Znalazłam taki fajny wierszyk:
Skarga
Jastem bez psa.
A bez psa
świat dużo mniej zalet ma.
Bez psa
wszystki inaczej jest,
bez psa
nie ma sensu spacer,
bez psa
jest sie goezsym dla ludzi,
bez psa
człowiek strasznie sie nudzi,
bez psa
trudno byc optymistą,
bez psa
w domu jest paskudnie czysto,
bez psa
nikogo do pogadania,
bez psa
ani sie przytulić ni poganiać,
bez psa
juz nie wiem, co robic mam
Podpisano
kot Sam
Sam i Majek Majewski