Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Szkoda malutkiej. A co z Malinką ?
  2. Ojej, biedna maleńka.
  3. A może nad ranem chce siusiu i też dlatego szaleje? Może na noc kłaść jej szmatkę z zapachem Burtona ?
  4. Dziękuję Wam bardzo. Sunia nie taka maleńka, 21 kg żywiołowej wagi. Naczekała się aż 8 miesięcy. Jest drugą w kolejności w czekaniu na dom. Rekord pobiła moja tymczasia Gryzelda czyli Giga, która była u nas 15 ! miesięcy. Widziałam, że za płotem u sąsiadów jest sznaucerowata sunia, pani mówiła, że bardzo kochana. Jest szansa, że Santa będzie miała kompankę do zabawy.
  5. HURRRRRA, Nuri/Santa ma domek i to nie byle jaki ! Jestem po wideo spotkaniu z całą rodzinką, które wypadło bardzo dobrze. Obejrzałam całą posesję i jest w porządku. Państwo kupili wielką wyprawkę i mają zamiar jeszcze dokupić basenik dla suni. Mam poczucie, że Santa, bo będzie nosiła to imię, będzie miała miłość i bardzo dobrą opiekę. Jeszcze odbiór w niedzielę i będę czekać z niecierpliwością na informacje z pierwszych dni pobytu w DS. Biedna Anecik, pewnie się poryczy , bo bardzo polubiła Santę.
  6. Jak się czuje Malinka?
  7. Dziękuję wszystkim za kciuki. Pani zadzwoniła przed chwilą. Jest zakochana w Nuri. Jesteśmy umówione na wideo wizytę na godz. 13 z udziałem męża.
  8. Wygląda na to, że panienka ma dom. Pani i dzieci spodobały się Anecik, a im Nuri. Parka dziewięcioletnich dzieci ułożona i zdyscyplinowana. Jutro mamy odbyć wideo spotkanie i jak wszystko dobrze przebiegnie, to sunia pojedzie do domu w niedzielę, bo do soboty jest kotek koleżanki na przechowaniu i pani nie chce fundować mu stersu.
  9. Trzymam kciuki za dobre efekty głosowania. Szkoda, że my nie możemy.
  10. Dokładnie. Sytucja jest bardzo dynamiczna. Pani mama mieszka w pobliżu Anecik i dziś odbiera dzieci od niej. Zaproponowałam, żeby podjechała z dziećmi do Anecik i poznali sunię. Chętnie przystała na propozycję. Czekam na wieści od Anecik, ale napiszę nie wcześniej, niż ok. 20.
  11. Miło, że los suni Was interesuje. Jaaga, dzięki za chęć pomocy. Zależy mi, żeby Nuri trafiła do ds szybciej, bo jest z dziećmi w domu do końca wakacji. Najwyżej zrobię wideo wizytę.
  12. Trzymajcie kciuki. Mam poczucie, że to będzie dom dla suni. Potrzebna osoba do wizyty w Jastrzębiu Zdroju.
  13. Budżet Gryzi i Czarusia trochę podratowany dzięki elmas i kupującym. Żel do mycia twarzy, który zakupiłam na bazarku elmas jest bardzo dobry i niezwykle wydajny. Ile kosztowała moja wysyłka?
×
×
  • Create New...