Jump to content
Dogomania

gigi-44

Members
  • Posts

    310
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gigi-44

  1. Tak wiem i już mi jej żal bo, jak pomyślę jak selo się leni wszędzie pełno futra nie nadążamy sprzątać a tam gdzie już się udało i jest w miarę czysto to wpadnie obrońca uciśnionych otrzepie się żuci spojrzenie typu " co? tu było sprzątane?" i idzie na balkon:lol: Ale tyle radochy co nam daje on i LG to nie pamiętam kiedy tak było wesoło.Wczoraj byliśmy popływać z selo i nadwyrężył łapę i biedaczysko kuleje ale już to przerabialiśmy także 3-4 dni i będzie jak nowy.
  2. Klusek powoli się przyzwyczai do gipsu a upały już się kończą to będzie biedakowi lżej.A dwa miesiące to zleci bardzo szybko.Pozdrawiam Krzysiek.
  3. [quote name='yewcia1']Rośnie nam kolejna młoda dogomaniaczka:lol: Podziwiam Was za decyzje o przygarnięciu Selo tuż przed tym momentem jak na świecie pojawiło sie maleństwo.[/quote]Ja sie wychowałem z psem i żyje :lol: To Laurka też ma szanse iść w ślady taty Elik też nie miała nic przeciw przygarnięciu Selo i tak teraz tworzymy zgraną rodzinkę:laola::painting:
  4. [quote name='yewcia1']Witaj gigi :loveu: Mam nadzieje, ze już mała Laurka wyznaczyła Wam rytm dobowy:lol: I zagoniony tatuś nie ma czasu na foto relacje, ale choć od czasu do czasu bardzo prosimy o wieści:lol:[/quote]Laurka cały czas wyznacza nowe rytmy dobowe ale to raczej przez te upały biedula spać nie może, tak jak selo.Pies w nocy ucieka na balkon a w dzień jak tylko się da to jadę z nim nad wodę dopiero wtedy taki schłodzony odżywa [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7072/1000393lizkarczke2ud2.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9886/1000438kaszpirowskiiy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7243/1000456relaxcp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6555/1000453skoczekselovm3.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6066/1000392laurkaiselowobiess7.jpg[/IMG] Selo teraz pracuje jako ochrona Laurki nie ma szans żeby ktoś się zbliżył na więcej jak metr pokochał ją od jak tylko mała trafiła do domku.
  6. Cześć dziewczyny! Przykra sprawa z kluskiem ale Dorotko pomyśl sobie że przecież on żyje dzięki twojej pomocy przecież mieli go uspać, a że łapka w gipsie to przecież psina, wyliże się!!! Tylko jak sobie pomyślę że w gipsie na taką pogodę to naprawdę mi go żal wiem coś o tym , leżałem pół roku myślałem że frytki w frytkownicy mają chłodniej. Ale trzeba być dobrej myśli pozdrawiam Krzysiek&Selo.
  7. [quote name='Peter Beny']Krzysiu , być może będę w B.B. w poniedziałek :lol::lol::lol: , może się spotkamy :razz:, potwierdzę jutro :lol:Pozdrawiam ciebie i Hakite;)[/quote] Bardzo chętnie. To dobrej nocki wszystkim .
  8. a to już standard że większość bierze mnie za kobietkę.Cześć Peter dopiero teraz mam chwilę to zaglądam tu i tam. Pozdowionka dla rodzinki.:lol:
  9. Widzę że impreza się szykuje:lol: To jakby co to mi jeszcze weselnej sporo zostało.A tak poważnie to psiak ma domek i zajęcie dla owczarka rewelacja.
  10. Ależ proszę bardzo ten link jest dodatkiem do historii z dogo
  11. [quote name='Masza4']Nie no gigi przegięcie totalne :megagrin: Po prostu extra!!! Ale mu dobrze u Was! :loveu:[/quote] Mówiłem że będzie mu dobrze w moim domku [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=10791&PN=1&TPN=1[/URL] Masza tu jest link powiedzmy do mini blogu selo jak będziesz miała chwilkę to obejrzyj fotki.Pozdrawiam Elik&Selo&Ja
  12. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1427/1727223selowbrodzikusr8.jpg[/IMG] Selo postanowił się ochłodzić!Elik zastanawiała się gdzie on jest aż trafiła pod prysznic i tu niespodzianka!Postanowiła zrobić zdjęcie aby uwiecznić jego kąpiele.
