Ciotka Kory planuje czyt moja najblizsza qmpelka:cool3:
Najbardziej jej sie podobaja czarne i czarne z takim metalicznym:loveu:
Ja gustuje w dużych psach..ale sznaucerki mają w sobie to cos:multi:
Balbinka jest taka śliczna, a czy mołybyscie mi powiedzieć coś więcej o charakterku sznaucerkow?:cool3:
Tylko nie taka encyklopedyczna wiedza tylko spostrzezenia włascicielki;) byłabym bardzo wdzięczna:roll:
Tutaj widać postawe Kory:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3337/kora2hc8.jpg[/IMG][/URL]
Shot at 2007-08-08
Tu moj avatarek:cool3:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6720/korasupermordans8.jpg[/IMG][/URL]
Shot at 2007-08-08
To chyba jeszcze za czasów gdy Kora była mniejsza:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6776/cowtrawiepiszczygy7.jpg[/IMG][/URL]
Shot at 2007-08-08
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1251/korajq6.png[/IMG][/URL]
Shot at 2007-08-08
Otóż ja zawsze miałam "naturalne" psy:loveu:, nawet jak miałam pinczerka miniaturke to miał ogon;)
Boksiki wygladaja uroczo z ogonkami, więc nie wiem po co im sie kopiuje:roll: