Jump to content
Dogomania

Reno2001

Members
  • Posts

    13809
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Reno2001

  1. Będę dalej ja obserwowała i jeśli jednak będe miała wątpliwości co do tych robali to zasięgnę porady u weta. Nie będę ryzykowała jej zdrowia. Dziś znów zaliczyliśmy dość długi spacer. W drodze powrotnej zaczął padać deszczyk, więc TZ niósł małą na rękach, co by przyspieszyć powrót. Majka wcale nie protestowała, wrecz przeciwnie, z zainteresowaniem oglądała świat z innej perspektywy :evil_lol: . Teraz obie suńki padły na dywaniku koło siebie i polegują. One są juz po kolacyjce. Teraz pora na nas :p.
  2. Bonsai, proszę nakręć małą aby się nie wygłupiała i ładnie zaprezentowała podczas wizyty :modla: . Ja juz się denerwuję...
  3. Aha, ona dalej ma robale :roll: . Wczoraj dostała drugą połówke tabletki i dzis znów robale w koopie a potem zwymiotowała (standardowo w samochodzie) tez z robalem, który jeszcze się ruszał. Nie wiem co z tym dalej? Może powinnam znów ja pokazać u weta? A jesli nie wszystkie glisty zostały wytępione??? Odpisując wczoraj na maila do chętnych napisałam, że ona ma chorobę lokomocyjna co niestety jest prawdą. Nie chcę by potem ja oddali bo rzyga w aucie-juz kiedyś czytałam o takim przypadku :roll: . Co jedziemy samochodem to mamy sprzątanko a mała sie bardzo męczy. Muszę koniecznie nabyć krople na tę dolegliwość.
  4. A ja się w małej zakochałam właśnie z tych fotek :p . Zobaczymy.
  5. Byłoby wskazane by wstawić jakieś zdjecia psa. Bez tego nie ruszymy. Uprzedzam jednak, że jest sezon wakacyjny.Teraz mało kto chce wziąć psa. teraz wszyscy psy oddają :angryy: . Ale, może akurat...
  6. Czy to ten mail: "Mam pewne pytanie odnośnie suczki Indis, a mianowicie jak trafiła do schroniska i czy jest wysterylizowana oraz czy jest jakaś stała opłata związana z adopcją pieska. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie! ;) " Wysłany z adresu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ja dostałam taki do siebie!!
  7. Trzymamy, trzymamy...
  8. Na terenach grodzonych biega do woli, ale w każdym innym przypadku jest na symczy. jeszcze nie ten czas. jeszcze się momentami płoszy np.jakiegoś huku i wtedy pierwsz reakcja - ucieczka :shake: . Wolimy nie eksperymentować jak daleko moze odbiec. Ogólnie płochliwa to uz nie jest. Przyzwyczaiła sie już do samochodów, autobusów, samolotów. Jeszce nie lubi gdy ktos idzie za nią. Wtedy podkula ogon i uskakuje w bok. Musi mieć wszystko w polu widzenia. Teraz robi za przewodniczkę małej Majce, więc myslę, że siłą rzeczy nauczy sie czego nowego. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/24/be9b1c4c0160d542.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/24/966666ad4ea5585e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/aa38ed9f888a511c.jpg[/IMG][/URL]
  9. Pomalutku,mamy czas. I to nie domek będzie wybierał sobie pieska tylko my domek :eviltong: . Z tego załozenia wychodzimy i zdania nie zmienimy :evil_lol: . Wszyscy, którzy chcą przed adopcja najpierw obejrzeć mała są na straconej pozycji. Jeśli ktos sie zakocha to same zdjęcia mu wystraczą. Ja tak miałam z dwiema sukami. Żadnej nie jechałam najpierw ogladać tylko od razu adoptować. Po jedną do Mielca po druga pod Wa-wę.
  10. Czy jest jakis kontakt z ta stacją, żeby ja jeszcze przytrzymali? Bo zanim podjedziemy to może minąc troszkę czasu
