-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Omega']Pragnę sprostowac adres mailowy, na ktory należy zgłaszać psy na MPPT 13 września 2009r. w Rzeszowie [URL="http://mailto:a%[email protected]/"][email protected][/URL] lub [URL="http://mailto:[email protected]/"][email protected][/URL] Przypominam, że termin zgłoszeń mija 6 września, więc jest jeszcze czas, ale prosze o możliwie najszybsze zgłoszenia, ze względów organzacyjnych. Dziękuję.;)[/QUOTE] [COLOR=LightBlue]............[/COLOR]
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
superrr :loveu: -
[IMG]http://i28.tinypic.com/fyzxwp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/15hzq13.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/ie189v.jpg[/IMG]
-
[quote name='psiulka'][URL]http://i31.tinypic.com/ll8b7.jpg[/URL] - A kto to? :diabloti: Super zdjęcia, jak zwykle! :loveu: A te, co Ci wysłałam możesz sobie wstawiać, gdzie tam chcesz. ;)[/quote] obstawiam, że to Smarti..8) [quote name='Moniek193']Extra zdjęcia:loveu: [URL]http://i29.tinypic.com/30stvs6.jpg[/URL] Żeby moja tak chciała skakać:placz:[/quote] wszystko do wypracowania ;) [quote name='anetta']Nadrobiłam, sporo tego było. Bonusik z kopiącą Megi fajnie Ci wyszedł :cool3: Z serii znajdź szczegóły :evil_lol: [URL]http://i32.tinypic.com/dfypew.jpg[/URL] Te panoramki i okolice :mdleje: piękne :loveu::loveu::loveu:[/quote] bonus, kiedy to było, wow, podziwiam, przez tyle stron przebrnąć :eviltong: [quote name='drzalowna']Moim zdaniem Megi jest dosc szybka na torze i dobrze sobie radzi w agility jak i pt/obi. [/quote] a tak jeszcze odnośnie tego, może i Megi jest szybka, gorzej ze mną i moją koordynacją..:diabloti: kilka zdjęć z ostatnich pokazów, które dostałam od psiulki. jeszcze raz dziękuję :Rose: [IMG]http://i30.tinypic.com/2i12rrk.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/25f7gk9.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/ztwwwp.jpg[/IMG] pyskata lisica :cool1: tak sobie poszczekiwała wtedy radośnie, potem przy chodzeniu przy nodze również.:laugh2_2: [IMG]http://i29.tinypic.com/2l8gb40.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/v5ady0.jpg[/IMG]
-
[B]Drzałka[/B], swoją galerię zamknęłaś, a gdzieś trzeba Helenkę pokazać.:grins: masz rację, ciężko to tak określić; trzeba będzie faktycznie nakręcić jakiś filmik. :eviltong: [B]Olusia[/B], no, już jesteś!:) teraz czekam na Twoje zdjęcia ...:cool3:
-
hmmm nie, raczej bym tego tak nie nazwała..:lol: [url]http://www.obedience.pl/page/0/3/0/[/url] zapraszam do lektury ;) nie dziękujemy!:lol:
-
[quote name='as_kate']posłuszeństwo, czyli PT?[/quote]PT, Obedience...;)
-
[quote name='as_kate']polecam zawody ;) może się spotkamy ;) aha no tego to się mogłam domyśleć ;) zastanawiałam się, czy może cała ferajna nie ejst Twoja, bo wyczytałam tylko o Megi ;)[/quote] no może się uda :) choć i tak więcej chciałabym w posłuszeństwie teraz robić, agility tak raczej przy okazji. aaa nie nie, drugiego i kolejnych psów narazie nie planuję :lol:
-
i ostatnie 2 [IMG]http://i30.tinypic.com/28cgcp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/f3x5jc.jpg[/IMG] :bye:
-
tak, raczej rekreacyjnie do tego podchodzimy :eviltong: ale może kiedyś skusimy się na jakieś zawody... :hmmmm: a psy to psy innych osób ćwiczących na torze :lol: tu akurat beagle Trapek, borderka Smarti i bokserka Lena. [IMG]http://i32.tinypic.com/6fp8u8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2crrseg.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/dxzakx.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/28an4pi.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2i6ktua.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/10ge2yb.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/1zxkwwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2n9e1ro.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2d0xsll.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/x26jw7.jpg[/IMG]
-
[B]as_kate[/B], witaj :) a tak, troszkę się bawimy :lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/30stvs6.jpg[/IMG] Lena znowu kradnie piłki :shake: :evil_lol: [IMG]http://i26.tinypic.com/2me5l79.jpg[/IMG] i spacer [IMG]http://i28.tinypic.com/hvt57a.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/if7693.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/11w9c02.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/fyin41.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/312txsy.jpg[/IMG] to dopiero sztuka 2 psy naraz prowadzić :grins: [IMG]http://i29.tinypic.com/2q1e9t5.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/xduic9.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2cpbx4l.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/nh0t48.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/25khmr4.jpg[/IMG] kradziej piłek :obrazic: [IMG]http://i27.tinypic.com/sfxu01.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2db80ig.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i31.tinypic.com/ll8b7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2cmmd1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jrfm8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/9qadl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/o5z061.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/o74mf8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/t7budi.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/14vitdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/vdpw5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/261nrmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2u6z5et.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/vs17gw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2rp8mcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/j7gspf.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/6qadrc.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/fm63s.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/35chld0.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2d0ds1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/s4svgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/ff7i86.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/10qcoex.jpg[/IMG]
-
dziękujemy za wpisy :) [B]Kashdog[/B], a proszę bardzo, na życzenie :cool3: zaraz wstawię zdjęcia z dzisiejszego agility [B]Figowa[/B], dziękuję :calus: [B]Talia[/B],[B] jamnicze[/B], witamy po przerwie :) [IMG]http://i29.tinypic.com/2w4bkgl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/dma9fa.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/xc7xae.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/330r9ya.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/kt7o9.jpg[/IMG]
-
:lmaa: co tak mało???
-
cudo na 4 łapach :iloveyou:
-
ja tu pierwszy raz, witam się! :lol: nie mając wyboru ;) wszystkie 63 strony dokładnie przewertowałam, efekty wkrótce... Aki piękna, zdjęcia coraz lepsze! tatuaż rewelacja :loveu: ale ta koleżanka, Lara :shake: chyba powinna trochę schudnąć...
-
[B]Asiaczku[/B], jak się przyjrzysz, to powinnaś zobaczyć, chodzi mi głównie o pozostałości z winietowania mojego tamrona...:lol: [B]Psiulka[/B], oj taak, malownicze widoki! zdjęcia tego tak nie oddają.. miejscowość to Kosztowa. My jak najbardziej zadowolone jesteśmy. :) zdjęcia :modla: oczywiście, jeśli możesz to prześlij na [email][email protected][/email] będę wdzięczna!
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/23kvmf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9uw5tj.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/6nwpk5.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/zm1obp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ibz3vd.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/24yrdwg.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/w8xftc.jpg[/IMG]