Dostałam maila od Pani zainetresowanej Indis:
[I]Witam
Czy Indis już ktoś się zainteresował?
Jaka jest wobec innych piesków?
Czy szukają Państwo domu z ogrodem?
Czy sunia jest po jakiś przejściach, chorobach? Czy jest po sterylizacji?
Poszukuję suni, towarzysza, którą mogę zabierać na długie spacery ale która też będzie mogła ze mną być w pracy...
Czy po sunię trzeba przyjechać ze specjalnym boksem? [/I]
Proszę , odpowiedzcie, czy przejmujecie kontakt do tej pani?
W sumie byłoby najlepiej bo wy macie z sunia kontakt osobisty.
Dziewczyny, licze na waszą szybka reakcję bo mała czeka!!!