[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To Cię będziemy kusić :p
No tak - każdego dnia może nadarzyć się jakaś okazja :evil_lol:
:obrazic::obrazic::obrazic:[/quote]
Co mi tu fochy strelasz:evil_lol:, więc mam Cie przeprosic?:evil_lol:
Dobra, o wielmozna pinczerkowa wybacz mi me grzechy, bom ja podły śmiertelnik i do tego grzeszny:evil_lol::evil_lol: