-
Posts
310 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gigi-44
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Tak wiem i już mi jej żal bo, jak pomyślę jak selo się leni wszędzie pełno futra nie nadążamy sprzątać a tam gdzie już się udało i jest w miarę czysto to wpadnie obrońca uciśnionych otrzepie się żuci spojrzenie typu " co? tu było sprzątane?" i idzie na balkon:lol: Ale tyle radochy co nam daje on i LG to nie pamiętam kiedy tak było wesoło.Wczoraj byliśmy popływać z selo i nadwyrężył łapę i biedaczysko kuleje ale już to przerabialiśmy także 3-4 dni i będzie jak nowy. -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Rośnie nam kolejna młoda dogomaniaczka:lol: Podziwiam Was za decyzje o przygarnięciu Selo tuż przed tym momentem jak na świecie pojawiło sie maleństwo.[/quote]Ja sie wychowałem z psem i żyje :lol: To Laurka też ma szanse iść w ślady taty Elik też nie miała nic przeciw przygarnięciu Selo i tak teraz tworzymy zgraną rodzinkę:laola::painting: -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Witaj gigi :loveu: Mam nadzieje, ze już mała Laurka wyznaczyła Wam rytm dobowy:lol: I zagoniony tatuś nie ma czasu na foto relacje, ale choć od czasu do czasu bardzo prosimy o wieści:lol:[/quote]Laurka cały czas wyznacza nowe rytmy dobowe ale to raczej przez te upały biedula spać nie może, tak jak selo.Pies w nocy ucieka na balkon a w dzień jak tylko się da to jadę z nim nad wodę dopiero wtedy taki schłodzony odżywa [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7072/1000393lizkarczke2ud2.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9886/1000438kaszpirowskiiy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7243/1000456relaxcp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6555/1000453skoczekselovm3.jpg[/IMG] -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6066/1000392laurkaiselowobiess7.jpg[/IMG] Selo teraz pracuje jako ochrona Laurki nie ma szans żeby ktoś się zbliżył na więcej jak metr pokochał ją od jak tylko mała trafiła do domku. -
Cześć dziewczyny! Przykra sprawa z kluskiem ale Dorotko pomyśl sobie że przecież on żyje dzięki twojej pomocy przecież mieli go uspać, a że łapka w gipsie to przecież psina, wyliże się!!! Tylko jak sobie pomyślę że w gipsie na taką pogodę to naprawdę mi go żal wiem coś o tym , leżałem pół roku myślałem że frytki w frytkownicy mają chłodniej. Ale trzeba być dobrej myśli pozdrawiam Krzysiek&Selo.
-
BARI - piękny ONEK przywiązany do drzewa... Już w swoim domku.
gigi-44 replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
[quote name='Peter Beny']Krzysiu , być może będę w B.B. w poniedziałek :lol::lol::lol: , może się spotkamy :razz:, potwierdzę jutro :lol:Pozdrawiam ciebie i Hakite;)[/quote] Bardzo chętnie. To dobrej nocki wszystkim . -
BARI - piękny ONEK przywiązany do drzewa... Już w swoim domku.
gigi-44 replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
a to już standard że większość bierze mnie za kobietkę.Cześć Peter dopiero teraz mam chwilę to zaglądam tu i tam. Pozdowionka dla rodzinki.:lol: -
BARI - piękny ONEK przywiązany do drzewa... Już w swoim domku.
gigi-44 replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Widzę że impreza się szykuje:lol: To jakby co to mi jeszcze weselnej sporo zostało.A tak poważnie to psiak ma domek i zajęcie dla owczarka rewelacja. -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Ależ proszę bardzo ten link jest dodatkiem do historii z dogo -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Nie no gigi przegięcie totalne :megagrin: Po prostu extra!!! Ale mu dobrze u Was! :loveu:[/quote] Mówiłem że będzie mu dobrze w moim domku [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=10791&PN=1&TPN=1[/URL] Masza tu jest link powiedzmy do mini blogu selo jak będziesz miała chwilkę to obejrzyj fotki.Pozdrawiam Elik&Selo&Ja -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1427/1727223selowbrodzikusr8.jpg[/IMG] Selo postanowił się ochłodzić!Elik zastanawiała się gdzie on jest aż trafiła pod prysznic i tu niespodzianka!Postanowiła zrobić zdjęcie aby uwiecznić jego kąpiele. -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisałem wcześniej byliśmy w Kaniowie na żwirowni i pływaliśmy :multi:[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7879/1717146patrzynamniezbrzga4.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8963/1717120selowkaniowiexg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/970/1717125selonapomo347cieod9.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8462/1717121selodi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3641/1717147fajnesw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/6891/1717128z261bkipomostxx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8500/1717161wtrawieon2.jpg[/IMG] -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Nie Bielsko jest tak położone do gór samochodem to ok 10 min nad wodę to już trochę dalej jakieś 15 min.:lol: Jak będzie taka pogoda jak dziś czyli 30 stopni to w sobotę zrobię fotki z stawów to są zbiorniki wody po żwirowni wygląda to tak jak w filmie Błękitna Laguna woda jest turkusowa przejrzystość wody ok 15m na środku jest mój poprzedni onek z patykiem [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2286/1585893sethwwodzieak2.jpg[/IMG] -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9766/1707096selonabetfw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/7927/1707097skoczegi1.jpg[/IMG] A kto to? tam w wodzie?! -
Ok zmieniłem szczotkę i pomogło:lol: A więc uważam temat za zamknięty!
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękujemy i dla yewci biegniemy[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4827/1707068r1aportiwidokiwo2.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1725/1707067zabi322mnie347mijp4.jpg[/IMG] Tak wiem to tylko propozycja! Na dogo świat się nie kończy:evil_lol:
-
Witam! natknąłem się na twój wątek przypadkiem ale jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące ON to mogę pomóc.Sam mam owczarka już drugiego i naprawdę gratuluje wyboru to naprawdę kochane, mądre, oddane psy.Proponuje zajrzeć na stronę [URL]http://www.owczarek.pl/[/URL] co prawda nie wszędzie będziesz miała dostęp ale z forum możesz dużo się dowiedzieć a chcąc mieć wejście do serwisu to oni proszą o wpłate 10 zł to też nie majątek ale informacje tam zawarte naprawdę się przydają.
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7915/1707085zielonowidokiom2.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6913/1707063r1le380yprzodemzo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8846/1707047aportwidokipr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/6083/1707051aportwidoki2ba5.jpg[/IMG] ta fotka dosłownie 5 sekund wcześniej trzymał butelkę coli w pysku [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9936/1707067zabi322mnie347miyj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8585/1707082zielonoxd8.jpg[/IMG] To fotki z wypadu do Szczyrku teraz wszystko się zieleni i naprawdę jest pięknie:loveu: -
Wreszcie się doczekaliśmy w bielsku strony naprawdę jestem w ciężkim szoku :crazyeye:że się udało :multi::multi::multi::multi::multi:Kurcze myślałem że będą pieski a to tylko taka reklamowa
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jest już w domku ale musi leżeć, poważnie mam urwanie głowy ale jeszcze wyrabiam nie jest tak źle byle by do porodu:loveu: -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
gigi-44 replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Ma jeść miękkie ryż z mięsem, kasze itd... Ale powiem szczerze to on już jest dobry, biega, szaleje aż sam byłem zdziwiony że tak szybko doszedł do siebie ale całe szczęście .