Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Bożka jakoś mnie to nie pociesza...co to za zycie za kratami:placz::placz: Ja juz nie wiem co mam robić:shake:..chyba jedyne wyjscie to zaadoptowac go, tyle ze jak na razie nie moge tego zrobic:roll:
  2. Zamiast sie cieszyć, ze pies znalazł dobry dom..to ten ma pretensje, ze psa nie wystawiałas i nie dopuszczałas do hodowli:-o:-o..rany boskie:angryy: Szkoda mi w tym wszystkim tylko tych colaczków..:-( Widać hodowle psow rodowodowych takze mozna nazwac pseudohodowlami...
  3. Matko:crazyeye: przez chwile myslałam ze Frania to Halszka...urosła:loveu: ile ona już ma?
  4. Jakie one sa cudne!!! Wszedzie ich pelno:loveu::loveu: A jak się domagaja jedzonko:evil_lol: Pozdrawiam!
  5. [quote name='betty_labrador']ale fajna mysia :loveu: mlodziutka jakas? i Kora tez slodka -jak zwykle :)[/quote] Obie sa młodziutkie z tym, ze ta na zdjeciu Oscar jest grubsza i bardziej przymilna do człowieka. Ta na filmiku jest młodsza, mniejsza szybsza i madrzejsza. Niedługo zaczniemy klikanie targetowania:evil_lol: Dzięki cheritka za serduszko!!!:loveu: Czesc bzikowa, ogonek fajn..ale uciupany jakiś za to Figaro ma długasny łogun:loveu:
  6. Rybka_39

    Bokseromaniacy

    Buziaki w Wlantynki od Korkinsonów!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://www.rotfl.ltd.pl/details,63947.html[/url] kotek z lalka najlepszy:evil_lol:
  7. [url]http://pl.youtube.com/watch?v=yt7pYeKUJQ4[/url] Moje myszy:loveu: Oscar: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/157/887a590fa8f8ec65.jpg[/img][/URL] [img]http://images33.fotosik.pl/141/f571f172797018e5med.jpg[/img] Nie ma kawałka ogona:eviltong: Figaro się wogole nia dał obfocic jest o wiele mniejszy i szybszy niz Osco:razz:
  8. Czesc! Serduszko dla was:loveu::loveu: <3
  9. Bardzo się ciesze!:multi::multi::multi:
  10. Dogo wreszcie działa. Lucy to co jak ida dzialania?:roll:
  11. Dziś walentynki...może dzis sie uda...:multi:
  12. Widze że wszyscy roztrzepani, ale grunt to zeby Baxiu czul sie dobrze w new home!:multi: To watek juz juz mozna chyba przeniesc?:multi:
  13. Colaczki do góry! Dziś walentynki moze ktoremuś się poszczesci!:multi:
  14. [quote name='Jagoda*']Na widok czego (kogo), leci jej ślinka?;) [URL]http://images32.fotosik.pl/132/98ffe79b2337494c.jpg[/URL][/quote] Ona tak sama z siebie:evil_lol: Dzięki natija za serduszko!:multi: Buziaki dla wszystkich!:loveu: Dzis do mojego domu trafił Figaro mysz chińska, a 2 dni temu Oscar takze mycha. Z tym , że Oscar niema połowy ogona:eviltong:..ale sa kochane:loveu:
  15. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Rybko - jestem w rozpaczy :placz: wiesz czemu- bawcie się dobrze [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl157.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Kochanie nie przejmuj się:loveu: mysle ze spotkania benda co tydzien;) Czesc Bea i natija:multi: Owco cóż nauka jest potrzebna ale czasem mozna przedobrzyc:angryy:
  16. Super by było jakby te kilka misiecy spedziła w domu a nie za kratkami:roll:
  17. No to się cieszę, 3mam kciuki i czekam na dalsze wiesci:razz:
  18. Betbet jeśli do jutra się nie odezwie wznow aukcje.:roll:
  19. Hopsa!:multi::multi:
  20. Spoko przeciez jest nas juz duzo w wekeendy nie bedzie problemu ale prosze o kontakt do własciceli!!!
  21. PS od razu prosze o nr autobusów którymi mozna na miejsce dojechac:eviltong:.
  22. Ja moge po poludniu lub w wekeendy podjechac i wyprowadzic psy;), mozemy jechac z Dodą, ale prosze o adres:razz: na pw
×
×
  • Create New...