-
Posts
541 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tusia.
-
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Karolajnaxx']Ale śliczne! Zazdroszczę! :p U mnie nie było tyle śniegu :P a może i dobrze :diabloti:[/quote] U nas już na szczęście stopniał :diabloti::lol: [quote name='agara']Widzę,m że masz z nimi niezły ubaw ^:)?[/quote] Oczywiście. Nie wiem jak mogliśmy żyć, jak nie było Zuzanny :loveu::cool3: [quote name='Asiaczek']Ale sniegu! Prawie psiaków nie widać...:lol: [URL]http://i28.tinypic.com/2mmwivn.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Hehe ;) [quote name='Izabela124.']Witanko Ale was zasypalo[/quote] Cześć!. :eviltong: No, ale tylko jednodniowo :p Wygrzebałam stare fotki Zuzencji :multi: [IMG]http://i27.tinypic.com/2qna4ur.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/30bzhuw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/dnzpz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/10wvcsz.jpg[/IMG] Moje ulubione :loveu::loveu::loveu: Jeszcze poszukam zdjęć Lucka, z lipca ;). A teraz mam pytanie; co mam zrobić żeby tata nie kupował psa z pseudo hodowli? :shake: Kiedy mówię żeby wziął z rodowodem odpowiada że nie musi to być pies rodowodowy. Jak mówię żeby wziął ze schronu, to mówi, że nie chce psa, którego ktoś wychowywał, bo może sobie nie poradzić. A jak mówię żeby wziął jakiegoś szczeniaka kundla, to stwierdza, że nie wiadomo co z niego wyrośnie. Co mam robić? :-( -
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
Eloo :cool3:. Fotki z 20 marca :p: [IMG]http://i31.tinypic.com/2zekrap.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2na768i.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/152lxeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2mmwivn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/345mt6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/hvnt5w.jpg[/IMG] -
Funia, Stefanek, Ola... i nowy domownik Rysiek ;)
tusia. replied to Karolajnaxx's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7277/dscn0126gd4.jpg[/IMG] Ale fajny!:p:loveu: -
Kuzynką :D:D Gops, mów mi ciociu... :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
-
Dinka. W takim razie, witaj córciu :D:evil_lol:
-
Ahoj rodzino! :evil_lol: Olaaaa, kto był Twoją siostrą? Bo zapomniałam :diabloti:. Ale ćśś...
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
tusia. replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja dalej będę przekonywać tatę... :diabloti: -
zagrały w "Na Wspólnej" ale film nie przyniósł im domu
tusia. replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Do góry!. Co z pieskami?:( -
Evel, Magda, zapraszam. Martynka jestem jak coś :P:)
-
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Izabela124.']Witanko Czas na nowe fotki[/quote] Jak sie wypogodzi to porobie :cool3: Chce ktoś bannerek?;> Bo z nudów zaczęłam robić :evil_lol: -
Ślicznotaaa!!! :loveu: Czekamy na więcej fotek :cool3:
-
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']czekam na fotki:loveu:[/quote] :razz::razz::razz: [quote name='Anka_ZG']Hello!!;) mu y was z wizyta pierwszy raz, ale psiaczki słodziutkie:loveu: [URL]http://i27.tinypic.com/25k08rk.jpg[/URL] to zdjęcie baardzo mi sie podoba:loveu: Pozdrawiam serdecznie, będziemy was odwiedzać;)[/quote] Cześć Aniu! :cool3: My do Was także będziemy wpadać :lol:. [quote name='gossia']hej! będą te nowe foty? też mam pinczerka mikrusa![/quote] Niedługo, może :evil_lol: Gosiu, załóż mu galerie :cool3::loveu:! [quote name='Izabela124.']Hej I gdzie te fotki?[/quote] Niedługo im porobiee :eviltong: [quote name='Pimpek']Cześć :D Ładny masz psiaki :p [URL]http://img112.imageshack.us/img112/4562/zdjcie0263iq2.jpg[/URL] Słodka :cool3: A ile masz lat w rzeczywistości? :razz:[/quote] Ahoj! :diabloti: Dzięki :lol: Niedługo 13 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Widzę że znowu zostałam ciocią :evil_lol::D:D
-
Szkoda że to tak daleko :placz::placz::placz:...
-
Jak mogłam tu wcześniej nie trafić? :shake: Spajki jest boski, normalnie tylko się zakochać :loveu::diabloti::evil_lol:
-
Kincia! Fotki.... :evil_lol:
-
Świetne nowe fotki! :loveu:
-
[url]http://img411.imageshack.us/img411/6722/resizeofimg2619ahs9.jpg[/url] jaka dostojna :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
tusia. replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Przeszyliśmy odwiedzić Asie i Gingerke . Ahoj! :D:D:evil_lol: -
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Dinka']Hellou xD Fajne zdjecia :D Faktycznie wygladasz na 9 lat :grins: Ale ladnie :P[/quote] Ahojj :diabloti: Dziękuuuujemy :lol: :megagrin: [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://img112.imageshack.us/img112/4562/zdjcie0263iq2.jpg[/URL] [URL]http://i27.tinypic.com/25k08rk.jpg[/URL] Jakie słodkie maleństwa. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ta fotka Zuzki wydaje mi się najlepsza :diabloti:. Dziękujemy :cool3: [quote name='Izabela124.']Hejka :) :)[/quote] Cześć :eviltong: [quote name='Asiaczek']Jakie piękne zdjecie![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_55.gif[/IMG][/URL] [URL]http://img112.imageshack.us/img112/4562/zdjcie0263iq2.jpg[/URL] Sama Muszkowata słodycz![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_16.gif[/IMG][/URL] [URL]http://i26.tinypic.com/8x0tif.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Muszka rzeczywiście jest przesłodka :loveu::cool3:. [quote name='Izabela124.']Czesc kiedy beda nowe fotki?[/quote] Dzisiaj lub jutro :cool3: Pozdrooo :lol: -
Rasta... [*] [*] [*]:(:(:(
-
[url]http://i27.tinypic.com/2194g45.jpg[/url] :diabloti::diabloti::diabloti: Heloooou :laugh2_2:
-
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
tusia. replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']witam nie poznalam was przez ten nowy nick:eviltong: sliczne psiska:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Witamy :hand: Dziękujemy :lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
tusia. replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images31.fotosik.pl/172/4e67c66b8fd3c387.jpg[/url] Wygląda jak James Bond :evil_lol: