dostałam pw z prosbą o wizyte przedadopcyjną, tylko jak już to najwcześniej bedę mogła po Nowym Roku dopiero, teraz nie dam rady, poślijcie mi proszę gdzie ta wizyta ma byc jaka ulica itp. bo może bede znała tych ludzi
moja deklaracja też przechodzi na sunieczke jak tylko bede miała dostęp do konta internetowego to prześlę kasę. jestem rzadko na dogo także prosze o przypomnienie jakbym zalegała z kaską