  11. Ruter nie chowaj się, bo jesteś na to za ładny :p .
  12. Rozumiem, że on jeszcze na kwarantannie? Nie no, jeśli jeszcze jakis czas nie będę w schronisku, to juz nic nie będę wiedziała :razz: :placz: !!!
  13. I poranny spacerek...
  14. A Janeczek pewnie jak zwykle siedzi sobie smutny przed swoja budą :placz: .
  15. I dalej: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/24/b5edda491fc8cc57.jpg[/IMG][/URL] Czyz nie wygladamy cudownie. Wszyscy się łapią, że to matka z córką :eviltong: . [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/24/ba5c0fe52277cf2c.jpg[/IMG][/URL] A tak żegnamy pancia, który pojechał zarabiac pieniążki na...karmę :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/24/966666ad4ea5585e.jpg[/IMG][/URL]
  16. I znów troszke zdjęć: Tak sobie spimy w ciągu dnia :p : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/24/be9b1c4c0160d542.jpg[/IMG][/URL] I która z cioteczek zgadnie czyj to brzuszek :cool3: ? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/24/99a20d111819ec08.jpg[/IMG][/URL] A to nasze harce i zabawy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/24/9d9a3c48edabe51c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/24/4ea59f118077ff58.jpg[/IMG][/URL] Nie chce nic mówić, ale suki strasznie sie do siebie przyzwyczajają. Kiedy tylko jedna wychodzi, druga jest zaniepokojona co się dzieje. Maja to nawt popiskuje za Dott, gdy traci ja z linii wzroku. Tak samo popiskuje gdy ja wychodzę. Wczoraj Dott znów broniła Majki. Do siatki podleciał duzy wilk i najeżony zaczął szczekać na małą. Dott natychmaist stanęła pomiędzy majka a nim i niesamowicie najeżona zaczęła warczeć na intruza.
  17. Oj tak Dotts się spisuje :loveu: . Juz napisałam do chętnych. Zobaczymy co dopowiedzą.
  18. Indis, kurczę co jest z tobą nie tak, ze o ten domek tak trudno. Jesteś śliczna, inteligentna i pragniesz mieć swój dom i kochać swojego człowieka Więc o co tu chodzi??? Gdybym tylko miała dom z ogrodem... jesteś u mnie pierwsza na liście do adopcji. Tylko tego cholernego domu i ogrodu brak :-( .
  19. Cieszę się, że Sabcie już pośrednio w drodze do domu :loveu: . Jeszcze dwa dni i pojedzie do P.Marty, która zapewne już czeka niecierpliwie na sobotę.
  20. Ok.Na razie nikt nie dzwonił. Czekamy. Zobaczymy. A w międzyczasie byliśmy na dłuuuuugim spacerze. Myslałam, że Majka się nieźle zmęczy, ale póki co to ona ma jeszcze mnóstwo energii :cool3: . Bardzo ładnie juz bawią się z Dott, która jest gotowa bronić Majki przed każdym psem. Nawet nie wiedziałam, że mam taka waleczną sunię :loveu: . Małą interesuje się też moja sąsiadka z bloczku tylko musi jeszcze namówić męża, który wraca w piatek. Może być ciekawie :evil_lol: .
  21. Ja mam nadzieję, że za pół roku to ona bedzie broniła swego nowego, docelowego domku :p .
  22. Majka jest niesamowita - taki chodzący przewód pokarmowy :evil_lol: . Cały czas zagląda do miski podjadając po troszku a co spacer koo :diabloti: . Przemianę materii ma nieziemską :eviltong: .
  23. Aniu- gratuluję. Ledwo wyciągnęłś Essi a juz pojechała do nowego domku. Buziaczki dla Ciebie. I nie rozpaczaj, bedzie jej dobrze. Jęsli chłopak przytargał sie tu aż z Gdańska to nie mogła źle trafić.
  24. Nie ma problemu :p . Czekamy na dalsze wieści niecierpliwie :cool3: .
×
×
  • Create New...