Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Witam:multi::multi: Jakie super psiska:loveu: to sa staffiki?:oops:
  2. Gratuluje galeryjki, psiaki sliczne:multi:
  3. Jak tam psiaki? A własnie Ty szkolisz Fige klikerem....?:cool3:
  4. Ciotka Kory planuje czyt moja najblizsza qmpelka:cool3: Najbardziej jej sie podobaja czarne i czarne z takim metalicznym:loveu: Ja gustuje w dużych psach..ale sznaucerki mają w sobie to cos:multi:
  5. Kiłi mam pytaniee....czy mogłabym sobie skopiowac Twoj baner? z tymi pseudohodowcami?:oops:
  6. :loveu:Jaki fajny Topsik. Wcale nie nudne...uwielbiam takie fotki:loveu:
  7. O jesuuuu jaki sliczny ten pręgol, Spot oczywiscie tez przystojny...no i jeszcze kundlik wycałuj je wszystkie!
  8. Balbinka jest taka śliczna, a czy mołybyscie mi powiedzieć coś więcej o charakterku sznaucerkow?:cool3: Tylko nie taka encyklopedyczna wiedza tylko spostrzezenia włascicielki;) byłabym bardzo wdzięczna:roll:
  9. Jakie sliczne fotki:loveu:
  10. No to Kora też jest z ruskim pochodzeniem i ruskimi papierami (oby nie zółtymi):evil_lol:
  11. [quote name='AgusiaTerierka']Śliczna mordeczka, pozdrawiamy Pańcię...:lol:[/quote] O witamy:multi: i zapraszamy częściej:cool3:
  12. Tutaj widać postawe Kory: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3337/kora2hc8.jpg[/IMG][/URL] Shot at 2007-08-08 Tu moj avatarek:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6720/korasupermordans8.jpg[/IMG][/URL] Shot at 2007-08-08
  13. To chyba jeszcze za czasów gdy Kora była mniejsza: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6776/cowtrawiepiszczygy7.jpg[/IMG][/URL] Shot at 2007-08-08 [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1251/korajq6.png[/IMG][/URL] Shot at 2007-08-08
  14. No to skoro troche ludzi przyszło to dam wam zaraz nowe fotki:cool3:
  15. Otóż ja zawsze miałam "naturalne" psy:loveu:, nawet jak miałam pinczerka miniaturke to miał ogon;) Boksiki wygladaja uroczo z ogonkami, więc nie wiem po co im sie kopiuje:roll:
  16. Witam, mizianko dla psow:multi:
  17. Przelotnie przebrnełam przez galeryjkę, super suczki
  18. Jaki ten dog jest wielki w porownaniu do dzidziusia:loveu:
  19. E tam prawie:cool1: Jakbys napisała, że masz pudelka nikt by sie nie skapnoł że to kundelek:loveu:
  20. Ale super macie tereny na fotkach;)
  21. Dobra pobawie się w gornika i ide kopać, ale i tak czekam na nowe:cool3:
  22. Witam!:multi: Całej galeri nie przebrnełam, ale zdążyłam dostrzeć psiaki, sliczne:loveu: Pozdrawiam Sylwia&Kora(życiowa zmora:evil_lol:)
  23. Witam a gdzie noiwe fotasy;>?:cool3:
×
×
  • Create New...