[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/149/3b7b010f1b0e7e70.jpg[/IMG][/URL]
Rzadki widok..czyli Kora śpi:razz:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/126/ac98dfdaaa2013aa.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/150/02d6c4a66763b0ff.jpg[/IMG][/URL]
Kora życzy smacznego i sama obżera sie pączkami:razz:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/149/f20694653e9e7334.jpg[/IMG][/URL]
A wczoraj ukradła ze stołu lizka:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/126/8f49ea50322913ab.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/126/56fea333d84e6116.jpg[/IMG][/URL]
:razz: