-
Posts
13809 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Reno2001
-
Mój kochany Duszek... Wczoraj robiliśmy porządki w zdjęciach: katalogowaliśmy, zgrywalismy na płyty itp. TZ zgrał wszystkie zdjecia ALDKI. Chciałam je poogladać. Nie dałam rady. Moge rozmawiać o ALDUNI, wspominam ja bardzo często, jeszcze zdarza mi sie zawołać na Dotty: "ALDA". Dalej jednak nie mogę ogladąć jej zdjęć, nie mam siły. Przy trzecim zdjęciu rozryczałam się tak, że musiałam je odłożyć. Ten ból jest we mnie głęboko, ale nadal jest...
-
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red]Ponawiam pytanie: skąd mam odebrać Wacusia ???[/COLOR][/SIZE] -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie, to są dwie różne. Ta większa była w chorzowskim schronie w zeszłym tygodniu. I poszła do ludzi nie wiadomo gdzie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że do zwykłych ludzi a nie pseudohodowli :roll: . -
Alu, odrzuć te czarne myśli. Świata nie zmienisz, ale możesz uczynic go ciut lepszym... [B]i to robisz !!![/B] Nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu psu. I lepiej zadbać właściwie o 2 psy niz stworzyć karcer dla 100. Mieliśmy tego nie jeden przykład. Dlatego tak wiele z nas pomaga inaczej: wyszukuje domki dla psiaków, robi ogłoszenia, zbiera kasę na leczenie chorych, wozi psiaki po całej Polsce do nowych domów... I tak jest rozsądniej. Jesteście kochani, że zaoferowaliście Nice [B]DOM[/B]. Ona na prawdę miała mikre szanse na adopcję. A jednak pojawiliście się [B]WY[/B]. Nika ma teraz taka opiekę jakiej pewnie nie miała nigdy. I tak trzymajcie.
-
[quote name='Bonsai']Jakie tam piękne, ludzie ślepi, takiej ślicznej suni nie chcą! :mad:[/quote] To zupełnie jak w Łodzi... Uwierzycie, ta sunie [B]2 LATA[/B] przesiedziała u nas w schronie. Dopiero dwa tygodnie temy ja wyciągnęłyśmy i umieściłyśmy w hoteliku skąd teraz szuka domu. Wyprana i pachnąca, radosna i roześmiana - zaraz będą się o nią domki biły. [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4843/laura38se7.jpg[/IMG]
-
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze poproszę na PW adres skąd mam Wacusia odebrać, bo nie mam zielonego pojęcia :cool3:. -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bo to sa borderki długowłose :eviltong: . Prosimy o troszkę wyobraźni :p ! -
Myślę, że my i tak wczesniej niz na 20.00 to nie wrócimy. Zważywszy, że najwcześniej wyjedziemy ok 10 (a to i tak wariant optymistyczny) ok 3,5 - 4 h w jedna stronę do tego trzeba liczyć gdzieś 1,5h sprawy organizacyjne czyli oddanie Wacusia a przejęcie Hienki no i możliwe, że odwiedzenie Stelli w nowym domu w Wieliczce... Do tego jutro piątek więc może być ciaśniej na drogach :roll:. No jakby nie patrzeć, myślę, że bliżej nawet 21.00 bedziemy. Proszę jeszcze o adres i ewentualnie tel.(najlepiej na PW) gdzie mam zawieźć Hienkę, bo na razie wiem tylko, że na Bałuty...
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Takie śliczności to zawsze ktos weźmie. Na tamtą z Chorzowa był chętna dziewczyna z Wa-wy, ale niestety ktoś sunię adoptował bezpośrednio w schronie. Ja już nawet umawiałam się na wizytę przedadopcyja a tu- dupa. Ktoś wziął i już. Pisałam do tej dziewczyny, bo moża ta sunia by jej wpadła w oko. Działać trzeba raczej szybko, bo chorzowska sunia siedziała w schronie [B]DWA DNI[/B]. Nie zdążyliśmy jej wczesniej wyciągnąć ze schronu...:placz: -
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
Reno2001 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Trzymamy więc kciuki za szczęśliwą podróż suni :thumbs: ! -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo Prosimy O Sprawdzone Domki Dla Maluchów!! -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Ma brzuszek w plamki...[/quote] :help1: Uaaaaaaa..... Nie róbcie mi tego :placz: :placz: :placz: . Następna sunia a'la mix border. Dopiero co była taka w Chorzowie. [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2578/506cx5.jpg[/IMG] Ja zawsze się boję, że takie to wyłapie jakiś pseudohocowca :angryy: . Proszę, nie wydajcie jej byle komu, bo padnę na zawał :wallbash: !!! -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja poproszę o wzgędne nie karmienie go rano, bo ostatnio co wiozę jakiegoś psa to albo rzyga albo sra, albo jedno i drugie :eviltong: . Naje sie w WIELICZCE. Hienka też lepiej aby jutro zjadła mniejprzed podróżą. Tak na wszelki wypadek. Samochód dość jest miękki i większość psiaków ma z tym problem :cool3: . A na marginesie-może ktos chce kupić Skoda Octavia 1,9 TDI r.2001 hatchback stan bdb ? Właśnie pomału ją sprzedaję, bo kupuję kombi - w końcu dojrzałam :evil_lol: . -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ok, nie ma problemu ;). -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja dam radę tym bardziej, że jest psiak wieziony też do Łodzi czyli nie ma pustych przelotów a tych nie lubię :evil_lol: . Kaja, chyba nie będę mogła wziąć na Fundacje faktury, bo ja mam diesla. a wy pewnie macie benzyniaki. No chyba, że fundacja ma prawo tankować w uzyczone samochody i nie ma znaczenia rodzaj paliwa. W sumie wychodzi po jakieś 65 zł na Łódź za Wacka i Kraków za Hienkę. Może uda się to jakoś zebrać. -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Reno2001 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4142/majeczka3mxk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8995/majeczka5mbi7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1299/majeczka8mxw1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] No nieeeee, Znów szczeniak identyczny jak moja sucz...:placz: :placz: :placz: . I może ma jeszcze brzuszek w plamy??? -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
JUTRO!! Możemy podjechać so Belli-Stelli :cool3: . -
Wacuś..okruszek..nie wiem co robić....nie jest różowo.chyba...
Reno2001 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, jak cos ja moge jechać. O ile nie ma jeszcze transportu dla Hienki to mozna to połączyć sopkojnie. Zawiozę Wacka do Krakowa a przywiozę Hienkę. Pytanie czy ktos może ze mna jechać? Mój TZ pracuje więc odpada a ja w samochodzie nie mam oddzielonej przestrzeni bagazowej więc psiaki wedruja jak chcą(o ile nie są tak spokojne ja Fiszka :cool3: ). Dobrze więc by było, gdyby ktoś mógł się ze mną bujnąć i przypilnować psiaki. Koszt ok 130 zł (paliwo+autostrady).