Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Rybka_39

    Galeria LENKI

    Czesc Lenkowa....ja tam wam idzie klikanie?:razz:
  2. Czesc Jagoda!:multi: Dawno u was nie byłam:razz:
  3. Witam! No fajna ta Twoja bestyjka:loveu:....ale wygląda raczej na spokojnego:razz:
  4. Czesc Small! Umorusany pies znaczy szczęsliwy:evil_lol:
  5. Czesc Zuzankowa..no no no..musisz sie przeniesc na inne wyrko..bo to zajeły ksiezniczki:razz:
  6. Mam nadzieję, że jak znajdziesz czasuu to sie porządnie nami zajmiesz:razz:
  7. Zofilka:razz:...rybki męczyć jej sie zachciało:eviltong:
  8. Hah na tej ostatnie fotce super Czarusiowi uchy stoja:razz:
  9. Czesc Zani..widzę że Ci sie śmiganie zebrało:razz:
  10. Czesc Betka!:multi: No no nie ma to jak czarny psiak na zimowym tle:loveu:mmm obrożka fajna:razz:..ale pozycja wystawowa najlepsza!:multi:
  11. Taa dac palec to chce płetwe:razz:
  12. Ale KOra rzadko śpi..tylko 14h dziennie:diabloti:
  13. [quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Mówisz z doświadczenia :cool3:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] A zebys wiedziala:diabloti:...wszedzie pelno tych oblesnych robakow w kropki:razz:...jak pomysle ze biedna Clockowa gdzies sie tam blaka...:placz::placz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jest i se pływa w mojej kałuży:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] No tylko nie zpaomnij jej karmic..to moze spelni twoje 1 zyczenie:diabloti:
  15. Kurde faktycznie..jeszcze na TOZ ktoś zadzwoni i co będzie:diabloti:
  16. Ale rybeczka jest:loveu::diabloti:
  17. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahaha................... nie wiem trza by Ale zapytać:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ty się nie śmiechaj..zbubic się w Biedronce to horror:nerwy::nerwy::scream7:
  18. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ala ją zgubiła w sklepie............ wyobrażasz sobie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] OO...tylko nie mów, ze w Biedronce:evil_lol:
  19. Blakusiowa widze za kondycje sie bierzesz:razz: Liczę na fotecki!:multi:
  20. Czesc jabłko:razz: Co tam ciekawego na jabłonce?:razz:
  21. Śliczne fotki..szczególnie ta jak Tobiś staje na tylnich łapkach!:loveu::loveu: Zapraszamy rowniez do nas:razz:
  22. Clockowa gdzie się podziewasz?:razz:
  23. :crazyeye:Ale Aira już duża...świetne fotki w biegu:loveu:;)
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/149/3b7b010f1b0e7e70.jpg[/IMG][/URL] Rzadki widok..czyli Kora śpi:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/126/ac98dfdaaa2013aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/150/02d6c4a66763b0ff.jpg[/IMG][/URL] Kora życzy smacznego i sama obżera sie pączkami:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/149/f20694653e9e7334.jpg[/IMG][/URL] A wczoraj ukradła ze stołu lizka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/126/8f49ea50322913ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/126/56fea333d84e6116.jpg[/IMG][/URL] :razz:
×
×
  • Create New...