  13. Tak jak pisałem wcześniej byliśmy w Kaniowie na żwirowni i pływaliśmy :multi:[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7879/1717146patrzynamniezbrzga4.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8963/1717120selowkaniowiexg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/970/1717125selonapomo347cieod9.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8462/1717121selodi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3641/1717147fajnesw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/6891/1717128z261bkipomostxx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8500/1717161wtrawieon2.jpg[/IMG]
  14. Nie potrafię tego zrozumieć jak można tak postąpić z przyjacielem, ten pies nie był u ludzi tylko u s.....:angryy:
  15. Ja bym mógł pomóc tylko nie wszystko potrafię zrobić tam odebrać pocztę wkleić foty to luz tyle że też nie jestem cały czas dostępny żonka w ciąży już końcówka ale jak mogę się przydać to śmiało pisz
  16. Nie Bielsko jest tak położone do gór samochodem to ok 10 min nad wodę to już trochę dalej jakieś 15 min.:lol: Jak będzie taka pogoda jak dziś czyli 30 stopni to w sobotę zrobię fotki z stawów to są zbiorniki wody po żwirowni wygląda to tak jak w filmie Błękitna Laguna woda jest turkusowa przejrzystość wody ok 15m na środku jest mój poprzedni onek z patykiem [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2286/1585893sethwwodzieak2.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9766/1707096selonabetfw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/7927/1707097skoczegi1.jpg[/IMG] A kto to? tam w wodzie?!
  18. Ok zmieniłem szczotkę i pomogło:lol: A więc uważam temat za zamknięty!
  19. Ślicznie dziękujemy i dla yewci biegniemy[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4827/1707068r1aportiwidokiwo2.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1725/1707067zabi322mnie347mijp4.jpg[/IMG] Tak wiem to tylko propozycja! Na dogo świat się nie kończy:evil_lol:
  21. Witam! natknąłem się na twój wątek przypadkiem ale jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące ON to mogę pomóc.Sam mam owczarka już drugiego i naprawdę gratuluje wyboru to naprawdę kochane, mądre, oddane psy.Proponuje zajrzeć na stronę [URL]http://www.owczarek.pl/[/URL] co prawda nie wszędzie będziesz miała dostęp ale z forum możesz dużo się dowiedzieć a chcąc mieć wejście do serwisu to oni proszą o wpłate 10 zł to też nie majątek ale informacje tam zawarte naprawdę się przydają.
  22. [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7915/1707085zielonowidokiom2.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6913/1707063r1le380yprzodemzo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8846/1707047aportwidokipr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/6083/1707051aportwidoki2ba5.jpg[/IMG] ta fotka dosłownie 5 sekund wcześniej trzymał butelkę coli w pysku [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9936/1707067zabi322mnie347miyj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8585/1707082zielonoxd8.jpg[/IMG] To fotki z wypadu do Szczyrku teraz wszystko się zieleni i naprawdę jest pięknie:loveu:
  23. Wreszcie się doczekaliśmy w bielsku strony naprawdę jestem w ciężkim szoku :crazyeye:że się udało :multi::multi::multi::multi::multi:Kurcze myślałem że będą pieski a to tylko taka reklamowa
  24. Jest już w domku ale musi leżeć, poważnie mam urwanie głowy ale jeszcze wyrabiam nie jest tak źle byle by do porodu:loveu:
  25. Ma jeść miękkie ryż z mięsem, kasze itd... Ale powiem szczerze to on już jest dobry, biega, szaleje aż sam byłem zdziwiony że tak szybko doszedł do siebie ale całe szczęście .
×
×
  • Create New...