Jump to content
Dogomania

Reno2001

Members
  • Posts

    13809
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Reno2001

  1. Nie jest źle. Wstępnie mamy domek dla małego :multi: .
  2. Dzięki Beato :p . Teraz cos wiem. Alterku nie zdejmuj sobie wenflonu :roll: .
  3. A mnie się filmik nie otwiera :placz: . Ten drugi link działa.
  4. Czyli co to oznacza? Że nerki nie pracują i organizm jest zatruty?? Tak jak krowie na granicy, bo ja z medycyna to kompletnie nic wspólonego nie mam.
  5. Właściciele a właściwie właściciel wie, ale nie rości sobie żadnych praw do suni. Wie, że nie ma sensu. Odesłał już książeczkę, smycz z obrożą a nawet zabawkę, która sam małej kupił. Chłopak na prawdę jest w porządku. Myślę, że to zdarzenie jemu też dało w kość.
  6. monia - transport na dogo nie jest największym problemem ;) .
  7. Smutasku, zdrowiej szybko, bo ciotki się martwią o ciebie :shake: .
  8. Śmiesznie mieszka tak pod łóżkiem :p . Zupełnie jak moja Masza :evil_lol: . Widać, ze zadowolona. Buźki dla Was!
  9. W pierwszej kolejności szkamy czegoś bliżej tutaj w Łodzi, choć jest bardzo trudno.. Ale ponieważ czas gra na naszą niekorzyść to jeśli do jutra nic nie znajdziemy to uśmiechniemy się chyba do Bianki :lol: .
  10. Mała jeszcze na tymczasie nie jest niestety. Ale szukamy.
  11. To może tą karmę kupić na fakturę?
  12. Transport będziemy kombinować na pewno. Jeśli będzie trzeba sama wsiądę w samochód.
  13. [quote name='katya']Do góry Kremowa Śnieżynko!!! Reno - masz gg?[/quote] Nie. Kontakt Tylko na PW lub e-mail.
  14. Cioteczki zapomniały o ślicznym Rudym. Więc się przypominamy (moja nauczycielka od polskiego z podstawówki natychmiast by zareagowała, że nie zaczyna się zdania od "więc" :evil_lol:).
  15. Fidelku link jest OK. To serwer allegro szwankuje. Sprobuj otworzyc allegro w wyszukiwarce i zobaczysz ze nie otworzysz
  16. Dzięki Marlena. My kombinujemy do kogo wyciagnąc malucha teraz.
  17. Problem z linkiem do allegro jest raczej chwilowy. W ogóle allegro sie nie otwiera. Przynajmniej u mnie. Jeszcze niedawno było ok. pewnie burze przechodzą. U mnie na pewno.
  18. O której ta pani przyjedzie-tak mniej więcej oczywiście? I gdzie jest Mac?
  19. Kwestia tylko czy z podwórka nie czmychnie gdy będzie sama. A na zabieg pewnie sie zrzucimy choć może zrobi to sam nowy opiekun.
  20. Natalko, ona jest wychowywana na dworze więc to nic strasznego. Bunia też twierdziła, że tak może być. Byle ja wyrwać od tego pożal się Boże hodowcy :angryy: .
  21. Bianka, dzięki :Rose:. Jeszcze moment czekamy. Jeśli do jutra rana nic innego nie znajdziemy to zapewne skorzystamy.
  22. Jakie są następne kroki?
  23. Anashar, piękne. Dzięki wielkie!!!
×
×
  • Create New...