Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Byłam u weta na EKG- u tego samego który stwierdził endokardiozę- teraz twierdzi, że to nie wada zastawek a szmery fizjologiczne- czyli takie nie groźne- występuja np u sportowców.
  2. W MP sa takie kaukazy jak : Oaza, 12latek, Masza i Kazia:loveu:
  3. Ile już się teoretycznie kasy uzbierało?
  4. No to dobrze;) A oba domki chętne na Felką -czy jeden na Tosię?
  5. YT strajkuje to dam na pocieszenie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/c7e56b179bd2a465.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zaraz będzie filmik, na razie się ładuje;)
  7. Jestem znowu- rzuty ćwiczyłam bez psa, cały czas ćwiczyłam rollerki, ale teraz przeszłam do rzutów bo Rex skończy za kilka dni rok;). Staram się go wyciszać i jest o niebo lepiej, wplatam w ćwiczenia posłuszeństwo. Overki na razie średnio wychodzą. Jestem z niego bardzo zadowolona- nie ucieka już z dyskiem, ale nie każę go mu aportować, tylko po rzucie puścić. Jedyne co to do siebie mogę mieć pretensje, że czasem na tym zimnie- bez rękawiczek zmarzniętą dłonią mogę krzywo rzucić- ale niedługo wiosna:multi: A zaraz dam filmik.;) Na filmiku roller nie wyszedł, bo na śniegu - wiadomo kiepsko się rolleruje.:cool1:
  8. No to co że nie poprzez ogłoszenia?:evil_lol: A ta miejscowość to gdzie ona lezy? Oba domki w tej samej miejscowości?
  9. Edit: Przed chwilką jeszcze post Tośki był w osobnym wątku stąd się wzięło to pytanie- widocznie mod się bawił:evil_lol:
  10. Turboszczotka?:evil_lol: O co chodzi? To jakaś zmiotka z napędem?:evil_lol:
  11. To czemu nie ma domu:-(
  12. A wyróżniłby go ktoś na alegratce?:roll:
  13. Nowa alegratka: [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1843507_twist_barwa_i_postura_posokowca_piekna.html"][B]Twist- barwa i postura posokowca...piękna dusza..[/B][/URL][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1843507_twist_barwa_i_postura_posokowca_piekna.html"] [/URL]
  14. JA już nie wiem gdzie te psy ogłaszać.:shake:
  15. Kuba ma jakies wyjątkowe szczęście:loveu:
  16. Ale cudna:loveu: Ja nie mogę..jakie Wy macie psy w Tym Sochaczewie:loveu:
  17. A Pajda ma jakies wady?
  18. Piękne allegro, a może by je tak wyróżnić, ile kosztuje wyrożnienie?
  19. W MP marcowym numerze są 4 kaukazy....do adopcji:roll:
  20. Coś aparat nie chce współpracować, ale dzisiaj postaram się coś wrzucić.;)
  21. Może jak się zbierze więcej kasy mozna go na jakis płatny DT dać? I jak po operacji? Mam nadzieję, że wszystko dobrze;)
×
×
  • Create New...