[quote name='Rybka_39']:evil_lol: bo robiła "ukłon":cool3:
Anecioreczek, ja tez czekam i d:cool3:ziękuje za fotki:loveu:[/quote]
[B]Dagusia, szarik, agaciaa [/B]Kora wyściskana a biegunka juz przechodzi.
[B]evaxon[/B] dzieki za rade:cool3:
Kora własciwie dzekuje za komplementy, [B]Wtaj łowiecka:multi:[/B]