Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Przelałam na konto ZEA 600 zł Wszystko bardzo dobrze. Jest bardzo ułożona, pięknie chodzi na smyczy, korzysta z konga. Do dzieci łagodna, pańcię uwielbia z wzajemnością. Poznaje świat na spacerach. Mam bardzo dużo zdjęć i filmików, ale mam problem z wgraniem z komórki. Poproszę Tolę o pomoc. A Anecik powiedziała, że do końca życia będzie żałowała, że nie mogła zostawić jej sobie.
  2. Sabinka ma spokojniejsze spojrzenie , mniej dzikie.
  3. Sypnęły się domki dla kiciusiów. Super
  4. To może ,żeby uniknąć zbędnych rozmów, na początku rozmowy informować o wizycie i osiatkowaniu okien.
  5. Oby leczenie zachowawcze przyniosło pozytywny efekt.
  6. DORA się ucieszy
  7. Ona jest bardziej jak pies, bo z nimi się wychowuje. Policz sobie kiciuś 3 miesiące + co najmniej 16 lat i nasze 75 + 16 = 91!! Cała rodzina jest zapsiona i zakocona.
  8. Bo nasza Kuleczka ma 16 lat i nie możemy fundować jej stresu. Poza tym kończymy za chwilę 75 lat....
  9. Wiadomości smutne, ale też i pozytywne, że tym piesiom było dane odejść pod opieką kochających ich osób , w spokoju i bez zbędnego cierpienia.
  10. Paskudny los tych kochanych stworzeń. Tyle ludzi też niepotrzebnie cierpi, ale ludzie często sami chcą się krzywdzić nawzajem.
  11. Chłopak chyba nie zdaje sobie sprawy ile miał szczęścia. Kolejnych latach w zdrowiu Wam życzę.
  12. Nie mogę odżałować, że nie mogę mieć kociątka.
  13. Wszystkie kotusie są cuuuuuudne.
  14. Łaskawca, prezenty robi.
  15. Tylu ludzi jest pozbawionych myślących mózgów. Straszne. I na to nie ma leków.
×
×
  • Create New...