne szyjki:loveu:, a lisica grubszą, dużo skóry na niej, do tego wielki kołnierz sierści :cool1: co daje prawie 35cm w obwodzie...
  20. [quote name='Coyote Ugly FCI']bo może Megi za gruba:diabloti:[/quote] trzymajmy się wersji, że obroża zmalała :cool1::evil_lol:
  21. [quote name='Darianna']Ale Megi skoczna jest :crazyeye: Kurczaki, szkoda że moje bydlątko duże jest, bo mi się biedronkowa obróżka podoba :D Smycz zresztą też :loveu: ha, z drugiej strony: facet w biedronkach? :hmmmm:[/quote]dlaczego by nie :cool3: na Megi też niestety biedronkowa za mała.... :eviltong:
  22. brawo :multi:
  23. pewnie, że chcemy :multi: a Ty może groomerem zostaniesz :cool3:
  24. [CENTER][CENTER][COLOR=#000000][B]ZARZĄD ODDZIAŁU w RZESZOWIE[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000] I ODDZIAŁOWA KOMISJA SZKOLENIA[/COLOR][/B] [/CENTER] [B][I][COLOR=#000000]zaprasza na[/COLOR][/I][/B] [SIZE=3][B][I][U][COLOR=#000000]Zawody Obedience klasa 0[/COLOR][/U][/I][/B][/SIZE] [COLOR=#000000][B][U]Obsada sędziowska:[/U][/B][U] [B]Elżbieta Hader[/B][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]13 czerwiec 2009[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][I][U][COLOR=#000000]V Rzeszowskie Zawody Obedience Klasy 1, 2, 3[/COLOR][/U][/I][/B][/SIZE] [COLOR=#000000][U][B]Obsada sędziowska: Ingrid Tkacova, Słowacja[/B][/U][/COLOR] [B][COLOR=#000000]14 czerwiec 2009[/COLOR][/B][/CENTER] [COLOR=#000000][B][U]Miejsce zawodów[/U][/B]: [/COLOR][COLOR=#000000]ZKS Izolator Boguchwała, ul.Techniczna 1[/COLOR] [COLOR=#000000]( [/COLOR][URL="http://www.zksizolator.eu/"][COLOR=#0000ff]www.zksizolator.eu[/COLOR][/URL][COLOR=#000000]; [/COLOR][URL="http://www.zksizolator.pl/"][COLOR=#0000ff]www.zksizolator.pl[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] ) 15 km od Rzeszowa w stronę Krosna;[/COLOR] [COLOR=#000000][B][U]Termin zgłoszeń[/U][/B]: 07-06-2009 [/COLOR] [COLOR=#000000][B][U]Opłaty startowe[/U][/B]: wszystkie klasy - 40 zł za każdego zgłoszonego psa[/COLOR] [COLOR=#000000]Konto: PKO BP I Oddział w Rzeszowie 75 1020 4391 0000 6802 0002 0230, [/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Opłaty startowej można dokonywać na konto lub w biurze Oddziału.. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Nie będzie możliwości uiszczania opłaty w dniu zawodów. [/FONT][/COLOR] [CENTER][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/DZR09.doc"]Druk zgłoszeniowy MP Ob 2009[/URL][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Do druku zgłoszenia prosimy dołączyć kserokopię lub scany kart ocen uprawniających do startu w klasach wyższych. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Przypominamy o obowiązku posiadania aktualnych szczepień psów przeciwko wściekliźnie, książeczki wyszkolenia , opłaty składki w ZKwP za 2009r oraz dowodu wpłaty za start.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe.[/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Zgłoszenia należy przesyłać na faks nr /17/ 850 52 52 lub na adres mailowy: [/COLOR][/FONT][URL="http://mailto:a%[email protected]/"][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]; [/COLOR][/FONT][URL="http://mailto:[email protected]/"][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman];[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Wszelkie informacje można uzyskać: Agnieszki Pierga nr telefonu 0600 305 298;[/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Zakwaterowanie: polecamy Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale (17) 8701555, 8714223, [/COLOR][/FONT][URL="http://www.podrb.pl/"][FONT=Times New Roman][COLOR=#0000ff]www.podrb.pl[/COLOR][/FONT][/URL][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman], przystępne ceny, przyjmują z pieskami za dodatkową opłatą, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]hotel znajduje się 600 m od stadionu, na którym odbywają się zawody [/FONT][/COLOR][/CENTER]
  25. [quote name='RCookie'][B]Cambel[/B], wpadłam i już chyba z tego nie wyjdę :evil_lol:. I tak długo nic jej nie kupowałam, a jak była okazja, to szkoda było nie skorzystać :cool3:. Dzięki ;).[/quote]A jakiś czas temu było już tak dobrze...:eviltong: ja z tego wyszłam :grins:
×
×
  • Create New...