Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Witam, co to za spacer bez fotek:mad::evil_lol:
  2. Witamm:multi: Fotki:multi: Jaki on jest sliczny, super ta focia jak leży:loveu: Pozdrawiam Sylwia&Kora
  3. Witam, dzięki za komplemetny...no moja mama tez mowi że to nasz zminiaturyzowany bull mastifek:evil_lol: [B]Agacia[/B]-witaj świerza duszko w naszj galeri;) [B]Pinczerka Gizmo to Asia robiła fotki nie z mojego aparatu:cool3:[/B]
  4. Dzieki Asia omg...patrzcie na ostatnia fotke:evil_lol:
  5. Słodkie psiska, Maniuś is the best:razz:
  6. do gory:multi::multi::multi:
  7. Lucy zbiera sie dla Ciebie łomot:mad::mad::mad::mad::mad::mad::lol::lol::evil_lol::diabloti:
  8. Boże nie moge, jakie cukiereczki słodkie:loveu: Wymiziaj wszystkie 3 ryjki!!!:cool3:
  9. Lucy.......bo dostaniesz i ode mnie:mad:
  10. Dlaczego jeszcze jest w schronie:-(
  11. Zawsze ktos tam przyuwazy;):cool3: Lepsze to niz nic...zawsze jakas nadzieja...
  12. Ja chce ale nie moge:-( Czy oprocz mnie kogos tez ujał za serce???:roll:
  13. Z tymi foteczkami nie wiem co bedzie...ale prosze o wyrozumialosc:cool3:
  14. Do gory:multi: OO widze że któs skorzystał z banerka super;);):multi:
  15. Bry:multi: U nas też nie za ładnie
  16. Witam:multi: Tak pinczerka z kijem i kamieniami:cool3:
  17. O Lucy masz fotki super, nic nie mowiłaś. Jest wystraszony.....jezuuu nie dołuj mnie bardziej...jak bym mogła to on by juz dawno grzał u mnie podusie...ale nie mogę:-(
  18. Dzięki Sara, mozecie sobie wstawiac jego banerek do podpisu:multi:
  19. Witam sliczna owieczkę:multi:
  20. Spytam Lucy, ale chyba ma już domek:cool3:
×
×
  • Create New...