-
Posts
13809 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Reno2001
-
No, tym bardziej, że to jest sunia [B]w typie podhalana[/B]. Samo to, że jest beżowa. Ale namawiać nie można, bo nie daj Boże potem oddadzą. Szukamy dalej... [CENTER][B][SIZE=4]PILNE!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4]TYMCZAS LUB DOM STAŁY POSZUKIWANY!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [SIZE=4]Saskia, zmień banerek z Liszką, proszę, bo mi się źle kojarzy a przecież juz jest Happy End.[/SIZE][/CENTER]
-
Może się czepnę, ale dlaczego jako alterową cegiełkę sprzedajemy zdjęcia Oskarka? Fidelku, plisss...zmień.
-
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Reno2001 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
A czy psiaki maja allegro??? -
[quote name='fidelek2']Tylko że ja wystawiłabym cegiełki jak juz będzie wiadomo dokładnie co mu jest i jak już będą wyniki.[/quote] Pieniądze i tak [B]już[/B] są potrzebne choćby z tego względu, że Alter jest juz w klinice czyli opłaty za leki i hotel już są niemałe :roll: . A dokładnie wiedzieć co mu jest to możemy dopiero za jakiś czas kiedy Alter będzie w stanie znieść poważniejsze badania niz pobranie krwi.
-
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Reno2001 replied to eria's topic in Już w nowym domu
Ulaa to może popytaj też w sprawie małej podhalanki od nas z Łodzi:modla:. Ma 3mies . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75783[/URL] -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Reno2001 replied to eria's topic in Już w nowym domu
I kolejny młody psiak w potrzebie. KOSZMAR. Podbijam młodziaka. -
No nie Mona4 :roll: . Sądząc po tych rysunkach z galerii to będzie jakieś cudo. A ja choruję na anioła do mojego nowego mieszkania. Ale kasa, kasa. No chyba, że pójdę na żebry po rodzinie w szczytnym celu... ... dla Altera
-
MAWI niewidomy collie ma kochający dom w Kędzierzynie Koźlu!!!!
Reno2001 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Oby ludziska sie ruszyli. W końcu nie ma to jak psi przyjaciel :loveu: . Ja mam juz w domu dwie takie przyjaciółki :iloveyou: a trzecia nad nami czuwa (dla Ciebie ALDUŚ :calus: ). -
Ja wpłaciłam, ale niestety niewiele. Moja kieska zaczyna świecić pustką :roll: . [B]Prosimy o wsparcie w imieniu Altera.[/B]
-
E tam, mniejszego? Nie ma to jak najkochańsze 25kg :loveu: ! Czy ludzie myslą, że przy małym psie jest mniej obowiązków :hmmmm: ?
-
Alter, trzymaj się.
-
Dziś do lecznicy Buni zgłosiły się dziewczynki ze śliczną, młodziutką sunią w typie owczarka podhalańskiego. Sunia to właściwie jeszcze szczenię ur 27.04 tego roku. Mała ma zostac uśpiona tylko dlatego, że ma wywiniętą jedną powiekę. Jest do do zoperowania (przybliżony koszt to 150zł), ale obecnemu właścicielowi to sie nie opłaca, ponieważ takie szczeniaki właśnie w tej cenie sprzedaje. Mała ma czas...właściwie to nie ma juz czasu. Trzeba ją zabrac natychmiast, bo nie wiadomo, czy przeżyje ten weekend. Dziadek dziewczynek ( a zarazem pseudohodowca takich właśnie psiaków), które przyszły do gabinetu z małą jest zdecydowany zabić sunię własnoręcznie. Podobno nawet jej nie uśpi, bo to mu się nie opłaca. [CENTER][SIZE=6][COLOR=blue]POMOCY!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6659/p7205957na9.jpg[/IMG][/CENTER] [B]Potrzebujemy dla małej DT albo domku stałego.[/B] [B]Ponieważ jest wychowywana na dworze wystarczy jej kąt na podwórku a spać może w budzie. [/B] [B]Może ktoś zna osobę, która chciałaby szczenie podhalana?[/B] [B]Wada małej jest w 100% uleczalna. Jeden zabieg i nie bedzie śladu!![/B] Czas ucieka a mała na prawdę jest w poważnym niebezpieczeństwie. Zdjęcia małej ma Bunia i zostaną wklejone wieczorem, gdy wróci do domu z pracy.